Stylista Filip Vaněk a krejčovství Bernhardt představili novou kolekci obleků
Stylista Filip Vaněk a krejčovství Bernhardt představili novou kolekci oblekůFilip VaněkStylista Filip Vaněk a krejčovství Bernhardt představili novou kolekci obleků

Do posledního detailu

28.06.2018 00:00

Když se známý stylista Filip Vaněk rozhodoval, kdo by mu zpracoval kolekci dámských a pánských obleků a smokingů, jeho volba padla na špičkové krejčovství Bernhardt. Firma s prvorepublikovou tradicí navazující na tradici Oděvních závodů Prostějov, plně vyhovovala přísným požadavkům náročného stylisty a dala tak vzniknout kolekci oděvů šitých na míru.

Uvádíme na trh zimní kolekci obleků, která se dá ale nosit celoročně. Je tak trochu jiná. Sám se oblékám draze a luxusně, ale není to proto, že jsem snob, ale proto, že vím, jaký je to rozdíl, když máte oblečení z kvalitní látky a přesně vám sedne na tělo. A v Čechách není možnost si tyto věci koupit za normální peníze. To bylo to, proč jsem se rozhodl, že novou kolekci vytvořím s firmou Bernhardt. Udělali jsme něco, co je v kvalitě top značek a top firem, jak materiálově, střihově, tak i kvalitou zpracování. Nemačká se to, dýchá to, není v tom nic umělého. Obleky jsou zpracované na té nejvyšší úrovni a za dostupné peníze,“ v kostce popsal Filip Vaněk svoje dílo a dodal, „obleky nejsou žádné tuctovky, nejsou nudné. Mají vtipnou podšívku, kterou budu rok co rok obměňovat. Kalhoty i saka jsou dotaženy do posledních detailů, dají se kombinovat. Je to malá řada hodně klasických věcí, které moc nepodléhají času. Oblek nebo smoking pro chlapa a i pro ženu v konfekci nekoupíte a právě u Bernhardta se to dá krásně vyřešit.

K prezentaci obleků se Filip Vaněk a manažerka firmy Bernhardt Ing. Marie Kadlecová jednoznačně shodli na jménech: Monika Marešová, Miroslav Dubovický a Martin Dubovický.

S krejčovstvím Bernhardt spolupracuji od roku 2016, kdy jsem uspěl v soutěži Muž roku. Toto je největší kampaň, kterou Bernhardt dělá, a jsem rád, že si pro to vybrali mne a mé dvojče Martina. Doufám, že se bude líbit všem,“ pochvaloval si Miroslav Dubovický, který obleky Bernhardt obléká i při focení jiných velkých světových kampaní. „Mám štěstí, že práci mohu skloubit s dovolenou a školou. Relaxoval jsem v Itálii, chystám se na focení do Francie, pak do Milána a čeká mě práce ve Švýcarsku. No a pak se budu pilně učit na státnice.

Docela vtipně se k nafocení kolekce Filipa Vaňka dostal Martin Dubovický, identické dvojče Miroslava. „Přišel jsem za bráchou do salonu a tady seděla Monika Marešová a Filip Vaněk. A Monika na mě kouká a říká „Vždyť seš v šatně!“ A pak bylo pro mne velké překvapení, když mi oznámili, že s Monikou a Mírou nafotím tu kampaň také. Měl jsem trému, protože fotit s takovými profíky, jako je Monika a můj bratr, není jen tak. V obleku, který navrhl Filip Vaněk a na míru ušili v Berhardtu, se cítím úplně výborně. Jako sportovec nemám úplně konfekční postavu a tady to prostě vychytali,“ řekl Martin a práskl, že doma o spolupráci obou bratrů neměli ani potuchy. „Doma to vůbec nevěděli. Vše se dozvěděli až v den focení. Chtěli za námi přijet do Prahy a bylo jim podezřelé, že ani jeden nemáme čas. Výsledek máma s tátou ještě neviděli, bude to pro ně překvapení,“ smál se Martin.

Pro svoji dlouholetou kamarádku Moniku Marešovou připravil Filip Vaněk kolekci dámských smokingů, která velmi lichotí její štíhlé postavě. Do krejčovství Bernhardt manželku doprovodila maminka a manžel Leoš Mareš.

Já jsem tady v salonu Bernhardt dneska poprvé. Tak se musím podívat, co tu všechno mají,“ krátce uvedl Leoš Mareš a dal prostor své manželce Monice, která je salonu v pasáži Černá Růže jako doma.

Dobře se mi s dvojčaty fotilo. Měli jsme super tým a s výsledkem jsem moc spokojená. Toužila jsem po dámském smokingu, což sehnat je docela složité. A Filip, který mě už nějaký ten pátek obléká, navrhl, že mi nechá ušít ne jeden, ale hned několik smokingů. Měla jsem svoji představu, Filip ji dotvořil a Bernhardt ušil do dokonalosti,“ řekla Monika Marešová, které manžel do práce nemluvil. „Nic neříkal. Byl u focení, ale vlastně teprve dneska poprvé uvidí výsledek našeho snažení.“

Uvedení kolekce Filipa Vaňka přišla podpořit modelka Simona Krainová a Kateřina Sokolová.

Do Bernhardtu mě pozval můj stylista a zároveň kamarád Filip Vaněk. Kolekce vypadá nádherně. Uvažuji také o obleku a hodně oceňuji právě ušití na míru a dobrý materiál. Myslím, že zrovna v tomto případě se vyplatí investovat,“ řekla Kateřina Sokolová, která mimo jiné pracuje pro svůj Nadační fond AutTalk. „Mám teď velkou radost, protože našemu fondu se daří. Získáváme další partnery, čehož si nesmírně vážím. Teď nás čeká velká příležitost v rámci karlovarského festivalu, kde spolupracujeme s Moëtem. Je mi velkou ctí, že letos otevřu s panem Bartoškou Moët Summer Lounge,“ uvedla modelka, která by se případné spolupráci nadace s firmou Bernhardt nebránila. „Neměla jsem možnost ještě poznat vedení firmy Bernhardt, ale pokud by s jejich strany přišel nějaký návrh, budu samozřejmě ráda.

Své si k celému projektu řekla i manažerka a designérka firmy Bernhardt Marie Kadlecová. „Jsem hodně spokojená. Při této práci se sešli profesionálové a na výsledku je to vidět. Kolekce se bude líbit i zákazníkům. Stačí přijít do salonu v pražské pasáži Černá Růže, vezmeme míry, vybereme látku a do tří neděl má klient oblek doma.

V salonu Bernhardt v pasáži Černá Růže je také k dostání velké množství luxusních kravat, manžetových knoflíčků a dalších elegantních doplňků. Na klienty se těší precizně vyškolený tým, který nejen odborně poradí, ale také nabídne profesionální servis a očekávanou péči.

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama