Silvestrovská párty kolekce Reserved x Vogue
Silvestrovská párty kolekce Reserved x VogueSilvestrovská párty kolekce Reserved x VogueSilvestrovská párty kolekce Reserved x Vogue

Připravte se opravdu zazářit

12.12.2018 00:00

Nová silvestrovská párty kolekce Reserved pod záštitou British Vogue poprvé mezinárodně uvedena na trh. K dostání je, jak ve vybraných prodejnách Reserved, tak online na Reserved.com.

Tato speciální závěrečná kolekce roku nabízí deset párty kousků na zimní sezónu, ze kterých sálá energizující glamour doba Studia 54. Navržené byly speciálně tak, aby se z elegantního koktejlového večeru v mžiku stala probdělá noc na tanečním parketu.

Redaktoři Vogue Dena Giannini a Holly Roberts po celý rok úzce spolupracovali s designéry značky Reserved v designových studiích ve Varšavě, kde se společně rozhodovali o správné náladě kolekce, siluetách, výběru látek a detailů, aby nakonec tuto závěrečnou kolekci přivedli na svět. Inspirováni poslední nocí roku spojili svůj talent, vášeň pro módu a design, aby vytvořili tuto capsule kolekci, kterou si zákazníci Reserved a čtenáři Vogue oblíbí a zamilují.

Vydavatelka britského Vogue, Vanessa Kingori, řekla: „Jsme nadšeni, že na první módní kolekci britského Vogue můžeme spolupracovat právě se značkou Reserved. Naše partnerství se společností Reserved signalizuje novou vzrušující příležitost a tato unikátní spolupráce umožňuje britskému Vogue se snáze přiblížit svým čtenářům. Značce Reserved se již podařilo prosadit na britském módním trhu a nám je ctí být součástí jejího růstu ve Velké Británii i mimo ni.“

Tancujte do svého vlastního rytmu v siluetách inspirovaných 70. léty, v kolekci na vás čekají - šortky z umělé kůže, metalické disco topy s vycpanými rameny a asymetrické stříbrné brokátové minišaty. Nebo se od hlavy až k patě zahalte do dekadence ve stylu glamour - ikonické šaty poseté flitry nebo jiskřivý overal s hlubokým výstřihem do písmene V. V kolekci samozřejmě nechybí ani klasické malé černé, ideální pro každou sezónu. Ať už si vyberete široké kalhoty s vysokým pasem a smokingovým sakem nebo šaty v plyšovém sametu zdůrazňující každou křivku - připravte se letos s kolekcí Reserved x Vogue opravdu zazářit.

Prezident a spoluzakladatel značky Reserved, Marek Piechocki, komentuje: „Jsme neuvěřitelně hrdí na to, že jsme se spojili s britským Vogue pro první spolupráci tohoto typu. Zákazníci Reserved po celém světě čerpají inspiraci z britského Vogue a my se snažíme stále hledat nové způsoby, jak je nadchnout a poskytnout tu nejlepší možnou kolekci sezónu po sezóně.

Ve velikosti XS-XL s cenami od 499 Kč provede tato kolekce nadcházející večírkovou sezónou opravdu každého.

Kolekce “Curated by British Vogue” (pod záštitou britského Vogue) je exkluzivně odhalena v lednovém čísle britského Vogue, které je v prodeji od 7. prosince. Zákazníci Reserved mohou ve stejnou dobu na londýnské pobočce na Oxford Street začít novou kolekci obdivovat osobně. Celosvětové odhalení kolekce proběhlo již na webových stránkách www.reserved.com ve čtvrtek 6. prosince.


#ReservedxVogue

O značce RESERVED
Reserved je momentálně k dispozici v 18 evropských zemích a 5 zemích na Blízkém Východě. Dohromady Reserved tvoří síť více než 450 obchodů s vlajkovými prodejnami v hlavních městech módy jako je Londýn, Berlín, Moskva a Tel Aviv. Módní svět pro Reserved nezná hranice - inspiraci čerpá ve světě umění, mezinárodní kultury a odvážném stylu světových módních influencerů. Právě proto svým zákazníkům Reserved nabízí nové produkty každý týden. LPP SA je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících oděvních firem v regionu střední a východní Evropy, působí v Polsku i v zahraničí již více než 25 let. LPP SA spravuje 5 módních značek: Reserved, Cropp, House, Mohito a Sinsay. Společnost vlastní síť více než 1700 kamenných a internetových obchodů. Zaměstnává přibližně 25 000 lidí v kancelářích a prodejnách v Evropě, Asii i Africe. Společnost LPP SA je kótována na Warsaw Stock Exchange jako součást indexu WIG20 a patří k prestižnímu indexu MSCI Poland.

O BRITISH VOGUE
Britský Vogue je po vice než 100 let módní světovou biblí. Pod dohledem šéfredaktora Edward Enninful britská Vogue opěvuje rozmanitost ve všech možných formách - včetně rasy, sexuality, věku a sociálního zázemí. Britský Vogue představuje svět, v němž žijeme a zároveň čtenářům přináší inspiraci skrze talenty z Velké Británie a celého světa. Britská Vogue zůstává kulturním barometrem, který znázorňuje módu v kontextu širšího pojetí světa - jak se oblékáme, bavíme, co jíme, posloucháme, sledujeme, kdo nás inspiruje, vede nebo vzrušuje. Od svých počátků až dodnes britský Vogue následuje tři principy: závazek k vizuální dokonalosti, investice do příběhů a optimistický pohled redakce. www.vogue.co.uk.


Datum:12.12.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama