Louis Vuitton City Guide
Louis Vuitton City Guide

Louis Vuitton City Guide

10.12.2013 08:00

Nová města, nové rubriky, nový formát – edice cestovních průvodců Louis Vuitton City Guide prochází proměnou, z níž se vynořuje svěží a omládlá. Louis Vuitton neponechává nic náhodě – patnácté výročí si žádá něco skutečně mimořádného; City Guide musí zůstat i nadále o několik kroků před konkurencí.

Cestovní průvodce City Guide se veřejnosti v nové podobě představí v listopadu 2013 a již nyní je jisté, že si je lidé zamilují

Již od roku 1998 se Louis Vuitton dělí o svoji neukojitelnou vášeň pro objevování nových měst prostřednictvím edice City Guide. Tyto cestovní průvodce, jejichž každoroční vydání netrpělivě očekávají všichni, kdo rádi cestují stylově, zachycují skutečnou atmosféru a ducha měst, o nichž pojednávají, a návdavkem prozradí i pečlivě sestavený výběr těch nejlepších adres. I letos se edice vydává na cestu za objevováním těch nejzajímavějších měst světa na všech obydlených kontinentech: Kapské město (Cape Town), Hongkong (Hong Kong), Londýn (London), Los Angeles, Mexico City, Miami, Moskva (Moscow), New York, Paříž (Paris), Peking (Beijing), São Paulo, Soul (Seoul), Sydney, Tokio (Tokyo) a Benátky (Venice).

Ke svým patnáctinám edice dostává také novou podobu – nové rubriky, nové pohledy, nové autory i nové grafické zpracování. Publikace vypadají živěji a uceleněji; čtenáři v nich snadno najdou vše, co potřebují. Nyní jako samostatné svazky s krásnými ilustracemi a exkluzivními fotografiemi se cestovní průvodce Louis Vuitton City Guide nenechají svazovat ani geografickými hranicemi. Čtenáři s nimi mohou navštívit nové a fascinující destinace nebo se radostně vrátit do svých oblíbených měst. Potěší je určitě také vyvážený výběr doporučených adres – od tradičních po neobvyklé, od klasických po avantgardní. I toto stojí za celosvětovým úspěchem edice. Průvodce City Guide milují město, mají cit pro jeho tep a nabízejí netradiční a svěží pohled na jeho módu, design, moderní umění, jídlo a kulturu – umí najít jeho nejzajímavější poklady. A to všechno originálním a osobitým stylem široké škály autorů z řad novinářů a spisovatelů z různých zemí a oblastí. Právě proto, že se jedná o subjektivní pohledy nezaujatých přispěvatelů, nabízejí cestovní průvodce spíše než ‚stará známá‘, místa, která čekají na objevení, a osobní tipy, ať již se jedná o exkluzivní hotely, obchody s místní ručně vyráběnou čokoládou, sousedská bistra, luxusní butiky, taneční kluby i málo známá muzea. Hlavním ohledem není cena, ale kvalita – ta předurčuje výběr. Trendy, doporučení, která jinde nenajdete, nejaktuálnější informace a osobité a velmi osobní podání – to vše je určeno nejen lidem, kteří cestují pro potěšení a mají dost času vše prohlédnout a objevovat, ale také vytíženým lidem, kteří cestují pracovně, a dokonce i místním obyvatelům.

Cena kompletní edice Special box: 11 000 Kč
Cena jednotlivých měst: 730 Kč
 

Datum:10.12.2013 08:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama