Saunování při svíčkách

Saunování při svíčkách

10.09.2013 10:00

Nenechte si ujít jedinečnou akci v sobotu 21. září od 20.00 hodin v Aquapalace Praha. Otevírají tu novou, zrekonstruovanou saunu zvanou srubová baňa, křtít se bude slivovicí – jejíž esence bude v saunách Aquapalace Praha vládnout celé září, a navíc vám bude představen zbrusu nový saunový ceremoniál. To vše za svitu svíček – tento den se totiž koná oblíbené Saunování a koupání při svíčkách.

Srubová baňa ve venkovní části saunového světa Aquapalace Praha je dřevěný srub, vybavený okrasnými kamny v čele prohřívárny. Kombinace vysoké teploty (95 °C), přirozené vlhkosti (15 %), esencí a minerálů přináší celé spektrum pozitivních účinků saunování na organismus. Účinek je umocněn tlumeným světlem a teplými tóny.
Saunové ceremoniály jsou jednou ze specialit Aquapalace Praha a jsou velmi oblíbené a navštěvované. Saunér při ceremoniálu polévá horké kameny vonnou esencí, při čemž nevzrůstá v sauně teplota, jak by se mohlo zdát, ale pouze vlhkost, která způsobí intenzivnější účinek přenosu tepla na tělo. Vonné esence obsahují silice, které mají různé účinky na lidský organismus. Například podporují srdeční činnost, trávení, navozují relaxaci a uvolnění těla i duše. Pomáhají dýchání, odstraňují bolesti a připravují vás na klidný spánek. Za asistence saunéra si můžete užít medový, jogurtový či solný peeling. Letošní novinkou byl metličkový ceremoniál – jemé šlehání těla za pomocí macerovaných větviček břízy. A v nové podzimní saunové sezoně samozřejmě nesmí chybět ani další nový ceremoniál, který si saunéři nechávají jako překvapení…

Slavnostní představení srubové bani a nového ceremoniálu bude 21. září stylově probíhat během Saunování při svíčkách, kdy se v celém saunovém světě včetně venkovní části a římských lázní ztlumí světla a zapálí lucerny a svíčky. Speciální vstupné je jen 370 Kč.

Sauny v Aquapalace Praha jsou od 1. září navíc otevřené každý den od 10:00 až do 23:00.
 

Datum:10.09.2013 10:00
Reklama

Mama říká “podělit se znamená milovat”

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama v Holešovicích.

Hra o trůny skončila. Zeje vaše obrazovka nyní prázdnotou?

Přinášíme 4 tipy, jaké seriály si můžete na obrazovkách během léta vychutnat.

Velká cena Katalánska

O víkendu jsme se vydali do Barcelony, abychom se podívali na 7. zastávku seriálu MotoGP 2019 – jela se Velká cena Katalánska.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama