Kolekce 60´s
Kolekce Dolce VitaKolekce Jewelry GardenKolekce PapagayoKolekce Sapphires&RubiesKolekce WonderlandKolekce French Touch Kolekce StefaniKolekce CaribicKolekce DiscoKolekce Dolce Vita

Style Avenue bude slušet i vaší ženě

14.06.2013 09:00

Style Avenue. Fashion Jewellery – v těchto čtyřech slovech je zachycena filosofie značky, které je již více než 10 let. Style neznamená jen jedinečný styl, je to hlavně osobitost každé ženy. Avenue je obrazem hlavní třídy velkoměsta, nablýskané a slavnostní. Fashion je móda a současnost, dovednost vytvořit obraz odpovídající požadavkům dnešní doby. A konečně Jewellery, to jsou šperky vnímané jako svébytné doplňky, schopné vystihnout vnitřní svět každé ženy, jejich povahu, touhy i momentální náladu. To všechno nabízí evropská šperkařská značka světového jména – Style Avenue.

Unikátní šperky pro každou ženu
V desítkách kolekcí Style Avenue, které si získaly srdce obyvatelek evropských hlavních měst, je zakotvena především myšlenka různorodosti. Kolekce nabízí šperky pro různé druhy žen, jak pro přísné podnikatelky, tak pro bezstarostné studentky, zaneprázdněné hospodyně nebo romantické slečny, jejich matky, dcery, ženy či přítelkyně – zkrátka pro všechny ženy, které hledají osobitý styl. Designéři Style Avenue vytvářejí svá umělecká díla z nejrůznějších materiálů – zlato, stříbro, různě zpracované šperkařské slitiny, drahokamy, smalt i přírodní kameny jako jsou brilianty, smaragdy, tyrkysy, korály nebo perly. Každá kolekce je inspirována různým historickým obdobím, módními trendy a styly. Od tradiční klasiky, až po kolekce ve stylu disko, od starého Egypta a benátského karnevalu až po vesmír a avantgardu, od něžných květin až po brutální kříže a lebky v gotickém stylu. Úkolem Style Avenue je přitom učinit krásu a různorodost unikátními. Šperk není jen solidní investice, ale také doplněk prodchnutý životním optimismem, který mění ženinu image, dotváří její momentální náladu a činí ji odlišnou od ostatních. Takových šperků by měla mít žena bezpočet. V kterémkoliv městě na světě můžete v prodejnách Style Avenue pořídit své manželce nebo milence dokonalý prsten, náušnice nebo náramek, po kterém tajně touží – a být tak v jejích očích za hvězdu z nejzářivějších.

Podívejte se na výběr kolekcí žen z naší redakce a nechte se inspirovat.

Kolekce Caribic
Novinka mezi smaltovými kolekcemi – Caribic – má všechno co je třeba pro doplnění příjemné letní atmosféry. Široké stříbrné náramky s modrobílým smaltem a vzorem mořských hvězdic, s diamantovými kotvami, žlutými vodními řasami a pruhovanými záchrannými kruhy. Plachtu nakonec možná ani potřebovat nebudete, vždyť už teď tu vane mořský vzduch svobody a dobrodružství.

Kolekce French Touch
Nejlepší evropští mistři spojili stříbro a smalt do všemožných kombinací a dokázali na náušnice, prsteny i náramky přenést malířské principy geometrie z děl Kandinského a Maleviče. Přísné čtverce, kruhy a mnohoúhelníky, které obtéká tenká linka třpytivých zirkónů. Čisté a jednoduché tvary v duchu šedesátých let zase přicházejí do módy.

Kolekce Stefani
Milovníci minimalismu najdou módní oděvy i šperky v každé sezóně, i když na molech zrovna panuje pompéznost a přebytek. Návrhář Stefano Pilat z módního domu Yves Saint Laurent svůj vkus nikdy nemění. Navrhuje doplnit bílé kalhoty ve zkrácené délce blůzkou s nadýchanými rukávy, vše jen zvýraznit barevným páskem a výraznou rtěnkou. My jen dodáme, že prsteny, přívěsky i náušnice z kolekce Stefania do tohoto minimalistického vzhledu ideálně zapadnou. Bělost a kulatost perly se dokonale hodí k jasnému třpytu barevných kubických zirkonů, které připomínají karamelku. Na rozdíl od bonbónu s vámi tyto klenotnické poklady zůstanou nadlouho.

Sladký život ve stylu disco
Dvě z kolekcí Style Avenue zdobí syté barvy barevných kamenů. Disco připomíná prohýřené diskotékové noci. Dolce Vita zase nabízí šperky s požitkem, připomínající vybrané italské dezerty. Strohé klasické tvary prstenů a náhrdelníků kolekce Dolce Vita vám připomenou kulatá římská náměstí, oválné obličeje renesančních malířů i čtvercové trávníky italských vil. Pestré kameny na náušnicích a náramcích, počínaje sytým korálem a konče něžným tyrkysem, vás zase dokáží v okamžiku přenést na středomořské pobřeží. V kolekci Disco se naopak třpytí odlesky barevné hudby a diskotéková zář. I zde jsou výrazné kulaté kameny, které připomínají tvar vinylových desek a točících se disco koulí.

Šperky Style Avenue můžete žena nosit jako doplněk ke strohým kostýmům i k barevným večerním koktejlkách. Šperky z kolekcí Style Avenu dokáží změnit i všední život na ten skutečně sladký – Dolce Vita. Být výraznou ženou není snadné, ale šperky Style Avenue jsou připraveny být v tom ženám vždy nápomocny.
 

Datum:14.06.2013 09:00
Reklama

Gymkhana GRiD Livestream

Od neděle 19. listopadu se těšte na ty nejlepší živé záběry z bitvy na asfaltu Carnival City v Johannesburgu.

Pro další generace #Ifwecare

Koňak LOUIS XIII. představil píseň „100 Years“ – The Song We'll Only Hear If We Care. Jedinečná hudební kompozice vytvořená Pharrellem Williamsem.

Kavárna Blue Box Café

Tiffany odhalilo dlouho očekávanou rekonstrukci 4. patra na Páté Avenue a představilo vůbec první gastronomický koncept Tiffany & Co.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Natura Siberica

Natura Siberica - přírodní BIO kosmetika ze Sibiře, kde příroda produkuje svoji krásu, sílu a čistotu ve formě bylinek a rostlin.

Hřejivá krása

Nová zimní kolekce kabátů italské módní značky Colmar vás doslova zahalí teplem jako ta nejteplejší deka.

Trendy na sjezdovky

Z Kitzbühelu přichází nová lyžařská kolekce značky SPORTALM. Letošní modely mají výrazné barvy a nádech sportovního retro stylu.

Americká ikona

Do oslav 50. výročí Levi´s Trucker Jacket Type III se zapojili i naši muzikanti a mladý módní návrhář a vytvořili svoji verzi džísky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
03.12.2017

Czech Design Week

International Design Festival se koná od 27. 11.do 3. 12. 2017 a láká na 150 českých i zahraničních designérů.

Reklama