autoři C.Brown a W.Garett, instalace Cloud, Foto: Mitch Kern
ABIES Electronicus

Prahu v říjnu rozsvítí festival světla SIGNAL

25.08.2013 15:00

Na podzim letošního roku se v Praze představí první český festival světla SIGNAL, který nabídne velkolepou podívanou. Centrum Prahy ožije na čtyři říjnové večery světelnými instalacemi a mnoho významných historických památek i moderních budov se stane nedílnou součástí moderního audiovizuálního umění. Festival chystá speciální světelnou instalaci na Staroměstském náměstí či Metronomu na Letné, originální projekci z Petřínské rozhledny nebo videomapping na Kostel sv. Ludmily na Náměstí Míru a budovu divadla Hybernie. Své instalace představí ti nejlepší světoví audiovizuální umělci, jako jsou Telenoika, Sila Sveta, 1024 architecture nebo AntiVJ a řada významných tvůrců z domácí scény např. The Macula, Milan Cais, Krištof Kintera, Jakub Nepraš, Rony Plesl, Vladimir 518 a další.

Praha se tak stane vedle Barcelony či Lyonu dalším evropským městem, které se představí doslova v úplně jiném světle a přivede tak tisíce lidí do ulic. Celý festival doprovodí bohatý program, který nabídne např. plavby lodí po noční Vltavě s nezapomenutelnou světelnou show na jejích potemnělých březích, moderované vyjížďky na kole nebo tematické workshopy.

Festival světla SIGNAL proběhne v Praze od 17. do 20. října 2013.

Pro více informací sledujte www.signalfestival.com a Facebook „Signal festival“.
 
Datum:25.08.2013 15:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama