Jak spíte vy?
DítěTanečníkDřevorubecVojákMořská hvězdiceSkydiver

Tanečník nebo dřevorubec?

28.01.2014 09:00

Každý z nás má svou oblíbenou polohu, kterou zaujímá v momentě, kdy se chystá ke spánku. A není náhoda, že pro každého z nás je po ulehnutí do postele pohodlné něco jiného. Odborníci upozorňují, že poloha, ve které usínáme, má přímý vliv na kvalitu našeho spánku a také vypovídá o tom, jací jsme. Vědci identifikovali šest základních spacích pozic, díky nimž dokáží analyzovat osobnost každého spáče na světě. Ať už spí v posteli doma, anebo na palubě letadla. Ano, i tam jsou totiž postele, na kterých si můžete v pohodlí spočinout, přečkat tak dlouhý let a po přistání být svěží a odpočatí. Jako první začala do svých letadel instalovat sedačky plně polohovatelné do vodorovných postelí letecká společnost British Airways a právě ona vám také přináši následující typologizaci osobnosti podle polohy, kterou při spánku nejčastěji zaujímáme. Udělejte si s British Airways krátký test a pak si na jednom z dálkových letů zkuste, zda to skutečně funguje i v oblacích.

Dítě
Pokud se před spánkem pravidelně stáčíte do polohy plodu, blafujete tvrdým zevnějškem, za nímž se téměř jistě skrývá citlivá osobnost. Ačkoliv působíte na první pohled rezervovaně, brzo si dokážete lidi získat. Tato poloha je oblíbena téměř u poloviny populace.

Tanečník
Pokud rádi usínáte na boku s rukama vztaženýma dopředu, jste přesně ta osoba, která se nebojí natáhnout pomocnou ruku, pokud je potřeba. Na vašem rameni už se vyplakal nejeden váš přítel. Nicméně neradi jste středem pozornosti a nejšťastněji se cítíte, když si vás nikdo nevšímá. Pozornost ostatních vás uvádí do rozpaků, že?

Dřevorubec
Ti, kteří při spánku zaujímají pozici poraženého stromu, tedy leží na boku s rukama nataženými podél těla, jsou společenští a bezstarostní lidé. Rádi jsou hybateli událostí a v centru dění, ale občas se může stát, že naletí někomu, kdo to s nimi nemyslí tak dobře jako oni s nimi.

Voják
Jestliže usínáte na zádech a obě ruce máte přitisknuté k tělu, pravděpodobně patříte mezi ty rezervovanější z nás. Být hlasitý a příliš společenský není prostě váš styl. Pokud se kolem vás děje nějaký rozruch, rádi si zachováte odstup. Nemáte potřebu se někomu zalíbit a nespokojíte se s ničím jiným než s tím nejlepším, a to jak od sebe, tak od ostatních.

Mořská hvězdice
Ležíte na zádech a nataženýma rukama objímáte polštář? Tak to jste jistě otevřená osoba, ačkoliv jste znám tím, že vždy předpokládáte to nejhorší. To ovlivňuje způsob, jakým se rozhodujete – jste velmi rozvážní, ale pokud jednou takovéto rozhodnutí učiníte, běda hlupákovi, který se vám ho pokusí rozmluvit!

Skydiver
Usínáte na břiše s hlavou na stranu a objímáte přitom polštář? Nebe pomáhej tomu, kdo by se vás opovážil kritizovat nebo na vás uvádět pod tlak. Nic z toho opravdu nemáte rádi. Ačkoliv vypadáte jako člověk, který si bezstarostně užívá život, pod na pohled tvrdou slupkou skrýváte velmi citlivou duši.
 

Datum:28.01.2014 09:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama