Greenland Winter Jacket, Fjällräven
Greenland Winter Parka, FjällrävenGreenland Stretch Trousers, FjällrävenKeb Touring Jacket, FjällrävenKeb Hike 30, Keb Hike, Fjällräven

Pryč z civilizace

12.09.2018 00:00

Již zanedlouho skončí období radovánek na sluníčku a u vody, dny se začnou krátit a noci prodlužovat a rychle bude ubývat krásných dní. Ve Fjällräven jsou však na nástup studených měsíců řádně připraveni. A protože se celý letošní rok nese v duchu modernizované řady Greenland, ani kolekce pro podzim a zimu není výjimkou. Na následující chladné období připravila švédská outdoorová značka vybavení, díky kterému se bude moci ještě více lidí vydat za krásami přírody i za nepříznivých podmínek. Ať už se chystáte vyrazit překonávat vlastní hranice, hledat ztracený klid nebo jednoduše relaxovat, s kolekcí Greenland budete připraveni na vše.

Nezáleží na tom, zda cestujete do srdce divočiny, kde několik dní nepotkáte ani živáčka, nebo se chodíte procházet do příměstského parku se svým čtyřnohým miláčkem. Důležité je umět v dnešním uspěchaném světě alespoň na chvíli vypnout a být offline – v přeneseném významu i doslova – a zaměřit se na něco skutečnějšího a hmatatelnějšího, než jsou sociální sítě nebo pracovní e-maily. Vůbec nevadí, že vaši cestu skrápí déšť nebo se na ni snášejí první sněhové vločky, se správným vybavením totiž můžete utéct pryč z civilizace za každých okolností.

Fjällräven na letošní sezónu podzim/zima 2018 připravil speciální zmodernizovanou a rozšířenou kolekci Greenland. Tvoří ji vychytané novinky jako Greenland Stretch Trousers, ale i inovovaná klasika, kterou zastupuje například Greenland Winter Jacket a Greenland Winter Parka. Také Keb kolekce, která byla poprvé uvedena na trh před téměř dvěma dekádami, byla rozšířena o Keb Touring Jacket a Keb Touring Trousers z nového strečového materiálu.  Díky tomuto vybavení se může každý vydat do přírody s jistotou, že jakoukoli cestu – krátkou i dlouhou – zvládne pohodlněji a bezpečněji a domů se vrátí v suchu a teple.

5 způsobů, jak nás příroda ovlivňuje

  1. Zklidňuje nás a pomáhá nám zbavovat se stresu.
  2. Podporuje naši kreativitu a pomáhá nám vnímat i věci, které obvykle odsouváme pozadí – například vlastní pocity.
  3. Kladně působí na naši schopnost soustředit se a zlepšuje nám krátkodobou paměť.
  4. Posiluje naši imunitu a díky pohybu v ní spalujeme kalorie.
  5. Trávení více času v přírodě pomáhá v boji s nízkým sebevědomím, stejně jako s úzkostnými stavy a depresemi.
Příroda na nás má skutečně pozitivní vliv, stačí jí věnovat pouhých 20 minut svého času denně, vrhnout se do její otevřené náruče a zapomenout na okolní svět.

Greenland Winter Jacket (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Jacket byla poprvé uvedena na trh v 70. letech 20. století a od té doby zahřívá celé generace milovníků přírody. Je teplá, odolná a především všestranná, takže vás může doprovázet jak na cestě do lesa, tak do školy nebo práce.

Greenland Winter Parka (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Parka v prodlouženém střihu vás zahřeje i za opravdu chladného počasí a zároveň vám může dělat radost jako nadčasový a stylový doplněk vašeho zimního šatníku!

Greenland Stretch Trousers (dámské a pánské)
V multifunkčních kalhotách Greenland Stretch Trousers lze jednoduše přeskočit z turistické stezky na městský chodník a zpět. Díky prémiovému strečovému materiálu a jednoduchému, nadčasovému střihu poskytnou dostatek pohodlí jak v kanceláři, tak i na náročném výletě lesem.

Keb Touring Jacket (dámská a pánská)
Technická softshellová bunda je ideální pro zimní dobrodružství hluboko v srdci přírody, stejně jako pro zimní treking a skialpinismus.

Keb Hike 30/Keb Hike 20
Batoh, jenž odolá všem možným zkouškám, které si pro něj jen můžete připravit – od vysokohorské túry až po celodenní výlety na lyžích. Všechny věci zůstanou na svém místě jak po cestě na horský hřeben, tak i zpátky dolů.

Datum:12.09.2018 00:00
Reklama

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Vůně pro muže z oceli

Výrazná a svěží, přesně taková je nová pánská vůně Swiss Army STEEL od švýcarské značky Victorinox.

Italské dědictví

Proslulá italská značka Dolce & Gabbana po velkém úspěchu připravuje možnost nechat si ručně personifikovat ikonickou kabelku Sicily Bag.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Kdo je na jaké straně

Obliba výrazných log nás pohltila - hned se pozná, kdo je na jaké straně. A za Levi´s se nikdo stydět nemusí.

70. let kreativity

11. září proběhla velkolepá oslava 70. narozenin kultovní francouzské značky Longchamp v pařížské Opeře.

Pryč z civilizace

Podzim a zima jsou za dveřmi a spolu s nimi kolekce Greenland v moderní podobě.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama