Louis Vuitton City Guide
Louis Vuitton City Guide

Louis Vuitton City Guide

10.12.2013 08:00

Nová města, nové rubriky, nový formát – edice cestovních průvodců Louis Vuitton City Guide prochází proměnou, z níž se vynořuje svěží a omládlá. Louis Vuitton neponechává nic náhodě – patnácté výročí si žádá něco skutečně mimořádného; City Guide musí zůstat i nadále o několik kroků před konkurencí.

Cestovní průvodce City Guide se veřejnosti v nové podobě představí v listopadu 2013 a již nyní je jisté, že si je lidé zamilují

Již od roku 1998 se Louis Vuitton dělí o svoji neukojitelnou vášeň pro objevování nových měst prostřednictvím edice City Guide. Tyto cestovní průvodce, jejichž každoroční vydání netrpělivě očekávají všichni, kdo rádi cestují stylově, zachycují skutečnou atmosféru a ducha měst, o nichž pojednávají, a návdavkem prozradí i pečlivě sestavený výběr těch nejlepších adres. I letos se edice vydává na cestu za objevováním těch nejzajímavějších měst světa na všech obydlených kontinentech: Kapské město (Cape Town), Hongkong (Hong Kong), Londýn (London), Los Angeles, Mexico City, Miami, Moskva (Moscow), New York, Paříž (Paris), Peking (Beijing), São Paulo, Soul (Seoul), Sydney, Tokio (Tokyo) a Benátky (Venice).

Ke svým patnáctinám edice dostává také novou podobu – nové rubriky, nové pohledy, nové autory i nové grafické zpracování. Publikace vypadají živěji a uceleněji; čtenáři v nich snadno najdou vše, co potřebují. Nyní jako samostatné svazky s krásnými ilustracemi a exkluzivními fotografiemi se cestovní průvodce Louis Vuitton City Guide nenechají svazovat ani geografickými hranicemi. Čtenáři s nimi mohou navštívit nové a fascinující destinace nebo se radostně vrátit do svých oblíbených měst. Potěší je určitě také vyvážený výběr doporučených adres – od tradičních po neobvyklé, od klasických po avantgardní. I toto stojí za celosvětovým úspěchem edice. Průvodce City Guide milují město, mají cit pro jeho tep a nabízejí netradiční a svěží pohled na jeho módu, design, moderní umění, jídlo a kulturu – umí najít jeho nejzajímavější poklady. A to všechno originálním a osobitým stylem široké škály autorů z řad novinářů a spisovatelů z různých zemí a oblastí. Právě proto, že se jedná o subjektivní pohledy nezaujatých přispěvatelů, nabízejí cestovní průvodce spíše než ‚stará známá‘, místa, která čekají na objevení, a osobní tipy, ať již se jedná o exkluzivní hotely, obchody s místní ručně vyráběnou čokoládou, sousedská bistra, luxusní butiky, taneční kluby i málo známá muzea. Hlavním ohledem není cena, ale kvalita – ta předurčuje výběr. Trendy, doporučení, která jinde nenajdete, nejaktuálnější informace a osobité a velmi osobní podání – to vše je určeno nejen lidem, kteří cestují pro potěšení a mají dost času vše prohlédnout a objevovat, ale také vytíženým lidem, kteří cestují pracovně, a dokonce i místním obyvatelům.

Cena kompletní edice Special box: 11 000 Kč
Cena jednotlivých měst: 730 Kč
 

Datum:10.12.2013 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama