Kånken Art Laptop a Kånken Art/Kånken Art Mini, Fjällräven
Kånken Art edice jaro/léto 2019, FjällrävenKånken Art edice jaro/léto 2019, Fjällräven

Na začátku dobrodružství

21.02.2019 00:00

Nad smaragdovou hladinou jezera poletuje lehký vánek. Listovím probleskují sluneční paprsky. Mraky nad vřesovištěm vytváří abstraktní obrazce. Na nejvyšších vrcholcích hor se jako diamanty třpytí sníh. Příroda zkrátka dělá, co umí. Už tisíce let. A nyní čeká i na vás.

Kolekce pro jaro/léto 2019 se vrací tam, kde to všechno začalo – k batohům. Nejen že stojí na začátku cesty Fjällräven jako outdoorové společnosti, ale stojí také na začátku každého dobrého dobrodružství. Ať už se jedná o jednodenní výlet po okolí nebo týdenní expedici do odlehlé divočiny, do batohu se vám musí vejít všechno potřebné (a občas i něco navíc pro radost).

Nový materiál Bergshell
Stejně důležitý jako celý batoh je také materiál, z kterého je vyroben. A protože jedním z cílů společnosti Fjällräven je stát se nejvíce udržitelnou outdoorovou značkou na světě, přidává do své nabídky další udržitelný materiál Bergshell. Ten je vytvořen ze 100% recyklovaného nylonu, díky čemuž se při výrobě snižuje nejen závislost na neobnovitelných zdrojích, ale také spotřeba vody i energie. Je nepromokavý, pevný a odolný, ale příjemně měkký na dotek.

Kromě toho se ale může materiál Bergshell pochlubit také celou řadou funkčních vlastností. Díky bílému TPU laminátu na rubu je zcela nepromokavý (vodní sloupec 20 000 mm). Nejzajímavějším vylepšením je pak plochá ripstopová struktura. Konvenční materiály mají většinou nerovný povrch, protože ripstopová vlákna lehce vyčnívají. To chrání materiál pod nimi, ripstopová vlákna se ale zároveň odírají rychleji. U revoluční ploché konstrukce materiálu Bergshell se celý povrch opotřebovává rovnoměrně, což významně prodlužuje jeho životnost. Fjällräven v něm spojuje výhody klasické příze s přízí tvarovanou vzduchem. Klasická příze je totiž velmi pevná, ale snadněji se opotřebovává. V kombinaci s přízí tvarovanou vzduchem, která naopak díky svému členitému povrchu nabízí lepší odolnost vůči opotřebení, tak vzniká materiál, který propojuje to nejlepší z obojího – Bergshell se vám jen tak neroztrhne ani neprodře. Z materiálu Bergshell zkrátka již na první pohled vyzařuje DNA společnosti Fjällräven.


www.fjallraven-shop.cz

Datum:21.02.2019 00:00
Reklama

Jak chránit své cennosti i před přírodními živly

Nejlepším řešením je využití bezpečnostní schránky. Nejen pro úschovu zálohy vašich dat či šperků, ale i pro uložení důležitých dokumentů a hotovosti.

Víkend bude žít svátkem svatého Patrika

Tour svatého Patrika startuje již v sobotu dopoledne na smíchovské Náplavce. Irský průvod vyjde v neděli v 15 hodin z Hybernské ulice.

Cesta do nitra zeleného kostarického pralesa

Nespresso si vás dovoluje pozvat na poznávací cestu prostřednictvím nové limitované edice kávy Costa Rica z řady Master Origin.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dvě legendy: Levi´s a Gorillaz

Unikátní spolupráce Levi´s a britské kapely Gorillaz přináší možnost navrhnout si své vlastní unikátní tričko nebo mikinu.

Na začátku dobrodružství

Ať už se jedná o jednodenní výlet po okolí nebo týdenní expedici do odlehlé divočiny, do batohu se vám musí vejít všechno potřebné.

Správná dávka originality

V dnešní době obrovského vlivu sociálních sítí a nekonečného toku fotografií je umění vyniknout důležitější než kdy předtím.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama