Jazmine Thomas / Shutterstock.com

Jak se správně starat o spodní prádlo

29.09.2020 09:00

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte. Abyste během dne cítili dobře, spodní prádlo vás nesmí tlačit, ani nikde táhnout. Nebojte se investovat. Při správné péči dokážete životnost spodního prádla prodloužit.

Spodní prádlo - jak mu pomoci přežít?
Je samozřejmé, že spodní prádlo se nosí dennodenně a každý den z prádelníku vytahujeme čisté boxerky nebo dámské kalhotky. Proto byste měli mít pánské trenky v několika variantách, abyste je stíhali prát. Bohužel, příliš časté praní není zrovna nejšťastnější volbou, a proto potřebujete určitě tolik kusů, abyste nemuseli prát jedny pánské trenky třikrát v týdnu. V dostatečném počtu byste měli mít i podprsenky, které se častým praním ničí a roztahují jako každá jedna část spodního prádla.

Ideálním způsobem praní je ruční praní. V současnosti však na to má čas jen velmi málo lidí, pokud vůbec někdo. Proto perte boxerky na tom nejjemnějším programu, který vaše pračka nabízí. Většinou bývá označen jako "ruční praní". Je to krátký program a především bez agresivní manipulace.

Jelikož jsou boxerky v nepřetržitém kontaktu s intimními partiemi, můžete trošku omezit používání příliš aromatické aviváží. Pokud jste si mysleli, že mnoho pracího prášku způsobí, že vaše spodní prádlo bude maximálně čisté, tak to není pravda. Velké množství pracího gelu či prášku sníží účinnost praní, dokonce může nějaké množství zůstat i na trenkách. Nic pozitivně to tedy nepřinese.

Horká voda působí negativně na elasticitu. Proto pereme boxerky na nízkých teplotách, nikoli na vyšších než 30 stupňů. Pánské trenky pereme samostatně a nezapomeňte boxerky rozdělit podle barevnosti nebo vzorů. Kromě toho, že se mohou smíchat barvy jednotlivých částí oblečení, zip nebo knoflík z kalhot může spodní prádlo výrazně poškodit. To by byla opravdu škoda!

Jak již bylo zmíněno, vysoké teploty potlačují elastan, a proto boxerky nesušte ani v sušičce, ale na čerstvém vzduchu. Klasický sušák je to nejlepší, co můžete své spodní prádle dát. Dokonce i teplý radiátor může být nepříjemnou hrozbou pro pánské trenky a jejich elasticitu. Pokud jste se již tedy rozhodli investovat do kvalitní spodního prádla, obětujte jí svůj čas a vhodnou péči.

Spodní prádlo nemusí být bílé
Když se vzpomene spodní prádlo, okamžitě před očima každému zasvítí bílá barva. A ne ledajaká, ale ta nejbělejší bílá jaká existuje. Tato barva je však dost nevděčná na časté používání a opakované praní. Proto je na čase obměnit prádelník a tuto klasiku doplnit o živé, originální a veselé vzory. Takové pánské trenky si zamiluje určitě každý, protože nejen že jsou udržitelnější, ale jsou i osobnější. Boxerky s vtipným potiskem o vás jedinečnou formou napoví, kdo vlastně jste a jaké je vaše skutečné já. Dokoupit si k nim můžete ponožky se stejným potiskem, a tak to, co máte na spodním prádle, uvidí i ti, před kterými se běžně nevysvlékáte!

Datum:29.09.2020 09:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama