rodina Cassegrainových, 70. narozeniny Maison Longchamp
Dimitri Chamblas, 70. narozeniny Maison LongchampKendall Jenner, 70. narozeniny Maison LongchampSchody Opery Palais Garnier, 70. narozeniny Maison Longchamp

70. let kreativity

20.09.2018 00:00

Dne 11. září 2018, nedaleko Grands Boulevards, místě zrodu tohoto módního domu, se společnost Longchamp rozhodla oslavit 70. let kreativity a svobody.

Od roku 1948 nám naši prarodiče a rodiče předávají vášeň k řemeslu, tvorbě a touhu být vždy jedineční a překvapiví. To je ta hybná síla, která nás v Longchamp posunuje neustále dopředu, nutí riskovat a jedinečným způsobem šířit náš francouzský životní styl a zároveň být sebevědomí, drzí a ležérní. Protože jsme rodinný podnik, náš skutečný luxus spočívá v naší nezávislosti a autentičnosti.
Jean Cassegrain.

Na schodech Opery pokrytých majestátním zeleným kobercem vítá nadšené a ohromené hosty řada mladých mužů ve smokinzích s fantasmagorickou maskou koňské hlavy připomínající slavné logo Longchamp. Okázalé interiéry uvnitř Palais Opera Garnier tvoří ideální prostředí k oslavám historie společnosti Longchamp, která se točí okolo tématu blízkého kreativní ředitelce Sophii Delafontaine: pohybu a tance.

Už sedmdesát let je dům Longchamp v neustálém pohybu. Toto je rukopis naší rodiny: pohyb vpřed, inovace a neustálá snaha se zlepšovat. Pro rodinný podnik v extrémně konkurenčním světě módy, který se nikdy nezastavuje, je to neustálá výzva. Pohyb je stav mysli: Opera Garnier a svět tance tuto filozofii dokonale ilustrují.
Sophie Delafontaine.

Společnost Longchamp pověřila talentovaného Dimitrije Chamblase, bývalého uměleckého ředitele Opery Garnier a stávajícího ředitele Školy tance v kalifornském institutu umění Californian Institute of the Arts, aby vytvořil překvapivý a univerzální balet. Protože Dimitri zná toto místo jako své boty, rozhodl se věnovat celý prostor své skupině třiceti tanečníků, nabídnout hostům jedinečný zážitek: blízké setkání s tancem, tak blízké, že se budou muset poddat tajemným emocím.

Tanec je strukturován podle rytmu, muzikálnosti, časností, délek...
Tanec je forma umění, která funguje na čas.
Narozeniny jsou důležitým okamžikem v životě. Existuje před a po, u kterých bychom si přáli, aby nikdy neskončily.
Podle mého názoru je 70. výročí společnosti Longchamp ta chvíle, kdy pevně stojíme v současnosti, abychom se lépe mohli promítnout do budoucnosti.

Dimitri Chamblas.

Tanečníci v čele s Dimitrijem Chamblasem vyjádřili univerzální řeč těla symbolicky sjednocující všechny kultury a jazyky. V první hodině večera předvedli všechny formy tance včetně klasického, Soufi,  hip-hopu, breakdance, moderního tance, stepu, K-Pop, Bûto a tanga za mistrně namixované hudby od talentovaného a velmi pařížského Ariela Wizmana. Show ukončila kouzelná hrací skříňka a tanečníci vytvářející finální iluzi někde mezi snem a realitou. Podmanivá, komplexní a dosažitelná show skvěle vykreslila štědrou a kosmopolitní povahu společnosti Longchamp před obdivnými pohledy 2 000 hostů pozvaných rodinou Cassegrain.

Mezi hosty byla i zcela nová ambasadorka Maison Longchamp -  Kendall Jenner, která ve svých na zakázku šitých, průsvitných, krajkových šatech posetými koni připomínala moderní Amazonku. Cválající kůň je ikonickým znakem společnosti Longchamp, který se nedávno objevil v nejnovějším filmu značky Longchamp.
Oslavy se účastnily také další celebrity:  například Vincent Cassel a Tina Kunakey, Guillaume Canet, Laurent Lafitte, Leila Bekhti, Karine Viard, Ana Girardot, Laury Thilleman, Laurence Ferrari, Caroline Roux, Alessandra Sublet, Ophélie Meunier, Angele Van Laeken, DJ Ariel Wizman, DJ Feder, DJ The Avener, Dimitri Chamblas, Mr. Bags, Saira Kunikada, Heayoun Han, Juwei Teaoh, Ora Ito, Blanca Li a Pierre Hermé a jeho žena.

Kromě celebrit a přátel přivítala rodina Cassegrainových také spoustu svých obchodních partnerů a spolupracovníků z Francie a celého světa. Pozvánka pramenila z touhy vytvořit výjimečný moment shledání a rodinné atmosféry díky přítomnosti řemeslníků, módních návrhářů a krejčích, kteří v dílnách Loire Valley společnosti Longchamp někdy pracují již po několikátou generaci.

Ve 22.00 nastal čas oficiálně oslavit večer na majestátním schodišti pařížské Opery. Prezident Philippe Cassegrain a jeho děti, výkonný ředitel Jean Cassegrain, kreativní ředitelka Sophie Delafontaine a ředitel amerických butiků Olivier Cassegrain vyjádřili své nejvřelejší díky hostům ze zhruba třiceti zemí, kteří se shromáždili v srdci Paříže, kolébce značky a francouzského „savoir-faire“

Ve 23.00 se rozjela párty, díky energii a hudbě slavného DJ Federa a DJ The Avenger, taneční parket byl připravený ve slavné “rotonde des abonnés.”. Tento sál byl osvětlený tajemnými zelenými neonovými světly, typickou barvou Maison Longchamp, kde mohli hosté naplno oslavit 70. let smělosti a svobody, tolik typické pro značku Longchamp.

V roce 2018 slavíme 70. let společnosti Longchamp. Rok 1948 byl rokem, kdy Jean Cassegrain oznámil svou jedinečnou vizi francouzské elegance a přepsal pravidla moderního luxusu podle značky Longchamp. Výrobce kožených dýmek přesunul svou řemeslnou zručnost na cestovní doplňky, kabelky a módu a dnes se značka Longchamp rozprostírá po celém světě. Jeho zakládající podnikatelský duch, záliba v dokonalosti a vášnivý vztah k francouzskému art-de-vivre, podporují naši inovativní uměleckou tvořivost, kreativitu a sjednocují nás při vytváření příběhu společnosti Longchamp.

Tato jedinečná, nezávislá společnost, řízená a vlastněná rodinou Cassegrain, provozuje více než 300 butiků v 80 zemích celého světa.

Datum:20.09.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama