Letní kino ve Žlutých lázních trhá rekordy

05.08.2013 10:00

Letní kino v areálu Žluté lázně v pražském Podolí navštěvují tisíce lidí. Každou středu tam zamíří okolo dvou tisíc nadšených diváků, kteří si užívají atmosféru na břehu Vltavy s italskými filmy a drinky. Aperol Spritz kino u Vltavy funguje zdarma od 17. července do 4. září.

Kino na travnaté louce ve Žlutých lázních bude tuto středu 7. srpna promítat už po čtvrté. První film přitom viděly rekordní dva tisíce lidí. Minulou středu to pak bylo patnáct-set nadšených diváků. „Ptáme se lidí, za jakým účelem přišli a každou středu je to stejná odpověď – jdeme do kina a to nás velmi těší. Určitě jde o jedno z nejnavštěvovanějších pražských letních kin,“ říká Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.

Výhodou kina je, že se do něj nevybírá vstupné. Návštěvníky láká také prostředí a pocit letní atmosféry na břehu řeky. Kino se také liší tím, že nabízí pohodlné sezení – místo lavic pohodlná lehátka a sedací vaky a deky. Diváci se navíc vracejí. „Mám ráda Itálii, a tak mě letní kino s italskými filmy a mým oblíbeným italským drinkem ohromně potěšilo, takže jsem nevynechala ještě ani jedno promítání," říká Adéla, jedna z pravidelných návštěvnic Aperol Spritz kina u Vltavy.

Milovníky snímků promítaných pod širým nebem čeká ještě pět filmů. Nechybí romantika, drama, krimi ani komedie. Kino funguje každou středu od 20.30 hodin.

PROGRAM

7. srpna - Baaria
14. srpna - Přestřelka v Palermu
21. srpna - Bergman & Magnani: Válka vulkánů
28. srpna - Mafie
4. září - Následky lásky

Promítání začíná vždy ve 20.30 hodin.

Projekt letního kina realizuje pro značku Aperol Spritz kreativní agentura Loosers. Mediálním partnerem je Expresradio.

Datum:05.08.2013 10:00
Reklama

Léto plné brazilské energie

Propojení tropických kávových receptů a pozitivní mantry pro povznášející letní zážitek.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Kam s penězi v nejisté době?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama