Kniha Síť

Nechte se lapit Sítí švédského spisovatele Håkana Nessera

28.08.2012 11:00

Kniha Síť Håkana Nessera se konečně dočkala překladu do češtiny. Autora, jehož knihy byly přeloženy do více než 25 jazyků, je trojnásobným nositelem ocenění za nejlepší švédský krimi román, držitelem Glass Key Award, se ujalo brněnské nakladatelství MOBA a vydává zatím jeho první knihu Síť, další budou určitě následovat.

Håkanovi Nesserovi vyšla první novela v roce 1988, až do roku 1998 pracoval jako učitel, poté se stal spisovatelem na plný úvazek. V současnosti žije se svojí rodinou v Londýně.

Jeho kniha Síť nám představí detektiva Van Veeterena vyšetřujícího vraždu…

Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu zavražděnou ve vaně. Sám si je naprosto jistý, že není vrah, ale dokázat to nemůže. V osudný předvečer s manželkou pořádně flámoval a nyní si nedokáže na nic vzpomenout. Mitter je zatčen policií a obviněn z vraždy. Případu se ujímá komisař Van Veeteren, uzavřený muž středního věku se sklonem k melancholii, jehož osobní život se zdá být v troskách. Jak vyšetřování pokračuje, je stále jasnější, že řešení případu tkví v dávné rodinné tragédii. Van Veeteren postupně proniká do husté sítě vztahů, ale celé vyšetřování se ještě víc zkomplikuje, když dojde k druhé vraždě...

Nenechte si ujít první vyšetřování legendárního detektiva Van Veeterena v češtině, už prvního září u všech dobrých knihkupců.

Datum:28.08.2012 11:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama