Přírodní kosmetika J Beverly Hills nabízí luxusní výrobky s kvalitní péčí
Přírodní kosmetika J Beverly Hills nabízí luxusní výrobky s kvalitní péčíPřírodní kosmetika J Beverly Hills nabízí luxusní výrobky s kvalitní péčíPřírodní kosmetika J Beverly Hills nabízí luxusní výrobky s kvalitní péčí

Buďte jako Brad Pitt

26.02.2014 11:00

Po bujné kštici Brada Pitta šílí tisíce žen po celém světě, každý druhý muž by se mu chtěl alespoň trošku podobat, s vlasovou kosmetikou J Beverly Hills už to nebude problém.
Beverly Hills, nejbohatší čtvrť Los Angeles, domov americké smetánky kde můžete potkat filmové hvězdy, okukovat milionářské vily a nejdražší auta. Beverly Hills znamená životní styl v souladu s módou, krásou a prestižním rozmazlováním. Krása neznamená jen bezchybnou pleť a přesně padnoucí oblek, dokonalou péči je nutné věnovat i vlasům, aby byly zdravé a plné života. Ideálním pomocníkem na cestě k dokonalým vlasům je kosmetika J Beverly Hills.

Zakladatelem kosmetické značky J Beverly Hills je Juan Juan, který slaví více jak dvacet let úspěchu v mezinárodním měřítku. Podařilo se mu sestavit tým expertních kadeřníků, kteří společně vyvinuli nové střihové techniky a styling. Svůj první koncepční salon ve stylu Beverly Hills otevřel nedaleko Rodeo Drive, kde pečuje o své zákazníky, mezi které patří přední světové celebrity. Věrnými zákazníky jsou mimo jiné Sandra Bullock, Julia Roberts, Michelle Pfeiffer, Nicole Kidman nebo Brad Pitt. Přírodní kosmetika J Beverly Hills nabízí luxusní výroby s kvalitní péčí.

Vizi kosmetické značky J Beverly Hills mu dopomohl uskutečnit tým vynikajících chemiků, kteří vytvořili a otestovali unikátní formuli složení exkluzivních vlasových produktů značky J Beverly Hills. K vytváření vlasové péče pro muže i ženy je používáno více než třicet rostlinných extraktů a esenciálních olejů.

Produkty J Beverly Hills se dají rozdělit do několika kategorií. Pánská kosmetika obsahující hydratační šampony i šampony proti lupům, kondicionéry, gely a tvarovací pasty. Dámská kosmetika je rozdělena do dvou řad, modrá řada poskytuje vlasovou péči pro jednotlivé druhy a poškození vlasů, tak i závěrečný styling, který nezatěžuje vlas a tudíž nedochází k rychlému maštění vlasů. Suchým vlasům dokáže zase dodat potřebnou regeneraci. Platinum řada nabízí luxusní intenzivní vlasovou kůru i pro nejnáročnější zákazníky. Tato řada je vytvořena z nejlepších přírodních ingrediencí jako jsou výtažky z hedvábí, limetkových květů, aloe vera, okurky, mandarinky nebo zeleného čaje. Každá z těchto přísad má svůj vlastní úkol při rekonstrukci zničených vlasů. Pomáhá jim tak navrátit lesk, pružnost a přirozenou vitalitu.

Šampony značky J Beverly Hills neobsahují konzervační látky parabely, které jsou potencionálními alergeny, ani sulfáty – levná rozpouštědla, která připravují vlasy o přírodní oleje a způsobují vysušenost pokožky a vlasů a posléze jejich nadměrné maštění a tím starý známý začarovaný kruh – čím víc si vlasy umývám, tím rychleji se mi mastí. J Beverly Hills používá jako konzervační látku extrakt zeleného čaje a jako rozpouštědla látky z kokosových extraktů. Tím je kosmetika veskrze přírodní a nezatěžuje vlasy jako levné šampony.

Celý koncept kosmetiky J Beverly Hills si můžete užít ve studiu Avantgarda na Praze 2. Salon vede příjemná slečna Nikola, která sbírala své kadeřnické zkušenosti právě v USA a kde byla také oslovena kosmetickou firmou J Beverly Hills, aby vyzkoušela jejich produkty, které vedou ke krásným vlasům. Po návratu do Prahy pak otevřela nový koncept kadeřnického salonu v jednoduché linii.

Studio Avantgarda je celkově zaměřeno na přírodní produkty nejen pro vlasovou péči, ale i pleťovou kosmetiku (dr. Hauschka). Manikérské služby zajišťují skvělými produkty firmy Trosani. Pozadu nezůstává ani masérka, které je zároveň rehabilitační sestrou a provádí tak masáže, které opravdu pomáhají. Doménou salonu je prodlužování vlasů metodou Micro Ring, která nezatěžuje vlasy a proto tuto metodu snesou i vlasy s velmi jemnou strukturou. Pro prodlužování jsou používány evropské jemné vlasy nebo pevnější kazašské, které vydrží větší zátěž.

Ve studiu Avantgarda o vás nebo vaši ženu budou pečovat s láskou a maximální péči, v kombinaci s přírodní vlasovou kosmetikou J Beverly Hills budou uspokojeni i ti nejnáročnější zákazníci.

Studio Avantgarda
Italská 12
Praha 2 - Vinohrady
www.jbeverlyhills.cz
 

Datum:26.02.2014 11:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama