Textile House jarní kolekce 2018
Textile House jarní kolekce 2018Textile House jarní kolekce 2018Textile House jarní kolekce 2018

Jarní kolekce Textile House

18.04.2018 00:00

Oblíbený second hand s módou světových značek, Textile House představuje svojí novou kolekci pro jaro 2018. Ta je založena na rozmanitosti a pestrosti barev, stylů a materiálů, tak, aby si z ní mohla vybrat skutečně každá žena. Mezi jednotlivými kousky jarní kolekce, tak naleznou inspiraci rebelky i dámy. Módní kousky jsou navíc dostupné prakticky ve všech konfekčních velikostech a nechybí mezi nimi ani značky pocházející ze Skandinávie, USA, Itálie, Francie nebo Německa. To vše pochopitelně v top kvalitě a za zlomek ceny, která se navíc v pravidelných intervalech, v rámci týdnů i takzvaných „šťastných hodinek“, stále snižuje.

Těší nás, že se nám pro jarní kolekci podařilo získat skutečné trendy, jak letošního jara, tak i nestárnoucí klasiku, která se bude hodit stejně dobře letos, jako za několik let. Koncepcí jarní kolekce chceme vyjít vstříc skutečně všem ženám a naučit je, že ať už hledají eleganci, uvolněný sportovní styl nebo rockovou módu, mohou bez obav zavítat do některé z prodejen Textile House, kde si mohou vybrat dle vlastního stylu a potřeby, a navíc ve skvělé kvalitě a za naprosto minimální ceny,“ říká Milada Hanzalíková, Shop director Textile House pro region střední a východní Evropy.

Jarní kolekce Textile House je na prodejnách od tohoto týdne a připravena je na míru skutečně každé ženy. Vyberou si z ní mladé ženy a dívky, vyznávající svobodný životní styl, které zaujmou například kožené bundičky různých barev a provedení, které dokonale umocní například jednoduchá trička bílé, černé nebo šedé barvy. Rebelky pro změnu ocení cool trička s potiskem, nebo i vintage motivy či kombinace krajky s koženými detaily, cvočky a šněrováním. Dámy hledající styl a eleganci naopak zaujmou značkové kousky zahraničních kolekcí, ale i kombinace krajky, hedvábí, decentních vzorů, tkanin či klasické jarní kabátky v pastelových barvách.

V jarní kolekci pochopitelně nesmí chybět ani nestárnoucí denim. Ten je v ní zastoupen téměř ve všech barvách, odstínech a provedeních, jednou v podobě jarního džínového saka, jindy jako cool bunda doplněna krajkou nebo laděna do dirty stylu. Samozřejmostí jsou i džíny, ať už v černé, téměř společenské, variantě nebo naopak v typickém denim blue - ve skinny, bootcut, straight, boyfriend nebo bell bottom střihu, tak, aby dokonale padly ženě jakékoli postavy i věku.

Jarní kolekci Textile House pak završují doplňky, jako jsou opasky, náramky, šátky i šály. A pochopitelně i obuv, mezi kterou jsou zastoupeny, jak elegantní dámské střevíce a lodičky, tak i sportovnější kousky nebo boty spadající do kategorie rock boots či moto boots.

Zavítejte proto do jakékoli ze 32 prodejen co celé ČR. Pak už záleží jen na vašem štěstí a schopnosti nakupovat, vybírat a kombinovat, zda si odnesete jen pár kousků nebo budete z jednotlivých modelů nové jarní kolekce schopni sestavit například svůj celý jarní outfit.

Doplňme, že veškeré kousky módní kolekce procházejí ručním tříděním, tak, aby byl zaručen jen prvotřídní stav vybrané konfekce a před tím, než absolvují cestu na prodejnu a k zákaznicím je veškerý textil rovněž pečlivě desinfikován, čímž je zajištěna jeho 100% zdravotní bezpečnost a hygieničnost.


Textile House – second hand
Společnost Textile House působí na území ČR od léta 2010, kdy otevřela svoji první prodejnu v Praze na Žižkově. Do nynějška bylo otevřeno dalších 10 prodejen na území Prahy a 21 prodejen ve zbytku ČR. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům široký výběr oblečení v top kvalitě za přijatelnou cenu. Textile House aktuálně působí kromě České republiky v dalších 7 zemí ve střední a východní Evropě a i nadále expanduje. www.textilehouse.net


Datum:18.04.2018 00:00
Reklama

Padání vlasů: Jaké jsou příčiny a jak si pomoct?

Nejprve podíváme na příčiny vypadávání vlasů a následně na to, jak s ním lze efektivně bojovat.

Symbol síly a života

Stromy symbolizují velkou sílu a odolnost. Vyplatí se mít je stále na očích, a to klidně i v interiéru vašeho domu či bytu.

Firemní večírek nebo oslava

Ať už budete slavit s kolegy, s přáteli nebo jen ve dvou, vždy je důležité pít kvalitní sekt, po kterém nebudete mít ráno bolehlav.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Připravte se opravdu zazářit

Fenomenální silvestrovskou párty kolekci přináší Reserved exkluzivně ve spolupráci s britským VOGUE.

Unikátní zážitek z nakupování

Multibrandový butik se slavnostně otevřel za účasti topmodelky Cindy Bruna.

Pánská sportovní móda

Sportovní styl a pánská móda - spojení, které vždy funguje. V letošní sezoně tuto klasiku obohacuje trend v podobě nápisů.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
22.12.2018

Vánoční LEMARKET 2018

Pražská Galerie Mánes bude od pátku 14. prosince hostit tradiční vánoční akci zvanou LEMARKET. V pořadí již devátý ročník bude otevřen kvůli velkému zájmu hned ve dvou termínech a nabídne i vánoční hostinu.

Reklama