Harley-Davidson představuje modely pro rok 2019
Harley-Davidson představuje modely pro rok 2019Harley-Davidson představuje modely pro rok 2019

Nejnovější trumfy

22.08.2018 00:00

Smělý power-cruiser, inovované modely Touring, Trike a CVO a úplně nový systém infotainmentu, to jsou nejnovější trumfy v nabídce Harley-Davidson pro příští rok. Neskrývaný výkon zcela nového modelu Harley-Davidson® FXDR™ 114 pro rok 2019 udává tón pro všechny motocykly, příslušenství a výbavu Harley-Davidson 2019. To znamená nespoutaný styl, strhující výkon a moderní technologie.

Necelý měsíc poté, co společnost Harley-Davidson oznámila plánované modely a expanzi do nových kategorií spolu se závazkem pokračovat ve výrobě a rozvoji velkých motocyklů řady Touring a Cruiser, představuje značka nové produkty, které osloví další zákazníky po celém světě.

Ve všech produktech, které nabízíme pro sezónu 2019, se projevuje nový směr vývoje Harley-Davidson. Inovace v oblasti designu, technologií a výkonu budou inspirovat příznivce značky Harley-Davidson i nové generace jezdců, kteří s námi budou sdílet pocit svobody při jízdě v jedné stopě.“ říká Heather Malenshek, šéfka pro marketing Harley-Davidson.

2019 FXDR 114
Model FXDR 114 je nesmlouvavý power-cruiser, který do nabídky Harley-Davidson přináší svěží vítr plný síly a výkonu. FXDR 114 kombinuje razantní zátah motoru Milwaukee-Eight® 1870 ccm s velkorysým využitím lehkých hliníkových a kompozitových prvků, včetně nové hliníkové kyvné vidlice, hliníkového pomocného rámu, odlehčených kol a blatníků, které zvýrazňují obratné ovládání a vysoký výkon.

Model FXDR 114 je vybaven tím nejvýkonnějším motorem, jaký je používán v rámech Softail, Milwaukee-Eight V-Twin 1870 ccm, vyladěným na točivý moment 161 Nm při 3500 ot/min (model pro USA). Pevný rám a podvozek Softail se špičkovým odpružením odmění jezdce výbornou ovladatelností při jízdě po zatáčkovitých silnicích i při proplétání hustým městským provozem. Model FXDR 114 dovoluje větší úhly náklonu v zatáčkách než kterýkoli jiný model Softail.

Design modelu FXDR 114 potvrzuje důraz na sílu a výkon díky inspiraci u závodních dragsterových speciálů – od zaobleného štítku až po useknutou zadní část a jednomístné sedlo. Zadní blatník je tvarovaný tak, aby objímal masivní zadní pneumatiku 240 mm a pohyboval se společně s kolem v celém rozsahu zdvihu odpružení, takže je za jízdy téměř neviditelný.

Modely Touring a Trike 2019
Harley-Davidson pokračuje ve vývoji modelů Touring a Trike s novými technologiemi umožňujícími posílení výkonu, funkce i stylu.

Nový systém infotainmentu
Nový systém Boom! Box™ GTS pro vybrané motocykly řady Harley-Davidson Touring a Trike nabízí moderní vzhled a ovládání po vzoru nejnovějších tabletů a mobilních telefonů, výjimečnou odolnost a speciální funkce jen pro motocykly. K tomu kompatibilitu se standardem Apple CarPlay (při použití mikrofonu ve volitelných headsetech Harley-Davidson® Genuine Motor Accessories) a hlasové ovládání.

Sofistikovaná elektronika pro modely Trike
Nový elektronický brzdový systém Reflex Linked Brake pro tříkolové modely Harley-Davidson 2019 Tri-Glide Ultra a Freewheeler zahrnuje systém ABS (Antilock Braking System), systém kontroly trakce TCS (Traction Control System), systém řízení prokluzu DSCS (Drag-Torque Slip Control System) a propojené brzdy vepředu a vzadu. Tyto funkce společně zvyšují bezpečí a jistotu při řízení.

Úplně nová technologie odpružení Harley-Davidson Touring 2019 poskytuje modelům Harley-Davidson Tri-Glide Ultra a Freewheeler větší pohodlí za jízdy a snadné nastavení předpětí odpružení.

Pohonné jednotky Milwaukee-Eight 1870 ccm
Vybrané modely Harley-Davidson 2019 Touring a Trike dostanou motory Milwaukee-Eight 114. Motor Milwaukee-Eight 114 se zdvihovým objemem 1870 ccm je největším agregátem, jaký společnost Harley-Davidson nabízí u standardních továrních modelů. Vyznačuje se razantním zrychlením a dostatkem výkonu pro bezpečné předjíždění.

Limitované edice CVO 2019
Tři limitované edice Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ (CVO) 2019 se vyznačují strhujícími barvami, pokročilými technologiemi, špičkovými komponentami a důrazem na detaily. Modely CVO exkluzivně využívají velký motor Milwaukee-Eight® 117 a standardně jsou osazeny novým systémem infotainmentu Boom!™ Box GTS.

Příslušenství Genuine Motor Accessories 2019
Příslušenství Harley-Davidson® Genuine Motor Accessories je navrhováno společně s konstrukcí nových motocyklů, aby všechny možnosti úprav podle vlastního vkusu dokonale pasovaly a byly otestovány podle standardů OEM. Autorizovaní dealeři Harley-Davidson® jsou specialisty v oblasti customizace, kteří mají potřebné znalosti i výbavu pro pomoc s výběrem a montáží doplňků Harley-Davidson® Genuine Motor Parts & Accessories.

Nová kolekce FXRG
Jezdi kdykoli a kdekoli chceš. Nová kolekce FXRG® byla vytvořena pro náročné jezdce, kteří vyžadují výbavu s vyzkoušenou funkčností a designem pro kompletní pohodlí a všestranné vlastnosti pro jízdu za každých podmínek.

FXRG for Touring
Inovativní technologie a materiály včetně podšívek Coolcore® a pružné části z materiálu Cordura® poskytují větší pohodlí. Nové pánské a dámské bundy FXRG Triple Vent System Waterproof (kožené i textilní) díky nim umožňují celoroční využití a jízdu za každých podmínek. Tyto bundy lze kombinovat s nepromokavými kalhotami FXRG. Protože jezdci na motocyklech Touring potřebují možnost oblékat nebo svlékat další vrstvy podle okolních podmínek, nová kolekce FXRG obsahuje kromě základní vrstvy ještě zateplenou střední vrstvu, navrženou speciálně pro použití na motocyklu.

FXRG for Urban
Výbava pro jízdu ve městě musí zajišťovat dobrou ochranu, pohodlí a mobilitu. Nová bunda FXRG® Gratify Slim Fit Leather Jacket a FXRG® Slim Fit Riding Jackets kombinují moderní styl s funkčními prvky a pohodlným střihem, včetně vnitřní vrstvy Coolcore®, strečových materiálů pro větší pohodlí, odlehčených chráničů s CE certifikací a speciálních perforací pro odvod tepla. Jezdci mohou tyto bundy kombinovat s novými zesílenými jeansy FXRG® Armalith® Denim s ochranou proti prodření.

Kompletní kolekce FXRG Collection zahrnuje také tři helmy FXRG a nepromokavé rukavice FXRG Dual Chamber Gauntlet.


Další informace o nabídce motocyklů, oblečení a doplňků Harley-Davidson 2019 naleznete na www.harley-davidson.cz.

Harley-Davidson
Harley-Davidson Motor Company vyrábí customy, cruisery a touringy. Dále nabízí kompletní řadu motocyklových dílů, doplňků a oblečení značky Harley-Davidson.
Pro více informací navštivte webové stránky Harley-Davidson na
www.harley-davidson.cz.


Datum:22.08.2018 00:00
Reklama

Slavnostní nálada

Přípravy na konec roku vrcholí. Dámská móda je plná lesklých a třpytivých kousků ideálních k novoročním oslavám.

Live in Levi´s

Vánoční kolekce Levi´s je slavnostní, obyčejně neobyčejná i vtipná, a určitě přiláká pozornost. Prostě ideální pro večírkovou sezónu.

Objevte novou dimenzi sledování televize

Může nás televize doslova obklopit a naprosto pohltit? Ta vybavená technologií Ambilight ano.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Plyn přibitý k podlaze

GRiD 2018 pokořil rekordy. Se západem slunce nad Johannesburgem se na letošní Gymkhana GRiD spustilo opravdové peklo.

Praha, jako srdce oslav

Oslavy 115 let Harley-Davidson zajistily stovky milionů korun pro veřejné rozpočty.

Gymkhana Grid 2018

Největší světové osobnosti Driftingu, World RX a Gymkhany se už zítra sejdou v Carnival City Casino Resortu v Johannesburgu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.

Reklama