Kniha Síť

Nechte se lapit Sítí švédského spisovatele Håkana Nessera

28.08.2012 11:00

Kniha Síť Håkana Nessera se konečně dočkala překladu do češtiny. Autora, jehož knihy byly přeloženy do více než 25 jazyků, je trojnásobným nositelem ocenění za nejlepší švédský krimi román, držitelem Glass Key Award, se ujalo brněnské nakladatelství MOBA a vydává zatím jeho první knihu Síť, další budou určitě následovat.

Håkanovi Nesserovi vyšla první novela v roce 1988, až do roku 1998 pracoval jako učitel, poté se stal spisovatelem na plný úvazek. V současnosti žije se svojí rodinou v Londýně.

Jeho kniha Síť nám představí detektiva Van Veeterena vyšetřujícího vraždu…

Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu zavražděnou ve vaně. Sám si je naprosto jistý, že není vrah, ale dokázat to nemůže. V osudný předvečer s manželkou pořádně flámoval a nyní si nedokáže na nic vzpomenout. Mitter je zatčen policií a obviněn z vraždy. Případu se ujímá komisař Van Veeteren, uzavřený muž středního věku se sklonem k melancholii, jehož osobní život se zdá být v troskách. Jak vyšetřování pokračuje, je stále jasnější, že řešení případu tkví v dávné rodinné tragédii. Van Veeteren postupně proniká do husté sítě vztahů, ale celé vyšetřování se ještě víc zkomplikuje, když dojde k druhé vraždě...

Nenechte si ujít první vyšetřování legendárního detektiva Van Veeterena v češtině, už prvního září u všech dobrých knihkupců.

Datum:28.08.2012 11:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama