DIESEL x Coca-Cola: The (Re)Collection
DIESEL x Coca-Cola: The (Re)Collection

DIESEL x Coca-Cola: The (Re)Collection

10.11.2019 00:00

Dvě ikonické značky, Coca-Cola a Diesel, letos na podzim spojily své síly, aby vytvořily The (Re)Collection; moderní a stylovou capsule kolekci z recyklovaných materiálů. Cílem této spolupráce je zvýšení povědomí o významu recyklace.

Kolekce pracuje s recyklovanými materiály, jakými jsou recyklovaný PET z plastových lahví nebo recyklovaná bavlna, a vytváří z nich neotřelé a moderní kreace ve stylu Diesel Casualwear v kombinaci s ikonickými prvky brandingu značky Coca-Cola. Všechny originální kousky této kolekce jsou tvořeny vlákny vyrobenými z použitého plastu.

Diesel x Coca-Cola: The (Re)Collection byla světu představena koncem září v rámci pařížského Fashion weeku, aby předala jedinečné poselství recyklace. Pařížští módní nadšenci tak jako první měli možnost obléknout se stylově do kolekce obsahující recyklované materiály. Ti čeští se mohou s kolekcí seznámit exkluzivně v prodejně Diesel v Pařížské ulici v Praze. Pro první zákazníky je připraven také zábavný interaktivní program inspirovaný čím jiným než recyklací. Jednotlivé produkty The (Re)Collection budou dostupné v cenovém rozmezí od 1 400 do 6 800 Kč.

O DIESEL x COCA-COLA: THE (RE)COLLECTION
The (Re)Collection esteticky kombinuje elementy Diesel Casualwear s ikonickým logem Coca-Cola a nabízí dvanáct základních kousků, které mají přesah do všech ročních období.

K naprosto univerzálním a nepostradatelným prvkům kolekce patří unisexová džínová bunda s detailem červeného prošívání, zdobená ikonickým logem Coca-Cola. Tu lze kombinovat s volně střiženými džínovými kalhotami, které sedí každé postavě, anebo s dámskými šortkami s vysokým pasem, roztřepenými nohavicemi a klasickým vyšívaným logem Coca-Cola.

Černé teplákové soupravy na zip nabízejí zúženou siluetu s hravými akcenty kontrastní červené Coca-Cola barvy a detaily šňůrek pro luxusní sportovní vzhled. The (Re)Collection obsahuje i prvotřídní základní kousky Diesel x Coca-Cola; například mikiny s kapucí, mikiny a trička, dostupné v celé řadě barev včetně černé, modré, šedé melanže a bílé, stejně jako čepice v černé a bílé barvě.

Kromě toho tato capsule kolekce nabízí pánské plavky v klasické černé barvě se šňůrkovým pasem a dámské plavky s vykrojenými zády také v černé barvě, oboje s logem Diesel x Coca-Cola.

Kateřina Eliášová, mluvčí společnosti Coca-Cola, komentovala: „Tato spolupráce je důkazem toho, že při správném vytřídění a použití mohou z recyklovaných materiálů vznikat krásné věci. Projekt je součástí naší strategie World Without Waste, která usiluje o řešení globálního problému odpadu z obalových materiálů a snaží se najít řešení v oblasti designu obalů, podpory recyklace a prostřednictvím partnerství, jako je právě toto. Do roku 2025 se Coca-Cola zavázala pomáhat se sběrem odpadu v množství odpovídajícím 75 % množství obalových materiálů z celkové produkce společnosti.

Capsule kolekce spojuje DNA značek Coca-Cola a Diesel a vytváří něco jedinečného;
Coca-Cola je známá vyzdvihováním pospolitosti a inkluze a Diesel je obdivován pro svůj provokativní styl se špetkou ironie, pro odvahu a schopnost zpochybňovat konformitu.
Obě značky usilovně spolupracovaly na spojení dvou jedinečných identit a splynutí jejich ikonických produktů.

Renzo Rosso, zakladatel společnosti Diesel, řekl: „Jako přední průkopník v džínové
a neformální módě byl Diesel v oboru vždy známý jako inovátor. The (Re)Collection
je spoluprací dvou autentických a ikonických značek, které se zavázaly k zodpovědnému podnikání. Inspirováni naší vizí budoucnosti, spolupracujeme s Coca-Colou na objevování nových metod výroby tkanin a zároveň se stavíme před nelehký úkol začlenění recyklovaných materiálů do našich kolekcí.


#DieselxCocaCola #TheREcollection
@diesel_cesko @cocacolaczsk

Datum:10.11.2019 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama