Footshop sleva: Jak ušetřit při nákupu bot, ilustrační foto, zdroj: Shutterstock

Footshop sleva: Jak ušetřit při nákupu bot

31.01.2019 00:00

Potřebujete nové boty? Ne, nemusíte se ani zvedat z pohodlného křesla. Stačí si je zakoupit velmi pohodlně, rychle a jednoduše online. Učinit tak můžete i s poměrně vysokými slevami. Stačí se jen podívat na specializovaný portál Buykers.com, který nabízí spousty zajímavých slev, a to nejenom na obuv. Výbornou volbou je z hlediska pořízení nových bot eshop Footshop. Jeho nabídka je neskutečně pestrá. Když se navíc podaří na Buykers.com najít zajímavá Footshop sleva, pak se můžete dočkat hodně výhodného nákupu.

Footshop sleva je stále aktivní

Přesně tak. Pokud se podíváte na zmiňovaný portál, zjistíte, že veškeré slevy, akce a slevové kódy jsou aktivní. Můžete velmi rychle zapomenout na podobné portály nabízející mraky slev, z nichž ovšem více než polovina neplatí. Buykers je v tomto naprosto jedinečný a můžete se spolehnout na to, že se setkáte pouze se slevovými kódy, jež bude možné uplatnit. Mnohé slevy tady také zachytíte hned na počátku. Jestliže si navíc aktivujete zasílání newsfeedu v týdenním intervalu, máte v tomto ohledu jistotu. Slev na tomto portálu rozhodně není málo, aktuálně přesahuje jejich počet celkem 5300. Vybírat si je lze prakticky po celý rok, omezeni nijak nebudete. Stačí pouze tyto stránky navštívit a vybírat si slevy z eshopů, kde chcete nakupovat. Žádná registrace není nezbytná! Slevy pro Footshop najdete na buykers.com/cz/slevove-kody/footshop.

Ve Footshopu si vyberete

Internetová galerie Footshop.cz je typická především maximální rozmanitostí sortimentu. Vybrat si tady budete moci boty různého charakteru. Jestliže potřebujete boty pro běžné procházky po ulicích, vsaďte třeba na conversky nebo obuv značky Vans. Možná radši vsadíte na sportovní značky Nike, Adidas či Reebok. Záleží jen na vás. Footshop.cz nabízí ale i mnohé další výhody. Tou tradiční je třeba doprava zcela zdarma při nákupu, který cenou přesáhne 2500 korun. Máte strach, že prostě neodhadnete velikost obuvi? Určitě nemusíte, vždyť do 30 dní můžete boty pohodlně vrátit zpět prodejci. Boty vám samozřejmě mohou dovézt přímo na vaši adresu. Velkou výhodou je také spolupráce eshopu s Uloženkou, takže si lze boty poslat i na mnoho výdejních míst této společnosti. V Praze je samozřejmostí osobní odběr přímo u společnosti Footshop. Samozřejmě můžete použít i Footshop slevový kód a ušetřit. Stále ještě nejste přesvědčeni? Možná vám pomůže i fakt, že je eshop ověřen zákazníky na portálu Heuréka.cz. Doporučuje jej až 95 % zákazníků!

Aktuální Footshop slevový kód a jiné slevy

Slev je aktuálně na Buykers.com poměrně hodně. Zaujme například Footshop slevový kupon vztahující se ke slevě ve výši 10 % na veškerý sortiment. Na doplňky v tomto eshopu získáte kód ve výši až 40 %. Skvělé ceny jistě zaznamenají i příznivci slavných značek Adidas a Nike. U obou se setkají na Buykers.com se shodnou slevou 30 %. Dámy se mohou také potěšit z nového oblečení, které mohou na základě slevového kuponu s cenami, které klesnou o 40 %. Na vybrané pánské boty se vztahuje sleva ve výši až 50 %.

Datum:31.01.2019 00:00
Reklama

Vaše nová cesta za aromatickými požitky

Průkopník ve světě prémiové porcované kávy vzdává hold zemím, které jsou ve světě kávy legendami, a to novou kávou ze Sumatry.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

Levi´s v srdci Prahy. Největší store ve střední a východní Evropě

Značka Levi´s otevírá nový tzv. zážitkový obchod na prestižní adrese hlavního města, v ulici Na Příkopě.

Oslava dnešních mladých

Levi´s se spojil s Hailey Bieberovou a Jadenem Smithem a společně vytvořili novou kampaň. Oslavu optimistického ducha mládí.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
13.11.2020

Ozzy Osbourne & Judas Priest

Několikanásobný držitel ceny Grammy navštíví v rámci svého turné "NO MORE TOURS 2" i Českou republiku.

Reklama