Textile House jarní kolekce 2018
Textile House jarní kolekce 2018Textile House jarní kolekce 2018Textile House jarní kolekce 2018

Jarní kolekce Textile House

18.04.2018 00:00

Oblíbený second hand s módou světových značek, Textile House představuje svojí novou kolekci pro jaro 2018. Ta je založena na rozmanitosti a pestrosti barev, stylů a materiálů, tak, aby si z ní mohla vybrat skutečně každá žena. Mezi jednotlivými kousky jarní kolekce, tak naleznou inspiraci rebelky i dámy. Módní kousky jsou navíc dostupné prakticky ve všech konfekčních velikostech a nechybí mezi nimi ani značky pocházející ze Skandinávie, USA, Itálie, Francie nebo Německa. To vše pochopitelně v top kvalitě a za zlomek ceny, která se navíc v pravidelných intervalech, v rámci týdnů i takzvaných „šťastných hodinek“, stále snižuje.

Těší nás, že se nám pro jarní kolekci podařilo získat skutečné trendy, jak letošního jara, tak i nestárnoucí klasiku, která se bude hodit stejně dobře letos, jako za několik let. Koncepcí jarní kolekce chceme vyjít vstříc skutečně všem ženám a naučit je, že ať už hledají eleganci, uvolněný sportovní styl nebo rockovou módu, mohou bez obav zavítat do některé z prodejen Textile House, kde si mohou vybrat dle vlastního stylu a potřeby, a navíc ve skvělé kvalitě a za naprosto minimální ceny,“ říká Milada Hanzalíková, Shop director Textile House pro region střední a východní Evropy.

Jarní kolekce Textile House je na prodejnách od tohoto týdne a připravena je na míru skutečně každé ženy. Vyberou si z ní mladé ženy a dívky, vyznávající svobodný životní styl, které zaujmou například kožené bundičky různých barev a provedení, které dokonale umocní například jednoduchá trička bílé, černé nebo šedé barvy. Rebelky pro změnu ocení cool trička s potiskem, nebo i vintage motivy či kombinace krajky s koženými detaily, cvočky a šněrováním. Dámy hledající styl a eleganci naopak zaujmou značkové kousky zahraničních kolekcí, ale i kombinace krajky, hedvábí, decentních vzorů, tkanin či klasické jarní kabátky v pastelových barvách.

V jarní kolekci pochopitelně nesmí chybět ani nestárnoucí denim. Ten je v ní zastoupen téměř ve všech barvách, odstínech a provedeních, jednou v podobě jarního džínového saka, jindy jako cool bunda doplněna krajkou nebo laděna do dirty stylu. Samozřejmostí jsou i džíny, ať už v černé, téměř společenské, variantě nebo naopak v typickém denim blue - ve skinny, bootcut, straight, boyfriend nebo bell bottom střihu, tak, aby dokonale padly ženě jakékoli postavy i věku.

Jarní kolekci Textile House pak završují doplňky, jako jsou opasky, náramky, šátky i šály. A pochopitelně i obuv, mezi kterou jsou zastoupeny, jak elegantní dámské střevíce a lodičky, tak i sportovnější kousky nebo boty spadající do kategorie rock boots či moto boots.

Zavítejte proto do jakékoli ze 32 prodejen co celé ČR. Pak už záleží jen na vašem štěstí a schopnosti nakupovat, vybírat a kombinovat, zda si odnesete jen pár kousků nebo budete z jednotlivých modelů nové jarní kolekce schopni sestavit například svůj celý jarní outfit.

Doplňme, že veškeré kousky módní kolekce procházejí ručním tříděním, tak, aby byl zaručen jen prvotřídní stav vybrané konfekce a před tím, než absolvují cestu na prodejnu a k zákaznicím je veškerý textil rovněž pečlivě desinfikován, čímž je zajištěna jeho 100% zdravotní bezpečnost a hygieničnost.


Textile House – second hand
Společnost Textile House působí na území ČR od léta 2010, kdy otevřela svoji první prodejnu v Praze na Žižkově. Do nynějška bylo otevřeno dalších 10 prodejen na území Prahy a 21 prodejen ve zbytku ČR. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům široký výběr oblečení v top kvalitě za přijatelnou cenu. Textile House aktuálně působí kromě České republiky v dalších 7 zemí ve střední a východní Evropě a i nadále expanduje. www.textilehouse.net


Datum:18.04.2018 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama