Nová kniha J. K. Rowlingové Prázdné místo - Menhouse.eu
Nová kniha J. K. Rowlingové Prázdné místo - Menhouse.eu

Nová kniha J. K. Rowlingové Prázdné místo

28.03.2013 11:05

Rowlingová vydává svůj první román pro dospělé. Kniha bude k dostání exkluzivně v předprodeji v Praze a Brně.

„Kouzla už mi došla,“ pronesla J. K. Rowlingová v jednom z rozhovorů o své nové knize. Naráží tak na fakt, že doteď psala pouze pro děti. I když to může zavádějící, protože Harryho Pottera hltali nadšeně dospělí stejně jako děti.

VIDEO: Knižní trailer nové knihy J. K. Rowlingové

Nová kniha Rowlingové má název Prázdné místo
, román pro dospělé o dospělých, má 544 stran a je údajně plná černého humoru (recenzi pro vás připravujeme). Prodávat se bude za 499 Kč.

Nový román Prázdné místo vyjde oficiálně ve čtvrtek 4. dubna 2013.

Exluzivní předprodej nové knihy pro fanoušky spisovatelky J. K. Rowlingové bude připraven už večer před vydáním knihy, tedy ve středu 3. dubna 2013, a to v Praze a Brně.

Prázdné místo J. K. Rowlingové patří na českém knižním trhu k nejočekávanějším knihám letošního roku. Kniha dosud vyšla ve 43 jazycích a tento počet stále roste. Nový román J. K. Rowlingové vyšel v angličtině (Casual Vacancy) už 27. září minulého roku. Předpokládá se, že román Prázdné místo bude světový bestseller tohoho roku. 

O čem Prázdné místo je?
Prázdné místo - Velký román o malém městě 
Po nenadálé smrti čtyřicátníka Barryho Fairbrothera zůstane Pagford v šoku. Je to zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným náměstím a starobylým opatstvím, ale za hezkou fasádou zuří tichá válka. Bohatí válčí s chudými, teenageři s rodiči, manželky s manželi, učitelé se žáky. Pagford rozhodně není tím, čím se na první pohled zdá. Prázdné místo, které po Barrym zůstane v městské radě, se brzy stane katalyzátorem největší války, jakou město zažilo. Kdo bude triumfovat ve volbách provázených vášněmi, pokrytectvím a nečekanými odhaleními?

J. K. Rowlingová je autorkou série sedmi knih o Harrym Potterovi, která vycházela v letech 1997 - 2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do 74 jazyků a prodalo se jich přes 450 milionů výtisků. Na základě série vzniklo osm filmů.
Spisovatelka J. K. Rowlingová je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí.

Román Prázdné místo vydává Nakladatelství Plus - Albatros Media a.s.
Datum:28.03.2013 11:05
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama