cestovní kufr Louis Vuitton Zéphyr
cestovní kufr Louis Vuitton Zéphyrcestovní kufr Louis Vuitton Zéphyrcestovní kufr Louis Vuitton Zéphyrcestovní kufr Louis Vuitton Zéphyr

Luxus na čtyřech kolech. Kufr Louis Vuitton Zéphyr

12.04.2013 09:10

Kultovní řada kufrů na kolečkách Pégase se nyní rozšiřuje o nový cestovní kufr Louis Vuitton Zéphyr se čtyřmi kolečky, v němž se styl potkává s praktičností pro maximální komfort při elegantním cestování.

Elegantní a ergonomický kufr Zéphyr je novou hvězdou řady cestovních zavazadel značky Louis Vuitton.

Od roku 1854 dělá Louis Vuitton společníka nejslavnějším cestovatelům světa – každý důmyslně navržený a dokonale provedený kousek je zosobněním toho, čemu se říká‚ umění cestování. Louis Vuitton, stále na špici inovace, nyní představuje nový model cestovního kufru Zéphyr, který je věrný tradiční řemeslné dokonalosti značky a snoubí se v něm respekt k odkazu značky i moderní styl.

Plátno Monogram, jímž je kufr potažen, ztělesňuje nadčasovou eleganci a legendární odolnost a dlouhodobou životnost, pro něž jsou zavazadla Louis Vuitton známá. Kufr je konstruován a zpracován tak, aby vydržel veškeré nároky častého cestování. 

Uvnitř dle očekávání nalezneme stejně promyšlené a praktické řešení, jaké jsme zvyklí vídat u historických zavazadel značky. Nic není ponecháno náhodě – každý detail je dotažen, reaguje na potřebu cestovatele. Například několik uzavřených a rozměrově nastavitelných oddělení nabízí nekonečnou variabilitu možností.

Technologie LV Zéphyr
• První značkové zavazadlo z termo-komprimovaného plátna
Technologie, která kombinuje výborné vlastnosti plátna (dlouhá životnost, odolnost proti oděru…) a skořepinovou technologií, která je pevná, ale i pružná. 
• Využití inovativních technologií: vodním paprskem řezané díly, které do sebe bezchybně zapadají.

Kvalita
• Naše zavazadla jsou testována na životnost minimálně 10 let s cestou jednou za týden, nebo až 40 let s cestou jednou za měsíc

Komfort
• Vyztužení ze skleněných vláken, umístěné diskrétně pod zipem, umožňuje velmi snadné otevírání kufru, přičemž jeho obsah je vždy dokonale chráněný

Péče
• Kufr se 4 kolečky bude možné dát opravit či zrenovovat po dobu až 10 let po jeho koupi 
• Každý značkový obchod Louis Vuitton bude sloužit zákazníkům v případě potřeby i jako servisní kontaktní místo

Cena cestovního kufru Louis Vuitton Zéphyr
• Velikost 55 cm: 65 000 Kč
• Velikost 70 cm: 80 000 Kč
Datum:12.04.2013 09:10
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama