Greenland Winter Jacket, Fjällräven
Greenland Winter Parka, FjällrävenGreenland Stretch Trousers, FjällrävenKeb Touring Jacket, FjällrävenKeb Hike 30, Keb Hike, Fjällräven

Pryč z civilizace

12.09.2018 00:00

Již zanedlouho skončí období radovánek na sluníčku a u vody, dny se začnou krátit a noci prodlužovat a rychle bude ubývat krásných dní. Ve Fjällräven jsou však na nástup studených měsíců řádně připraveni. A protože se celý letošní rok nese v duchu modernizované řady Greenland, ani kolekce pro podzim a zimu není výjimkou. Na následující chladné období připravila švédská outdoorová značka vybavení, díky kterému se bude moci ještě více lidí vydat za krásami přírody i za nepříznivých podmínek. Ať už se chystáte vyrazit překonávat vlastní hranice, hledat ztracený klid nebo jednoduše relaxovat, s kolekcí Greenland budete připraveni na vše.

Nezáleží na tom, zda cestujete do srdce divočiny, kde několik dní nepotkáte ani živáčka, nebo se chodíte procházet do příměstského parku se svým čtyřnohým miláčkem. Důležité je umět v dnešním uspěchaném světě alespoň na chvíli vypnout a být offline – v přeneseném významu i doslova – a zaměřit se na něco skutečnějšího a hmatatelnějšího, než jsou sociální sítě nebo pracovní e-maily. Vůbec nevadí, že vaši cestu skrápí déšť nebo se na ni snášejí první sněhové vločky, se správným vybavením totiž můžete utéct pryč z civilizace za každých okolností.

Fjällräven na letošní sezónu podzim/zima 2018 připravil speciální zmodernizovanou a rozšířenou kolekci Greenland. Tvoří ji vychytané novinky jako Greenland Stretch Trousers, ale i inovovaná klasika, kterou zastupuje například Greenland Winter Jacket a Greenland Winter Parka. Také Keb kolekce, která byla poprvé uvedena na trh před téměř dvěma dekádami, byla rozšířena o Keb Touring Jacket a Keb Touring Trousers z nového strečového materiálu.  Díky tomuto vybavení se může každý vydat do přírody s jistotou, že jakoukoli cestu – krátkou i dlouhou – zvládne pohodlněji a bezpečněji a domů se vrátí v suchu a teple.

5 způsobů, jak nás příroda ovlivňuje

  1. Zklidňuje nás a pomáhá nám zbavovat se stresu.
  2. Podporuje naši kreativitu a pomáhá nám vnímat i věci, které obvykle odsouváme pozadí – například vlastní pocity.
  3. Kladně působí na naši schopnost soustředit se a zlepšuje nám krátkodobou paměť.
  4. Posiluje naši imunitu a díky pohybu v ní spalujeme kalorie.
  5. Trávení více času v přírodě pomáhá v boji s nízkým sebevědomím, stejně jako s úzkostnými stavy a depresemi.
Příroda na nás má skutečně pozitivní vliv, stačí jí věnovat pouhých 20 minut svého času denně, vrhnout se do její otevřené náruče a zapomenout na okolní svět.

Greenland Winter Jacket (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Jacket byla poprvé uvedena na trh v 70. letech 20. století a od té doby zahřívá celé generace milovníků přírody. Je teplá, odolná a především všestranná, takže vás může doprovázet jak na cestě do lesa, tak do školy nebo práce.

Greenland Winter Parka (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Parka v prodlouženém střihu vás zahřeje i za opravdu chladného počasí a zároveň vám může dělat radost jako nadčasový a stylový doplněk vašeho zimního šatníku!

Greenland Stretch Trousers (dámské a pánské)
V multifunkčních kalhotách Greenland Stretch Trousers lze jednoduše přeskočit z turistické stezky na městský chodník a zpět. Díky prémiovému strečovému materiálu a jednoduchému, nadčasovému střihu poskytnou dostatek pohodlí jak v kanceláři, tak i na náročném výletě lesem.

Keb Touring Jacket (dámská a pánská)
Technická softshellová bunda je ideální pro zimní dobrodružství hluboko v srdci přírody, stejně jako pro zimní treking a skialpinismus.

Keb Hike 30/Keb Hike 20
Batoh, jenž odolá všem možným zkouškám, které si pro něj jen můžete připravit – od vysokohorské túry až po celodenní výlety na lyžích. Všechny věci zůstanou na svém místě jak po cestě na horský hřeben, tak i zpátky dolů.

Datum:12.09.2018 00:00
Reklama

Sladkosti pod kontrolou

Všechny výrobky značky DIANELLA jsou určené nejen pro diabetiky, ale pro všechny z vás, kteří si hlídají příjem cukrů.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Nejlepší výkony jezdců

Nejstarší freestyle motokrosová show v Evropě, FMX Gladiator Games má za sebou zřejmě svůj nejzdařilejší ročník.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Disco party v Myslbeku

Disco party v stylu 90. let na oslavu nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M.

Styl, originalita, funkčnost

Harley-Davidson je zřejmě jedinou motocyklovou značkou na světě, jejíž kolekce oblečení jsou stejně tak slavné a žádané jako její motocykly.

Mickey x Levi´s

Spojení slavné ikonografie Mickeyho s klasickými siluetami Levi´s® a společných 235 let historie přináší svěží a hravé kousky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama