Textile House uvádí podzimní kolekci 2018
Textile House uvádí podzimní kolekci 2018Textile House uvádí podzimní kolekci 2018Textile House uvádí podzimní kolekci 2018Textile House uvádí podzimní kolekci 2018Textile House uvádí podzimní kolekci 2018Textile House uvádí podzimní kolekci 2018

Podzimní módní trendy

03.09.2018 00:00

Oblíbený second hand s módou světových značek, Textile House představuje se startem září svoji podzimní kolekci. Ta je na všech prodejnách značky po celé ČR k dostání od pondělí 3. září a vyberou si z ní opravdu všichni - bez ohledu na jejich styl, vkus nebo konfekční velikost. Jednotlivé kousky podzimní kolekce Textile House navíc skvěle reprezentují aktuální podzimní trendy, a tak není nouze o nejrůznější materiály a motivy prakticky v kompletní barevné škále. Podzimní kolekce Textile House je jako stvořená na míru všem zákazníkům, kteří si ji navíc mohou pořídit jen za zlomek ceny.

Letošní podzim hlásá především volnost, svobodu a individualitu, což se plně odráží v podzimních módních trendech! A přesně v tomto duchu se nese podzimní kolekce second handu Textile House, která využívá barevnosti a rozmanitosti podzimu, aby vyšla vstříc skutečně všem zákazníkům.

Z aktuální kolekce si tak mohou zákazníci sestavit jedinečné podzimní outfity, prakticky pro jakoukoli příležitost. Na prodejnách Textile House, kterých je u nás již 30, na ně čekají jedinečné kousky z kůže, vlny nebo bavlny, v tradičním i netradičním pojetí a kombinaci. Samozřejmostí jsou i podzimní kabáty, saka či dámské kostýmky, chybět nemohou ani bundy všech délek nebo modely se zvířecím vzorem, který se letos opět vrací, stejně jako nikdy nestárnoucí kostkovaný motiv.

Jsme rádi, že se nám podařila sestavit jedinečná podzimní kolekce jdoucí přesně s aktuálními módními trendy, ve které nic nechybí a ženy, ale i muži v ní budou naprosto IN. Těší mě především široká pestrost, kterou letošní podzim přináší, tak, že půjdete s módou prakticky za všech okolností, ať už jste milovníky výrazných nebo naopak tlumených, decentních barev. S Textile House a aktuální podzimní kolekcí se tak můžete obléknout i s minimálním rozpočtem v duchu nových trendů i vlastní osobnosti, kdy už ani móda ze second handu neznamená, že oblékáte takzvaně kousky po sezóně,“ říká Milada Hanzalíková, Shop director Textile House pro region střední a východní Evropy.

V aktuální kolekci Textile House si tak lze vybrat ze široké škály barev podzimu, kterými letos jsou červená, modrá, žlutá, zelená, oranžová, fialová, šedá nebo hnědá, včetně řady jejich odstínů jako je bordó, olivová, petrolejová, sněhobílá, temně modrá, ale i růžovo-fialová, okrová či slonová.

Mezi nejzajímavější kousky podzimní kolekce patří například vlna, bavlna nebo kůže v atypickém lesklém zpracování, kostkované halenky, košile, dámské kostýmky i kabáty, bundy všech provedení, kalhoty, ale i dlouhé kabáty se zvířecími vzory, vlněné podzimní sukně, které lze vhodně doplnit kratší koženou bundou nebo naopak dlouhým koženým kabátem. Skvělý výběr poskytne Textile House i pro tradiční podzimní vrstvení oblečení, kdy lze například lehké svetry, trička nebo halenky zkombinovat se sakem, kratší bundou nebo cardiganem rozmanitých barev a provedení, doplněné například o šály a šátky.

Vedle podzimních módních kousků si v Textile House vyberete i z celé řady doplňků. Těmi pro aktuální podzim budou zejména nejrůznější pokrývky hlavy, od tradičních čepic, šátků, kapucí až například po extravagantní široké klobouky. Nechybí ale ani podzimní obuv v koženém i textilním provedení a ani další doplňky jako jsou pásky či kabelky, opět respektující módní trendy letošního podzimu.

Zavítejte od 3. září do jakékoli z 30 prodejen Textile House po celé ČR zhlédnout, a hlavně si vybrat jednotlivé modely nebo třeba i několik celých outfitů ze zdařilé podzimní kolekce. Přijďte se přesvědčit, že styloví můžete být za všech okolností, a to i s minimálním rozpočtem a s jakoukoli konfekční velikostí.

Doplňme, že veškeré kousky módní kolekce procházejí ručním tříděním, tak, aby byl zaručen jen prvotřídní stav vybrané konfekce a před tím, než absolvují cestu na prodejnu a k zákaznicím je veškerý textil rovněž pečlivě desinfikován, čímž je zajištěna jeho 100% zdravotní bezpečnost a hygieničnost.

Textile House – second hand
Společnost Textile House působí na území ČR od léta 2010, kdy otevřela svoji první prodejnu v Praze na Žižkově. Do nynějška bylo otevřeno dalších 10 prodejen na území Prahy a 21 prodejen ve zbytku ČR. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům široký výběr oblečení v top kvalitě za přijatelnou cenu. Textile House aktuálně působí kromě České republiky v dalších 7 zemí ve střední a východní Evropě a i nadále expanduje. www.textilehouse.net


Datum:03.09.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama