Kávový zážitek

Nespresso není jen značka lahodné kávy, je to zároveň synonymum pro příběh a nyní otevírá unikátní Experience Center v Praze, Pařížské ulici.

Ve světě tenisek

Sneakers už dávno nejsou jen sportovní obuví. Díky moderním technologiím a designovým návrhům se skvěle hodí i do práce a k elegantnějším outfitům.

Za hranicemi krásy

Minulý pátek se italská Verona zahalila do slavnostního hávu a stala se jedinečnou hostitelkou večera ve znamení krásy a kouzel.

Jak vypadají ložnice z různých koutů světa?

Jihoafrický fotograf John Thackwray v posteli pravděpodobně moc času netráví. Proč? Je totiž zaneprázdněný focením ložnic celého světa!

Reklama
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Znovuzrození Chateau Troja Residence

Chateau Troja Residence je impozantním moderním bydlením vedle původního zámku Troja ze 17. století.

Interbeauty Prague

Čekají na vás podzimní a zimní trendy a novinky z oblasti kosmetiky, péče o pleť, vlasového a nehtového designu, wellness a relaxace i péče o tělo, zdraví a mnoho dalšího.

Versace Dylan Blue

Moderní fougèrová kompozice s nezaměnitelným podpisem propojuje v unikátním stylu nejvzácnější z ingrediencí s nejnovější generací vonných molekul.

Svatováclavské slavnosti

24. září se na výstavišti Floria Kroměříž koná 3. ročník hudebního festivalu. Pivovar Litovel připravil na počest patrona českého piva svatého Václava nefiltrovaný ležák Litovel Václav.

Reklama
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
TWITTER
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.