Jarmark na Václavském náměstí

Podzimní jarmark na Václavském náměstí

29.10.2013 11:30

Ty pravé vánoční trhy návštěvníky hlavního města čekají sice až na konci listopadu, atmosféru končícího podzimu a blížící se zimy však již nyní přiblíží Podzimní jarmark, který od 29. října do 18. listopadu vyroste na Václavském náměstí. Na návštěvníky čeká několik desítek stánků s rozmanitým vánočním sortimentem a občerstvením i bohatý doprovodný program včetně zahraničních účastníků.

„Oživení předvánoční atmosféry už tradičně patří ke každoročním koloritům velkoměst a výjimkou nebude ani v letošním roce Praha. Chceme opět návštěvníkům centra umožnit, aby se alespoň na chvíli zastavili v poněkud hektické předvánoční době a strávili příjemné chvíle u stánků a drobnými dárky udělali radost sobě i svým blízkým. Věříme, že si na letošní jarmark opět lidé hojně najdou cestu, stejně jako v minulých letech, kdy se tyto podzimní trhy staly tolik oblíbenými,“ říká Milan Heidler, výkonný ředitel pořadatelské společnosti Taiko.

Na Podzimním jarmarku se mohou návštěvníci zastavit až u padesáti stánků s rozmanitým sortimentem. V prodeji se objeví mimo jiné vánoční ozdoby, svíčky, dřevěné hračky a bižuterie. Nedílnou kulisou zde budou i ukázky tradičních českých řemesel. Své umění předvedou například kováři, zručné ruce řemeslníků zase předvedou, jak se pracuje se slámou, milovníci šperků jistě ocení ukázky výrobků z bižuterie. Tržiště vyzdobí typické podzimní motivy – větve a barevné listí. Samozřejmě nebudou chybět ani gastronomické pochoutky.


Zajímavý doprovodný program
Podzimní jarmark oživí také doprovodný program, kterého se zúčastní i zahraniční umělci. Ve dnech 30. 10., 1. 11., 6. 11., 8. 11., 13. 11. a 15. 11. nechá rozeznít svou panovu flétnu Willy Foronda Conte z Bolívie, jehož repertoár tvoří nejznámějších světové melodie. Dále se představí slovinský hudebník, básník, skladatel a herec Andraž Polič-Bard, člen slovinského hudebního seskupení Duo La Boheme, který ve dnech 5., 9. a 16. 11. zahraje francouzské šansony i klasické lidové písně. Domácí scénu zastoupí Alice Krejčí, která ovládá hru na xylofon, dechové nástroje, chrastítka - to vše doprovázené zpěvem. Spolu se svou kapelou zahraje ve dnech 31. 10. a 7. 11. lidové i vlastní písně. Ve dnech 29. 10., 5. 11., 12. 11. a 14. 11. pak vystoupí jazzová kapela Staroměstský Dixieland. Změna programu je vyhrazena.

Podzimní přehlídka akcí v Praze pro veřejnost však tímto jarmarkem nekončí. Od 23. října do 2. listopadu se uskuteční podzimní trhy i na náměstí Republiky.

Datum:29.10.2013 11:30
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama