Kniha Síť

Nechte se lapit Sítí švédského spisovatele Håkana Nessera

28.08.2012 11:00

Kniha Síť Håkana Nessera se konečně dočkala překladu do češtiny. Autora, jehož knihy byly přeloženy do více než 25 jazyků, je trojnásobným nositelem ocenění za nejlepší švédský krimi román, držitelem Glass Key Award, se ujalo brněnské nakladatelství MOBA a vydává zatím jeho první knihu Síť, další budou určitě následovat.

Håkanovi Nesserovi vyšla první novela v roce 1988, až do roku 1998 pracoval jako učitel, poté se stal spisovatelem na plný úvazek. V současnosti žije se svojí rodinou v Londýně.

Jeho kniha Síť nám představí detektiva Van Veeterena vyšetřujícího vraždu…

Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu zavražděnou ve vaně. Sám si je naprosto jistý, že není vrah, ale dokázat to nemůže. V osudný předvečer s manželkou pořádně flámoval a nyní si nedokáže na nic vzpomenout. Mitter je zatčen policií a obviněn z vraždy. Případu se ujímá komisař Van Veeteren, uzavřený muž středního věku se sklonem k melancholii, jehož osobní život se zdá být v troskách. Jak vyšetřování pokračuje, je stále jasnější, že řešení případu tkví v dávné rodinné tragédii. Van Veeteren postupně proniká do husté sítě vztahů, ale celé vyšetřování se ještě víc zkomplikuje, když dojde k druhé vraždě...

Nenechte si ujít první vyšetřování legendárního detektiva Van Veeterena v češtině, už prvního září u všech dobrých knihkupců.

Datum:28.08.2012 11:00
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama