Žluté lázně

CNN: Žluté lázně mezi deseti nejlepšími městskými plážemi v Evropě

18.08.2013 20:00

Prestižní americká zpravodajská stanice CNN zařadila ve své anketě areál Žluté lázně v pražském Podolí mezi deset nejlepších městských pláží Evropy. Areál na břehu Vltavy se tak dostal do společnosti plážových center ve Vídni, Barceloně, Berlíně či Bruselu. Žluté lázně provozuje od roku 2005 společnost Taiko.

Zpravodajský server CNN upozorňuje, že písek a příroda nejdou obvykle s městem příliš dohromady, nicméně u deseti vybraných plážových areálů uprostřed velkých měst, které redaktoři vybrali, se podobné spojení podařilo. U Žlutých lázní v Praze hodnotitelé vyzvedli především pestrou nabídku sportovních aktivit i gastronomické zázemí v areálu, který píše svoji bohatou historii už 103 let.

„Umístění v absolutní evropské špičce je pro nás obrovská pocta. Tím spíše, že hodnocení je dílem zahraničních expertů. Výsledek považujeme nejen za skvělou prezentaci našeho areálu, ale také hlavního města Prahy. Věříme, že propagace, jíž se Žlutým lázním prostřednictvím největší zpravodajské televize na světě dostalo, přispěje k dalšímu rozvoji cestovního ruchu a samozřejmě i návštěvnosti,“ říká Libor Votruba, předseda představenstva společnosti Taiko.

Areál nabízí mimo jiné travnatou pláž, hřiště na plážový volejbal, obří šachy, stolní tenis, pétanque a rozsáhlý dětský koutek. Vyznavači sportu na vodě si mohou přímo v areálu půjčit wakeboardy, paddleboardy nebo šlapadla. V areálu je také půjčovna in-line bruslí, longboardů či kol beach cruiser. Hladoví a žízniví návštěvníci se osvěží v pivnici Tančírna, Beach baru, MINI baru i Modrém baru. Na třech a půl hektarech se každý rok pořádají desítky akcí a živých koncertů přímo na břehu Vltavy. V prostorách restaurací a barů je možné uspořádat také svatby, teambuildingy a jiné firemní i soukromé akce.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vytvořit sportovní a relaxační centrum na tak vysoké úrovni. Důležité však je, že tým Žlutých lázní se nespokojuje s dosaženým stavem, ale neustále vymýšlí další nové nápady, zlepšení a aktivity. Ostatně i následky letošních ničivých záplav se podařilo odstranit v rekordní době především zásluhou maximálního nasazení a nadšení všech našich zaměstnanců, takže hlavní část letní sezony má zdárný průběh,“ říká Milan Heidler, výkonný ředitel společnosti Taiko, která Žluté lázně provozuje od roku 2005.
 

Datum:18.08.2013 20:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama