Simona Krainová
Simona KrainováSimona KrainováSimona KrainováSimona KrainováSimona KrainováSimona KrainováCitroën DS3 Faubourg AddictCitroën DS3 Faubourg Addict

Vánoce Simony Krainové

15.11.2013 10:00

Jak bude trávit vánoční svátky česká kráska, prchne za sluncem nebo zůstane věrná rodné kotlině? To se dozvíte v našem rozhovoru, který se točil nejen kolem Vánoc.

Jste díky své profesi velmi vytížená, kolik dní volna si zvládnete o vánočních svátcích vyhradit pro sebe a rodinu?
Vánoční svátky jsou pro mě velmi důležité, a tak během nich jen málokdy pracuji. Svůj vliv na to má samozřejmě i fakt, že mám dvě malé děti, takže se snažím si vánoční volno prodloužit, jak je to jen možné. Letos to vypadá, že by se mi mohlo konečně podařit být s rodinou až do poloviny ledna.

Budete Vánoce slavit v Česku, nebo někde ve světě?
Budeme samozřejmě doma. Vánoce jsou období, kdy může být konečně celá rodina spolu a máme čas navštívit i rodiče a kamarády, což se během roku podaří jen málokdy.

Slavíte Vánoce spíše tradičním způsobem, nebo inklinujete k modernějšímu stylu?
Jasně, že tradičním! Jsem česká holka a chci svým dětem ukázat, jak se Vánoce doopravdy slaví, takže budeme společně s dětmi zdobit stromeček, aby pod ním bylo hodně dárků. Trochu se sice obávám, co tomu nebohému stromku moji dva synkové provedou, možná ho budeme muset dát s manželem do ohrádky, ale i to k tomu patří. Doufám, že se mi letos povede i kapr s bramborovým salátem.

Pečete cukroví?
Já miluji všechno sladké a je samozřejmě mojí povinností jako mámy také něco upéct, ale „bojový“ plán jsem si zatím nepřipravovala.

Jaké cukroví máte nejraději?
Na stole budeme mít určitě linecké, perníčky a vanilkové rohlíčky.

Co si Vaši dva synové přejí od Ježíška?
Roční Bruno se ještě nevyjádřil, ale Maxík by chtěl něco s Mickey Mousem a určitě nějaké autíčko.

Aktuálně finišujete s projektem Sluší ti to!?, který od ledna poběží na TV Prima. Jak Vám sedí role módního guru?
Je to skvělá zkušenost a jsem moc ráda, že se do televize konečně dostává pořad, který radí ženám, jak se mají orientovat v módě. Osobně mne moc těší, že po 22 letech kariéry mohu své zkušenosti předat dál a ještě ke všemu tak velkému publiku.

Mají Češky obecně vkus a styl v oblékání?
Situace je jednoznačně lepší než před pár lety, ale Češky se stále bojí jednoduché elegance a příliš inklinují ke kopírování trendů. Je sice užitečné je sledovat, ale mnohem důležitější je nepropadnout všemu, co vidíte. Lidé by si měli kupovat především věci, které dají vyniknout jejich postavě, a právě na to u nás ženy často zapomínají.

Může podle Vás být auto módním doplňkem?
Může? Musí! Žádná žena si podle mě nevybere auto, které nereflektuje její osobnost. K dispozici je hodně aut, která jsou nejen praktická, ale i krásná.

Jakou paralelu se světem módy byste našla u modelu Citroën DS3 Cabrio, který je v uvedené módní show Vaším spoluaktérem?
Citroën DS3 Cabrio je vyzývavý, rychlý a hlavně sexy. Viděla jsem na fotkách novou speciální sérii Faubourg Addict: její sametově fialová barva mě absolutně nadchla!
 

Datum:15.11.2013 10:00
Reklama

Každý den nové nabídky

Každý den s nově otevřenými obchůdky. Každý den nové značky. Každý den nové slevy. Ano, to je flash sale.

Pořádná divočina

V Bageterii Boulevard umí i divočinu a nejen tak ledajakou. V propečené křupavé rustikální bagetě najdete šťavnaté pečené jelení plecko.

Styl zakázkové stavby

Nové modely Harley-Davidson Forty-Eight Special a Iron 1200 Sportster kombinují retro styl s moderními jízdními vlastnostmi.

Hledáte únik z města?

Pojeďte si užít klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše od 7 794 Kč/os.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Lewis Hamilton v Japonsku

Čtyřnásobný mistr světa F1 zamířil na Hokkaidó, aby si zdokonalil své snowboardové dovednosti s některými z nejlepších světových jezdců.

Na výstavu z obýváku

Prožijte fascinující životní příběh Steva Jobse ve virtuální variantě největší soukromé sbírky Apple produktů – Apple Museum.

Ruční výroba zblízka

Tereza Maxová spojila síly s přední obuvnickou společností Tod´s a navrhla exkluzivní limitovanou edici Tod´s Limited Edition by Tereza Maxova.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
23.03.2018

MBPFW FW18

Přehlídky edice MBPFW představí zavedené domácí značky i začínající návrháře. Bohatý doprovodný program bude volně přístupný veřejnosti.

Reklama