Kolekce 60´s
Kolekce Dolce VitaKolekce Jewelry GardenKolekce PapagayoKolekce Sapphires&RubiesKolekce WonderlandKolekce French Touch Kolekce StefaniKolekce CaribicKolekce DiscoKolekce Dolce Vita

Style Avenue bude slušet i vaší ženě

14.06.2013 09:00

Style Avenue. Fashion Jewellery – v těchto čtyřech slovech je zachycena filosofie značky, které je již více než 10 let. Style neznamená jen jedinečný styl, je to hlavně osobitost každé ženy. Avenue je obrazem hlavní třídy velkoměsta, nablýskané a slavnostní. Fashion je móda a současnost, dovednost vytvořit obraz odpovídající požadavkům dnešní doby. A konečně Jewellery, to jsou šperky vnímané jako svébytné doplňky, schopné vystihnout vnitřní svět každé ženy, jejich povahu, touhy i momentální náladu. To všechno nabízí evropská šperkařská značka světového jména – Style Avenue.

Unikátní šperky pro každou ženu
V desítkách kolekcí Style Avenue, které si získaly srdce obyvatelek evropských hlavních měst, je zakotvena především myšlenka různorodosti. Kolekce nabízí šperky pro různé druhy žen, jak pro přísné podnikatelky, tak pro bezstarostné studentky, zaneprázdněné hospodyně nebo romantické slečny, jejich matky, dcery, ženy či přítelkyně – zkrátka pro všechny ženy, které hledají osobitý styl. Designéři Style Avenue vytvářejí svá umělecká díla z nejrůznějších materiálů – zlato, stříbro, různě zpracované šperkařské slitiny, drahokamy, smalt i přírodní kameny jako jsou brilianty, smaragdy, tyrkysy, korály nebo perly. Každá kolekce je inspirována různým historickým obdobím, módními trendy a styly. Od tradiční klasiky, až po kolekce ve stylu disko, od starého Egypta a benátského karnevalu až po vesmír a avantgardu, od něžných květin až po brutální kříže a lebky v gotickém stylu. Úkolem Style Avenue je přitom učinit krásu a různorodost unikátními. Šperk není jen solidní investice, ale také doplněk prodchnutý životním optimismem, který mění ženinu image, dotváří její momentální náladu a činí ji odlišnou od ostatních. Takových šperků by měla mít žena bezpočet. V kterémkoliv městě na světě můžete v prodejnách Style Avenue pořídit své manželce nebo milence dokonalý prsten, náušnice nebo náramek, po kterém tajně touží – a být tak v jejích očích za hvězdu z nejzářivějších.

Podívejte se na výběr kolekcí žen z naší redakce a nechte se inspirovat.

Kolekce Caribic
Novinka mezi smaltovými kolekcemi – Caribic – má všechno co je třeba pro doplnění příjemné letní atmosféry. Široké stříbrné náramky s modrobílým smaltem a vzorem mořských hvězdic, s diamantovými kotvami, žlutými vodními řasami a pruhovanými záchrannými kruhy. Plachtu nakonec možná ani potřebovat nebudete, vždyť už teď tu vane mořský vzduch svobody a dobrodružství.

Kolekce French Touch
Nejlepší evropští mistři spojili stříbro a smalt do všemožných kombinací a dokázali na náušnice, prsteny i náramky přenést malířské principy geometrie z děl Kandinského a Maleviče. Přísné čtverce, kruhy a mnohoúhelníky, které obtéká tenká linka třpytivých zirkónů. Čisté a jednoduché tvary v duchu šedesátých let zase přicházejí do módy.

Kolekce Stefani
Milovníci minimalismu najdou módní oděvy i šperky v každé sezóně, i když na molech zrovna panuje pompéznost a přebytek. Návrhář Stefano Pilat z módního domu Yves Saint Laurent svůj vkus nikdy nemění. Navrhuje doplnit bílé kalhoty ve zkrácené délce blůzkou s nadýchanými rukávy, vše jen zvýraznit barevným páskem a výraznou rtěnkou. My jen dodáme, že prsteny, přívěsky i náušnice z kolekce Stefania do tohoto minimalistického vzhledu ideálně zapadnou. Bělost a kulatost perly se dokonale hodí k jasnému třpytu barevných kubických zirkonů, které připomínají karamelku. Na rozdíl od bonbónu s vámi tyto klenotnické poklady zůstanou nadlouho.

Sladký život ve stylu disco
Dvě z kolekcí Style Avenue zdobí syté barvy barevných kamenů. Disco připomíná prohýřené diskotékové noci. Dolce Vita zase nabízí šperky s požitkem, připomínající vybrané italské dezerty. Strohé klasické tvary prstenů a náhrdelníků kolekce Dolce Vita vám připomenou kulatá římská náměstí, oválné obličeje renesančních malířů i čtvercové trávníky italských vil. Pestré kameny na náušnicích a náramcích, počínaje sytým korálem a konče něžným tyrkysem, vás zase dokáží v okamžiku přenést na středomořské pobřeží. V kolekci Disco se naopak třpytí odlesky barevné hudby a diskotéková zář. I zde jsou výrazné kulaté kameny, které připomínají tvar vinylových desek a točících se disco koulí.

Šperky Style Avenue můžete žena nosit jako doplněk ke strohým kostýmům i k barevným večerním koktejlkách. Šperky z kolekcí Style Avenu dokáží změnit i všední život na ten skutečně sladký – Dolce Vita. Být výraznou ženou není snadné, ale šperky Style Avenue jsou připraveny být v tom ženám vždy nápomocny.
 

Datum:14.06.2013 09:00
Reklama

Romantické i vtipné dárky

Někdo se na Valentýna těší, jiní ho kritizují jako komerční svátek. Málokdo ale nakonec protestuje, když ho partnerka nebo partner překvapí.

Ikonické symboly

Salvatore Ferragamo představuje dámskou kolekci Pre-Spring 2018, plnou ženské elegance a hravosti.

Tenisky na rok 2018

Přinášíme 5 teniskových trendů pro rok 2018. Čeká nás minimalistický vzhled, barvy i zajímavé spolupráce známých značek s designéry.

Hledáte únik od Vánoc?

Pojeďte si užít klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše od 7 770 Kč/os.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Atmosféra letních pláží

Stella McCartney představuje svou letní reklamní kampaň pro 2018 s působivými fotografiemi, které oslavují letní pocit volnosti a svobody.

Ikonické symboly

Salvatore Ferragamo představuje dámskou kolekci Pre-Spring 2018, plnou ženské elegance a hravosti.

Do plesové sezony

Nastává čas plesů a obchodní dům VAN GRAAF je opět připraven nabídnout k této příležitosti módu vytříbeného stylu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
28.01.2018

Prague Wine Week 2018

V týdnu od 22. do 28. ledna 2018 se Praha stane dějištěm jubilejního desátého ročníku festivalu vína Prague Wine Week.

Reklama