MUDr. Milena Vojtíšková
MUDr. Milena Vojtíšková

Estetická medicína nového tisíciletí – splňte si svůj sen

27.11.2013 16:20

Na pomezí pražské Malé Strany a Smíchova se nachází klinika plastické a estetické medicíny s unikátním programem komplexní estetické a ani-agingové péče.
Sedíme v příjemných prostorách ve Zborovské ulici a hovoříme se zakladatelkou kliniky, paní MUDr. Milenou Vojtíškovou.

Paní doktorko, jaká je filozofie vaší práce?
Naším cílem je, aby klinti odcházeli maximálně spokojeni. Nabízíme proto péči, která je komplexní. Např.žena, která od nás navštíví, má možnost odejít nejen mladší a krásnější, ale také zdravě sebevědomá, se znalostí, jak se má líčit, jak oblékat – které střihy a délky jí sluší, jaké barvy má volit, jak pečovat o své tělo i pokožku, jaký účes a barva vlasů je pro ni ta pravá a jak se stravovat, aby její postava nezaznamenávala známky stárnutí.

Anti-aging není pouze péče o pleť a její omlazení, ale péče o celý organismus. Je to harmonie krásy vnější a krásy vnitřní, tedy soulad zevnějšku a vnitřní vitality.

Zabýváme se tedy krásou vnější, což je prevence vrásek a stárnutí, dále jejich řešením omlazovacími zákroky a nabízíme také komplexní následnou péči, aby omlazovací zákrok vydržel co nejdéle. Zabýváme se ale také krásou vnitřní a to je celkové zdraví a vitalita klienta, která by měla s jeho zevnějškem korespondovat.

Kromě estetických zákroků a individuálního výživového poradenství nabízíme také metabolickou poradnu zaměřenou na snižování váhy a formování postavy,dále stylingové poradenství a také speciální terapii na zvládání stresu a situací, které znemožňují klientům žít plnohodnotný život.

Řešíte tedy vrásky jak na těle, tak na duši?
Ano, přesně tak. Na tuto potřebu mě přivedli sami klienti. Často při konzultacích a samotných zákrocích se svěřují se svými problémy a já jsem přemýšlela, jak jim v našich prostotách vyjít vstříc. Přijala jsem proto speciální terapeutku, která s těmito problémy umí rychle a kvalitně pomoci.

Paní doktorko, o jaké zákroky je na vaší klinice největší zájem?
Především jsou to omlazovací procedury, odstraňování vrásek a získání mladistvějšího vzhledu, dále operace očních víček a drobné chirurgické zákroky, korekce některých vývojových vad, jako jsou asymetrie těla, dále korekce nadměrného pocení, a to jak v podpaždí, tak na ploskách rukou či nohou.

Kdo tvoří vaší klientelu?
Jsou to lidé toužící především po omlazení, a všichni, kteří chtějí mít stárnutí pod kontrolou. Dále lidé nespokojení se svou postavou, lidé nespokojení se svým celkovým vzhedem a životním stylem, lidé toužící po změně.

Co oslovuje vaši klientelu? 
Především je to miniinvazivita výkonů, které nabízíme. Ihned po zákroku klienti odcházejí domů či zpět do práce.

Dále je pro klienty velmi přitažlivé, že naše klinika nabízí omlazovací zákoky, které nezmění výraz tváře, minimálně ovlivní mimiku a lze je provádět celoročně. Naším cílem je, aby klient vypadal přirozeně.

A v neposlední řadě jde o komplexnost péče. Mladistvý vzhled, to ale nejsou jen vrásky, ale také to, co celé tělo vyzařuje, tedy vnitřní pohoda, sebevědomí, elán, radost a spokojenost. Tento výsledek je naší prioritou.

V jakém věkovém rozmezí se pohybuje vaše klientela?
Nejmladší klientce je dvacet let. Nejstarší dámě, o kterou pečuji, je pětasedmdesát let.

Jaký je podíl domácí a zahraniční klientely?
Pokud zahraniční klientelou rozumíme zákazníky, kteří se narodili v cizině, je to přibližně padesát na padesát. Zahraničním klientům, kteří překonávají delší vzdálenosti, jsme schopni časově se přizpůsobit.

Poradenskou činnost, kterou nabízíte, si hradí klienti?
V žádném případě. Celé spektrum poradenských služeb, které souvisí s plánovanými zákroky a úpravami, provádíme zcela bezplatně.

Jak vás mohou budoucí klienti kontaktovat?
Nejrychlejší je vyhledat náš kontakt na naší webové adrese www.aurumaesthetic.cz

Můžete ve zkratce charakterizovat co je největší devízou vašich služeb?
Jednoznačně originalita používaných materiálů a individuální, komplexní a dlouhodobý přístup ke klientovi.

Náš anti-agingový přístup nabízí omlazení pleti a navrácení mladistvého vzhledu, ale také omlazení celého organismu.

Prozradíte, která ze známých osobností je ve vaší péči?
Nezastírám, že pečujeme o známé tváře. Žádné konkrétní jméno vám však neprozradím. V tomto směru musím být důsledná, promiňte. Ne nadarmo na našich stránkách najdete heslo: Naše diskrétnost, vaše krása. Toho se držím.

Jaké další plány má Vaše klinika do budoucna?
Nabídku přizpůsobujeme poptávce. V tomto okamžiku se věnujeme rozšíření zákroků z oblasti plastické chirurgie.

Jste také zakladatelkou charitativního nadačního fondu, to pro estetickou medicínu není typické...
Víte, potřebuji mít vnitřně pocit vyváženosti, nemohu se věnovat jen čistě komerční práci. Proto jsem založila nadační fond pro vzácná a nevyléčitelná onemocnění. Tento fond podporuje diagnostiku, lčbu a péči o nevyléčitelně nemocné, především děti. To mi umožňuje propojit příjemné s užitečným. Naše krásné prostory tak začínáe využívat i k charitativním akcím pro tyto nemocné.

Pokud by kdokoliv z čitatelů chtěl přispět na konto podporující tyto nemocné děti, č. účtu je : 253018209/0300
 

Datum:27.11.2013 16:20
Reklama

Gymkhana GRiD Livestream

Od neděle 19. listopadu se těšte na ty nejlepší živé záběry z bitvy na asfaltu Carnival City v Johannesburgu.

Pro další generace #Ifwecare

Koňak LOUIS XIII. představil píseň „100 Years“ – The Song We'll Only Hear If We Care. Jedinečná hudební kompozice vytvořená Pharrellem Williamsem.

Kavárna Blue Box Café

Tiffany odhalilo dlouho očekávanou rekonstrukci 4. patra na Páté Avenue a představilo vůbec první gastronomický koncept Tiffany & Co.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Natura Siberica

Natura Siberica - přírodní BIO kosmetika ze Sibiře, kde příroda produkuje svoji krásu, sílu a čistotu ve formě bylinek a rostlin.

Pro další generace #Ifwecare

Koňak LOUIS XIII. představil píseň „100 Years“ – The Song We'll Only Hear If We Care. Jedinečná hudební kompozice vytvořená Pharrellem Williamsem.

Opravdový znalec etikety

Kdepak Komenský, Špaček je učitelem národů. Ladislav Špaček vás ve své nové knize naučí, jak být opravdovým znalcem etikety.

Ozvěny budoucnosti

Vývojář v automobilce musí být člověk kreativní a otevřený novinkám a moderním technologiím, prozradil v rozhovoru vývojář Škody Auto.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
03.12.2017

Czech Design Week

International Design Festival se koná od 27. 11.do 3. 12. 2017 a láká na 150 českých i zahraničních designérů.

Reklama