Greenland Winter Jacket, Fjällräven
Greenland Winter Parka, FjällrävenGreenland Stretch Trousers, FjällrävenKeb Touring Jacket, FjällrävenKeb Hike 30, Keb Hike, Fjällräven

Pryč z civilizace

12.09.2018 00:00

Již zanedlouho skončí období radovánek na sluníčku a u vody, dny se začnou krátit a noci prodlužovat a rychle bude ubývat krásných dní. Ve Fjällräven jsou však na nástup studených měsíců řádně připraveni. A protože se celý letošní rok nese v duchu modernizované řady Greenland, ani kolekce pro podzim a zimu není výjimkou. Na následující chladné období připravila švédská outdoorová značka vybavení, díky kterému se bude moci ještě více lidí vydat za krásami přírody i za nepříznivých podmínek. Ať už se chystáte vyrazit překonávat vlastní hranice, hledat ztracený klid nebo jednoduše relaxovat, s kolekcí Greenland budete připraveni na vše.

Nezáleží na tom, zda cestujete do srdce divočiny, kde několik dní nepotkáte ani živáčka, nebo se chodíte procházet do příměstského parku se svým čtyřnohým miláčkem. Důležité je umět v dnešním uspěchaném světě alespoň na chvíli vypnout a být offline – v přeneseném významu i doslova – a zaměřit se na něco skutečnějšího a hmatatelnějšího, než jsou sociální sítě nebo pracovní e-maily. Vůbec nevadí, že vaši cestu skrápí déšť nebo se na ni snášejí první sněhové vločky, se správným vybavením totiž můžete utéct pryč z civilizace za každých okolností.

Fjällräven na letošní sezónu podzim/zima 2018 připravil speciální zmodernizovanou a rozšířenou kolekci Greenland. Tvoří ji vychytané novinky jako Greenland Stretch Trousers, ale i inovovaná klasika, kterou zastupuje například Greenland Winter Jacket a Greenland Winter Parka. Také Keb kolekce, která byla poprvé uvedena na trh před téměř dvěma dekádami, byla rozšířena o Keb Touring Jacket a Keb Touring Trousers z nového strečového materiálu.  Díky tomuto vybavení se může každý vydat do přírody s jistotou, že jakoukoli cestu – krátkou i dlouhou – zvládne pohodlněji a bezpečněji a domů se vrátí v suchu a teple.

5 způsobů, jak nás příroda ovlivňuje

  1. Zklidňuje nás a pomáhá nám zbavovat se stresu.
  2. Podporuje naši kreativitu a pomáhá nám vnímat i věci, které obvykle odsouváme pozadí – například vlastní pocity.
  3. Kladně působí na naši schopnost soustředit se a zlepšuje nám krátkodobou paměť.
  4. Posiluje naši imunitu a díky pohybu v ní spalujeme kalorie.
  5. Trávení více času v přírodě pomáhá v boji s nízkým sebevědomím, stejně jako s úzkostnými stavy a depresemi.
Příroda na nás má skutečně pozitivní vliv, stačí jí věnovat pouhých 20 minut svého času denně, vrhnout se do její otevřené náruče a zapomenout na okolní svět.

Greenland Winter Jacket (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Jacket byla poprvé uvedena na trh v 70. letech 20. století a od té doby zahřívá celé generace milovníků přírody. Je teplá, odolná a především všestranná, takže vás může doprovázet jak na cestě do lesa, tak do školy nebo práce.

Greenland Winter Parka (dámská a pánská)
Bunda Greenland Winter Parka v prodlouženém střihu vás zahřeje i za opravdu chladného počasí a zároveň vám může dělat radost jako nadčasový a stylový doplněk vašeho zimního šatníku!

Greenland Stretch Trousers (dámské a pánské)
V multifunkčních kalhotách Greenland Stretch Trousers lze jednoduše přeskočit z turistické stezky na městský chodník a zpět. Díky prémiovému strečovému materiálu a jednoduchému, nadčasovému střihu poskytnou dostatek pohodlí jak v kanceláři, tak i na náročném výletě lesem.

Keb Touring Jacket (dámská a pánská)
Technická softshellová bunda je ideální pro zimní dobrodružství hluboko v srdci přírody, stejně jako pro zimní treking a skialpinismus.

Keb Hike 30/Keb Hike 20
Batoh, jenž odolá všem možným zkouškám, které si pro něj jen můžete připravit – od vysokohorské túry až po celodenní výlety na lyžích. Všechny věci zůstanou na svém místě jak po cestě na horský hřeben, tak i zpátky dolů.

Datum:12.09.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama