autoři C.Brown a W.Garett, instalace Cloud, Foto: Mitch Kern
ABIES Electronicus

Prahu v říjnu rozsvítí festival světla SIGNAL

25.08.2013 15:00

Na podzim letošního roku se v Praze představí první český festival světla SIGNAL, který nabídne velkolepou podívanou. Centrum Prahy ožije na čtyři říjnové večery světelnými instalacemi a mnoho významných historických památek i moderních budov se stane nedílnou součástí moderního audiovizuálního umění. Festival chystá speciální světelnou instalaci na Staroměstském náměstí či Metronomu na Letné, originální projekci z Petřínské rozhledny nebo videomapping na Kostel sv. Ludmily na Náměstí Míru a budovu divadla Hybernie. Své instalace představí ti nejlepší světoví audiovizuální umělci, jako jsou Telenoika, Sila Sveta, 1024 architecture nebo AntiVJ a řada významných tvůrců z domácí scény např. The Macula, Milan Cais, Krištof Kintera, Jakub Nepraš, Rony Plesl, Vladimir 518 a další.

Praha se tak stane vedle Barcelony či Lyonu dalším evropským městem, které se představí doslova v úplně jiném světle a přivede tak tisíce lidí do ulic. Celý festival doprovodí bohatý program, který nabídne např. plavby lodí po noční Vltavě s nezapomenutelnou světelnou show na jejích potemnělých březích, moderované vyjížďky na kole nebo tematické workshopy.

Festival světla SIGNAL proběhne v Praze od 17. do 20. října 2013.

Pro více informací sledujte www.signalfestival.com a Facebook „Signal festival“.
 
Datum:25.08.2013 15:00
Reklama

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama