Louis Vuitton: FIFA WORLD CUP TROPHY TRAVEL CASE
Louis Vuitton Launches a 2018 FIFA World Cup Russia, Official Licensed Product CollectionLouis Vuitton Launches a 2018 FIFA World Cup Russia, Official Licensed Product CollectionLouis Vuitton Launches a 2018 FIFA World Cup Russia, Official Licensed Product CollectionLouis Vuitton Launches a 2018 FIFA World Cup Russia, Official Licensed Product Collection

Hravý design Louis Vuitton

17.05.2018 00:00

Po Jižní Africe (2010) a Brazílii (2014) značka Louis Vuitton s potěšením oznamuje pokračování své spolupráce s organizací FIFA pro letošní mistrovství světa ve fotbale 2018 FIFA World Cup RussiaTM. Pro značku je to již třetí taková spolupráce v pořadí na tomto největším sportovním podniku světa, který Louis Vuitton oslavuje třemi speciálními projekty.

Vítězství cestuje v Louis Vuitton: značka opět dostala příležitost vytvořit cestovní pouzdro na trofej FIFA WORLD CUPTM TROPHY TRAVEL CASE, ve kterém bude trofej bezpečně přepravována a vystavena. Výsledkem je nádherné pouzdro s titanovým povrchem vyrobené na zakázku a celé ručně v dílnách Louis Vuitton v Asnières. Ta největší trofej ve fotbalovém světě tak bude moci cestovat elegantně a bezpečně. Tento projekt je další kapitolou v 160leté společné historii značky Louis Vuitton a různých legend: od královských rodin, přes spisovatele a objevitele – až po tuto nejznámější trofej na světě.

Značka Louis Vuitton ve spolupráci s organizací FIFA a značkou adidas vytvořila pozoruhodnou limi-tovanou edici pouzder na míče FIFA WORLD CUPTM OFFICIAL MATCH BALL COLLECTION TRUNK, která se ihned stává sběratelskou raritou. Design pouzdra je inspirován tradičními „šatníkovými“ kufry Louis Vuitton. Ale jakmile se otevře, odhalí nečekaný obsah: 14 fotbalových míčů, z nichž 13 jsou reedice všech oficiálních zápasových míčů dosavadních mistrovství světa, které speciálně pro tuto příležitost vyrobila značka adidas, a jeden nový míč v designu Louis Vuitton.

Nová kolekce LOUIS VUITTON 2018 FIFA WORLD CUPTM OFFICIAL LICENSED PRODUCT COLLECTION, nabízí elegantní a zároveň hravý design nových exkluzivních verzí kabelek Keepall a Apollo, dvě peněženky, kapesní diář, malou peněženku na mince a jmenovky na zavazadla. Kabelky a malé kožené doplňky jsou v provedení z klasické kůže Epi s inovativní metodou raženým motivem. Kolekce se dále vyznačuje speciálním logem 2018 FIFA World Cup RussiaTM. Na vnější straně všech produktů této kolekce jsou ve stylu týmového emblému natištěny iniciály L.V. Písmo se poprvé představilo na kufrech od Gastona-Louise Vuittona (1883-1970). Značka Louis Vuitton pokračuje v dlouhé tradici možnosti personalizace. Díky důmyslnému systému si zákazníci budou moci během mistrovství světa ve fotbale 2018 FIFA World Cup RussiaTM sestavit různě barevné originální tašky Keepall inspirované vlajkami národních reprezentací.


O značce Louis Vuitton
Již od roku 1854 přináší Louis Vuitton světu jedinečný design, v němž se snoubí inovace a styl podtržené tou nejlepší kvalitou. I dnes zůstává značka věrna duchu svého zakladatele Louise Vuittona, který díky svým zavazadlům, taškám a doplňkům pro cestovatele, které byly stejně elegantní jako praktické, je považován i za zakladatele filosofie ‚umění cestování‘. Již od dnů Louise Vuittona zdobí příběh značky odvaha, a věrna tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelně zve architekty, umělce a designéry ke spolupráci na kolekcích ready-to-wear, bot, doplňků, hodinek, šperků a papírového zboží. Dokonalá kvalita produktů Louis Vuitton je důkazem toho, jakou péči věnuje značka řemeslnému zpracování. www.louisvuitton.com


Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama