Boeing 737 MAX, foto kredit: flydubai
Business Class MAX 8, foto kredit: flydubaiBusiness Class on the MAX 8, foto kredit: flydubaiEconomy Class MAX 8, foto kredit: flydubai

Zážitek s MAX 8

29.10.2018 00:00

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak svým pasažérům zcela nové zážitky z cestování. Nový vzhled v kombinaci s inovativním, oceňovaným komfortem povyšuje cestování se společností flydubai na novou úroveň, díky které jsou dlouhé lety stejně pohodlné jako ty na krátké vzdálenosti.

Business třída v letadlech MAX nabízí plně polohovatelné sedadlo, více prostoru a soukromí, což dává cestujícím možnost celou noc během letu spát. Vytvarované skořepinové sedačky poskytují cestujícím pocit většího soukromí, ať už chtějí pracovat, něco pojíst, nebo jen relaxovat a užít si zábavu za letu se společností flydubai a její širokou nabídkou filmů, TV pořadů, hudby a her v arabštině, angličtině a ruštině. Každé sedadlo v letadle MAX má v business třídě zabudovanou 15,6″ obrazovku s HD rozlišením 1 080 p, díky které se cestující mohou bavit během letu.

Nová ekonomická třída společnosti flydubai nabízí inovativní sedadla značky RECARO, která vytvářejí velkorysý prostor pro nohy, takže cestující se mohou opřít, relaxovat a užít si let. Jde o jedno z nejpohodlnějších sedadel určených pro letadla a často se s ním setkáváme při dálkových letech v letadlech se širokým trupem. Sedadla v ekonomické třídě mají zabudované 11,6″ obrazovky s rozlišením full-HD, díky kterým si cestující mohou let se společností flydubai náležitě vychutnat.

Velkorysé rozestupy sedadel v ekonomické třídě a lůžka v business třídě doplňují jemné textilie a ty nejlepší materiály, které vytvářejí pocit pohodlí během letu. Boeing Sky interiér s ladně tvarovanými bočními stěnami a plynulými křivkami přináší pasažérům prostředí pro pohodlné cestování. Inovativní systém osvětlení paluby umožňuje cestujícím, aby si osvětlení sami přizpůsobili podle své nálady, ať už při jídle, sledování filmu, čtení, nebo při odpočinku a spánku.

Boeing 737 MAX 8 nejenže nabízí pasažérům pohodlnější cestování, ale je i šetrný k životnímu prostředí. MAX 8 má nižší spotřebu paliva na jedno sedadlo, jednu z nejnižších uhlíkových stop a díky nejmodernější technologii quiet-engine i nižší hlučnost letadla, která zvyšuje pohodlí cestujících během letu.

Společnost flydubai má ve své flotile čítající 62 letadel sedm letadel Boeing 737 MAX 8, přičemž další již objednaná letadla jim budou doručena během příštích deseti let. Společnost flydubai používá letadla Boeing 737 MAX na svých každodenních spojích z Prahy do Dubaje a realizuje tak svoji ambici neustále se dále rozvíjet a překonávat očekávání svých zákazníků.


     

Reklama

Metallica letos opět podpoří Obědy pro děti

Již tuto neděli 18. srpna Metallica vystoupí v rámci svého turné WorldWired Tour v Praze před vyprodanými Letňany.

Nejoblíbenější kočička a Levis

Téměř půl století si Hello Kitty drží důležité místo v popkultuře. Levi´s se proto rozhodl oslavit její 45. narozeniny.

Brazílie v každém doušku

Jedna z nejúspěšnějších limitovaných edic Nespresso Cafezinho do Brasil se po třech letech vrací.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama