Villa Manta, Bali
Villa Manta, BaliVilla Manta, BaliVilla Manta, Bali

Villa Manta – Luxus na Bali

05.04.2013 00:48

Každého z nás někdy napadlo, jaké by to asi bylo mít soukromé letní sídlo v některé z exotických destinací. Pro mnohé je to jen nedosažitelný sen, jiní už třeba nějaký ten apartmán vlastní, další nad koupí teprve uvažují. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, nechte se inspirovat jedinečným projektem luxusních Vil Manta. Můžete si nechat unášet na vlnách snů, představovat si prosluněné léto, které byste ve Ville Manta strávili, nebo přejít k činům a jednu luxusních vil si pořídit.

Projekt luxusních vil Manta byl navržen na dechberoucím pozemku ostrova Bali, s výhledem na oceán a přístupem k divoké bílé i černé pláži s palmovými lesy. Jedinečný design vily byl inspirován rejnokem mantou, kterého lze pozorovat pouhým okem přímo z útesu blízko pozemku.
Manty hojně navštěvují zdejší zátoku s panensky bílou pláží a pohybují se těsně pod hladinou
průzračně čisté vody. Budova je navržena jako mimoúrovňová, ve svahu, se dvěma nadzemními podlažími. U varianty Diamond je součástí navíc ještě sklep pro uložení vína. Přístup do obou podlaží je samostatně zvenku, nebo centrálním schodištěm uvnitř vily.
 
VILLA MANTA JE POMYSLNOU OÁZOU KLIDU V NEDOTČENÉ PŘÍRODĚ

Unikátní stavba na klíč
Vila Manta je nabízena na klíč, včetně vnitřního a venkovního vybavení, zahradních úprav, malých staveb a veškerých inženýrských sítí. Interiér každé vily tak bude unikátní, přesně podle požadavků klienta. Každá z vil bude obehnána zděným plotem se vstupní bránou a vybavena vlastním parkovištěm. Okrasná jezírka, bazén a jacuzzi jsou samozřejmostí. Pro ideální odpočinek pak bude sloužit malý altán přímo stvořený pro relax a ničím nerušené lenošení. Zabavit se pak budete moci ve velkém altánu s kulečníkem, knihovnou a vlastním barem.
Pozemek je pomyslnou oázou v klidné, nedotčené přírodě oblasti Atuh na ostrově Nusa Penida – Bali. Klidu a relaxu se tu dostane jak příznivcům luxusu, tak milovníkům panenských pláží. To všechno bez známek turistického ruchu, kterého je možné se nabažit v samém centru Bali.
K Ville Manta se dostanete za necelou hodinku z letiště, autem a lodí. Pouhých 7 minut pěšky je vzdálena panenská bílá pláž, na černou pláž dojdete během patnácti minut klidné chůze. Každý pozemek má svoji vlastní vodní nádrž – vodojem. Celý areál je napojen na vodovod, elektroinstalaci a dopravní infrastrukturu. Obslužná komunikace vede středem pozemku a je napojena na státní silnici. V areálu je také umístěna správní budova, vrátnice a brána před vstupem do areálu. Počítá se rovněž s koutkem pro relax, který bude zahrnovat dva tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, prostornou zahradu a několik restaurací.


BÍLÁ PLÁŽ KARIBSKÉHO TYPU JE PŘED NEPŘÍZNÍ POČASÍ CHRÁNĚNA HRADBOU OSTRŮVKŮ


Dostupná infrastruktura
Až se dostatečně nabažíte klidu a pohody, jednoduše se dostanete na dosah vymožeností civilizace. Stačí plavba – 30 minut lodí, a poté dle potřeby autem narazíte na spoustu restaurací, barů, diskoték nebo butiků. Pro nákup potravin a dalších nezbytností můžete navštívit supermarket Carrefour nebo Makro.
V případě potřeby je v dojezdové vzdálenosti i nemocnice evropského typu. Součástí servisu jsou po celý rok zajistíme průvodcovské, bezpečnostní, údržbové i zahradnické služby, úklid a transporty z letiště i v rámci ostrova Nusa Penida i Bali. Pokud budete mít zájem, je možné zajistit i kuchaře přímo do vily, popřípadě domluvit zásobování čerstvými rybami nebo ovocem od místních prodejců.

Ostrov Nusa Penida
Nusa Penida patří k souostroví Bali a najdeme ho jihovýchodně od Indonésie. Jedná se o nejméně turisticky zasažený ostrov celého Bali. Po celém uzemí jsou rozsáhlé ptačí rezervace, ve kterých volně žijí ohrožené druhy ptáků – Bali Bird Sanctuary.
Nusa Penida také pokrývá širokou oblast vhodnou pro potápění za krásami podmořského světa. Nejbližší pláží pro vily Manta je panensky bílá pláž Abah nacházející se ve stejnojmenné zátoce. Zátoka Abah je jako perla zasazená v ryzí divoké přírodě, mezi palmovými lesy. Pláž je tvořena směsí bílého písku a drtě z korálových schránek. Bílá pláž karibského typu je před nepřízní počasí a mořskými proudy chráněna celou hradbou ostrůvků, za kterými je možné nerušeně pozorovat hejna mant, jež připlouvají k čištění a za potravou. Manty jsou mírumilovná zvířata, se kterými je radost šnorchlovat.foto: Villa Manta
Datum:05.04.2013 00:48
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama