LiveWire Harley-Davidson
LiveWire Harley-DavidsonLiveWire Harley-DavidsonLiveWire Harley-Davidson

LiveWire, budoucnost značky Harley-Davidson

17.04.2019 00:00

Společnost Harley-Davidson® oznámila spuštění předběžných objednávek nového elektrického motocyklu LiveWire™ pro Evropu. Zájemci mohou na webu Harley-Davidson vyhledat nejbližšího autorizovaného dealera modelu LiveWire, na vybraném dealerství podat předběžnou objednávku a složit zálohu. Pro rok 2019 bude k dispozici pouze omezený počet motocyklů, o které je velký zájem, proto výrobce doporučuje nečekat a rychle jednat. Objednávky a zálohu na motocykly z prvních evropských dodávek mohou přijímat pouze dealerství, která jsou autorizovanými prodejci Harley-Davidson LiveWire. První dodávky jsou plánovány na podzim 2019.

S nadšením oznamujeme spuštění předběžných objednávek modelu LiveWire v Evropě ke dni 15. dubna“, říká Steve Lambert, mezinárodní marketingový ředitel ve společnosti Harley-Davidson. „Sledovali jsme obrovskou vlnu zájmu o tento motocykl a nebývalý počet lidí, kteří ho chtějí mít jako první. Těšíme se na podzim, kdy budeme moci dodat první motocykly LiveWire šťastným majitelům. LiveWire je pro nás výjimečný nový produkt a nabízí stejně výjimečné jízdní zážitky. Jsme si jistí, že tato vlna zájmu přesáhne možnosti prvních dodávek, proto doporučujeme všem zájemcům o jeden z prvních motocyklů, aby se spojili se svým nejbližším autorizovaným dealerem a zajistili si motocykl“.

Motocykl LiveWire představuje budoucnost značky Harley-Davidson. Moderním jezdcům nabízí výkonný elektrický pohon, inovativní design a přelomovou mobilní konektivitu. LiveWire dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,0 s, zrychlení ze 100 na 130 km/h zvládne za 1,9 s. Vysokonapěťová baterie umožňuje dojezd 225 km ve městě nebo 142 km při kombinovaném provozu podle měření na základě metodiky MIC City a MIC Combined při rychlosti 113 km/h.*

Dynamiku modelu LiveWire maximalizuje pevný podvozek, který byl navržen pro obratné a jisté ovládání v městských ulicích. Špičkové přední a zadní odpružení SHOWA® je osazené do lehkého rámu z litého hliníku. Podvozek je extrémně pevný a přispívá k přesnému a obratnému řízení s dobrou odezvou do řídítek. Motocykl LiveWire je vybaven technologií H-D™ Connect nabízející mobilní konektivitu, která spojí majitele s motocyklem LiveWire pomocí chytrého mobilního telefonu prostřednictvím nejnovější verze aplikace Harley-Davidson™.

Vedoucí pozice při elektrifikaci motocyklové oblasti je základním prvkem komplexní strategie More Roads naší společnosti, která se soustřeďuje na nové produkty, oslovení širšího okruhu zájemců a posílení pozice dealerů. LiveWire je jedním z mnoha nových produktů, které otevřou nové trhy a segmenty a pomohou při budování nové generace jezdců po celém světě.

Další informace o novém motocyklu Harley-Davidson LiveWire a nové zprávy o budoucích modelech najdete na stránkách Harley-Davidson.com/Electric nebo našich firemních profilech v sítích Facebook či Instagram.

Harley-Davidson
Společnost Harley-Davidson Motor Company již od roku 1903 plní sen o osobní svobodě díky inovativnímu přístupu k jednostopým dopravním prostředkům. Tato společnost nabízí stále širší škálu špičkových a nezaměnitelných motocyklů s bohatými možnostmi další customizace a posiluje zážitky z jízdy prostřednictvím akcí Harley-Davidson, výjimečné nabídky motocyklových dílů, příslušenství, oblečení a značkových doplňků. Přečtěte si další informace o tom, jak značka Harley-Davidson formuje novou generaci jezdců, na adrese www.harley-davidson.cz.


*Prohlášení k uváděnému dojezdu:
o Odhadovaný dojezd je uváděn na základě metodiky SAE J2982 a vychází z očekávaného výkonu plně nabité baterie při používání za specifikovaných podmínek. Skutečný dojezd se bude lišit v závislosti na stylu jízdy, počasí a stavu výbavy.Datum:17.04.2019 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Trendy v automobilových bezpečnostních prvcích

Na evropských silnicích každoročně přijdou o život následkem autonehody tisíce lidí. EU si dala za cíl v nejbližších letech nehodovost snížit.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Velká cena Katalánska

O víkendu jsme se vydali do Barcelony, abychom se podívali na 7. zastávku seriálu MotoGP 2019 – jela se Velká cena Katalánska.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama