Fotbalová legenda Pelé součástí Hublot rodiny
Fotbalová legenda Pelé součástí Hublot rodinyFotbalová ikona Kylian Mbappé součástí Hublot rodinyFotbalová ikona Kylian Mbappé součástí Hublot rodiny

Fotbalisté Pelé a Kylian MBappé součástí Hublot rodiny

02.11.2018 00:00

Fotbalová legenda Pelé a mladá fotbalová ikona Kylian Mbappé, kteří se spolu poprvé spojili až na sociálních sítích během fotbalového Mistrovství světa 2018, nemají společnou jen vášeň pro fotbal, ale pojí je i přirozenost, společné hodnoty, respekt a láska k životu.

Kylian Mbappé jako nový ambasador exkluzivní hodinářské značky Hublot a Pelé, jenž je dlouholetým členem rodiny Hublot se spojili na popud nové inciativy značky. Hublot chce tyto neobyčejné hráče přivést dohromady jako ztělesnění fúze času:

Past, present, future,
two great man United
by a passion for football and a love of life

Kylian je první současný fotbalista, který reprezentuje značku. Následuje známého atleta Usain Bolta, s nímž sdílí mnoho hodnot. Jako nový ambasador značky Hublot se Kylian připojí k dalším legendám fotbalu a zvláště pak ke králi Pelému. Tito dva muži dali nedávno najevo na svých sociálních sítích, že sdílejí společné hodnoty. Přivítáním Kyliana Mbappeho do naší rodiny přináší silné poselství. Fúze času, síla snů a vášní, kouzlo sportu; to jsou hodnoty, kterými nás sportovci inspirují. Když poprvé potkáte Kyliana, v první řadě zjistíme, že je to dobrý člověk; člověk, který ztělesňuje budoucnost a vše, co má přichystané. Schopnost spojit Pelého, patriarchu naší Hublot rodiny a Kyliana, našeho nejmladšího ambasadora, je jedním z těch jedinečných momentů v životě - okamžiků, kdy se čas zastaví, aby se zapsal do historie.
Ricardo Guadalupe, generální ředitel Hublot.

Je to fantastický sportovec, nadchl mě během Mistrovství světa 2018, kdy jsem měl chuť oprášit své kopačky a přidat se k němu na hřiště. Ještě si to úplně neuvědomuje, ale zapsal se do dějin a ty momenty, které zažil a výkony, kterých dosáhl, už bude mít navždy uchované v sobě. Když jsem sledoval jeho hru během Mistrovství, cítil jsem, jak mé tělo běží s ním, jak s ním dávám gól a jak mé srdce puká obrovskou radostí z vítězství. Musel jsem se s ním o to podělit a teď se s ním rozhodně musím setkat. Dobrá práce a vítej Kyliane.
Pelé, Hublot Ambassador

Je mi velkou ctí setkat se s panem Pelé. Jsem nesmírně pyšný na to sdílet s ním místo v Hublot rodině. Pro mě je Hublot opravdová jednička. Už dlouhou dobu jsem fanouškem hodinek i filosofie této značky. Setkání s Jean-Claude Biver a Riccardem Guadalupe, kteří vedou tuto společnost, bylo rozhodující. Musím se umět ztotožnit, jak s hodnotami značky, které se mám stát partnerem, tak s lidmi, kteří za ní stojí. Hublot ztělesňuje sjednocení inovace, nových technologií a materiálů. Hublot bezpodmínečně podporuje „můj“ sport a tato značka je spjata se všemi velkými událostmi ve fotbale, i proto jsem pyšný na to být první současný fotbalový hráč, který může vystupovat jako její ambasador. Proto jsem Hublot!
Kylian Mbappé, Hublot Ambassador


O značce HUBLOT
"Hublot? A different way to progress" říkají ti, kteří znají tuto luxusní švýcarskou hodinářskou značku, jejíž revoluční pokroky ji každým okamžikem posunují kupředu a neuvěřitelnou rychlostí vytvářejí budoucnost. Sen, který proměnili ve skutečnost Jean-Claude Biver, předseda představenstva Hublot a Ricardo Guadalupe, výkonný ředitel společnosti, dva muži zodpovědní za obrovský úspěch značky Hublot, kterou proslavily Big Bang, King Power a Classic Fusion, symboly neustále se vyvíjející tradice. Od hodinářských komplikací a revolučních materiálů až po světové spolupráce s FIFA World CupTM a Ferrari, Hublot je charakteristický díky filosofii Art of Fusion, která přetváří tradici v budoucnost. Síť autorizovaných prodejců neustále roste a momentálně zahrnuje více než 70 exkluzivních butiků po celém světě (včetně Prahy a Bratislavy).


Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Fotbalisté Pelé a Kylian MBappé součástí Hublot rodiny

Fotbalová legenda Pelé a mladá fotbalová ikona Kylian Mbappé nemají společnou jen vášeň pro fotbal, ale pojí je i přirozenost, společné hodnoty, respekt a láska k životu.

Nový ředitel pánských kolekcí LV

Novým ředitelem pánských kolekcí značky Louis Vuitton se stal Virgil Abloha. První módní přehlídka pro LV proběhne v rámci týdne pánské módy v Paříži.

Lewis Hamilton v Japonsku

Čtyřnásobný mistr světa F1 zamířil na Hokkaidó, aby si zdokonalil své snowboardové dovednosti s některými z nejlepších světových jezdců.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama