Levi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNice
Levi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNiceLevi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNiceLevi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNiceLevi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNiceLevi´s Store Praha, foto: studio BoysPlayNice

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

22.07.2020 00:00

Značka Levi´s® otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě. Na ploše 660 m2 představí širokou nabídku kultovních produktů – oblečení, které je ztělesněním klasického amerického stylu a nadčasové ležérnosti, včetně doplňků, a také prémiovou kolekci Levi´s® Made & Crafted®. Premiérově a jako jediná prodejna v České republice nabídne kolekci Levi´s® Vintage, jež věrně zachycuje ducha a dědictví amerických pracovních oděvů a reprodukuje střihy, materiály a detaily archivních modelů.   

Je nám ctí otevřít největší obchod Levi´s® ve střední a východní Evropě právě v Praze. Ulice Na Příkopě je jednou z nejžádanějších obchodních destinací světa a jsme rádi, že se můžeme představit na tak výjimečném místě,” říká Jeremy Leaf, viceprezident Levi´s® East Europe. “Věříme, že naše džíny jsou prostředkem sebevyjádření, a těšíme se na reakce Pražanů. Prostřednictvím inovativní prodejny chceme zvýšit naše renomé v hlavním městě a posílit vztahy s místní kreativní scénou,” dodává.

Centrálním bodem obchodu je Levi´s® Tailor Shop s kreativními krejčími, kteří zákazníkům na přání upraví nebo opraví jejich oblíbené starší či nové kousky Levi´s®. Samozřejmostí je úprava délky nebo zužování, ale také personalizace – například záplaty, nášivky, výšivky, cvočky nebo použití textilních barev, bělení atp. K otevření nabídne Levi´s® Na Příkopě exkluzivně látky „Indigo Tie Dye“ vyrobené ve spolupráci s renomovaným návrhářským studiem Blue Print Amsterdam. Přírodním indigem ručně a tradičními technikami batikované látky, z nichž každý kus je originál, mohou být našity na límce, manžety a zadní části kultovních džísek, nebo použity jako záplaty na džíny. Kromě toho je v prodejně k dispozici Levi´s® Print Bar, kde si zákazníci mohou během pár minut navrhnou a vytisknout vlastní personalizovaná trička a mikiny.   

Interiér prodejny propojuje design inspirovaný řemeslným mistrovstvím krejčovské dílny Levi´s® Tailor Shop.

  • Instalace na zdi schodiště je vytvořena z materiálů obarvených ručně přírodním indigem, opět ve spolupráci s Blue Print Amsterdam. Pracuje s lokálními českými motivy včetně státní vlajky.
  • Řadu denimových sedáků a další aplikace na nábytek i stěny navrhl a ušil mistr krejčí prodejny s využitím recyklovaných zbytků džínoviny nebo poškozených produktů. 
  • Mezinárodně uznávaný český umělec Pasta Oner vytvořil přímo pro nový obchod rozsáhlou fresku, která propojuje jeho individuální styl a reklamní vizuály z archivu Levi´s® s kultovními českými tématy jako Václav Havel, panorama Prahy či retro Škoda 100. Pasta Oner navrhl také potisky triček exkluzivně pro Levi´s® Print Bar.
  • Zážitek z nakupování umocní LED obrazovky, na kterých si zákazníci mohou prohlédnout kultovní portfolio střihů Levi´s®. Mezi zkušebními kabinkami v prvním patře je jedna unikátní, určená pro milovníky sociálních sítí, která nabídne prostor 7 m² a styl měnící se podle klíčových témat každé sezóny.
Nový Levi´s® Store Praha sídlí v ulici Na Příkopě 6 a je otevřen sedm dní v týdnu – pondělí až sobota od 10.00 do 21.00, v neděli od 10.00 do 20.00 hodin.

levi.com
facebook.com/levis


Datum:22.07.2020 00:00
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Oslava dnešních mladých

Levi´s se spojil s Hailey Bieberovou a Jadenem Smithem a společně vytvořili novou kampaň. Oslavu optimistického ducha mládí.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama