Flash Sale = Každý den nové nabídky, BigBrands.cz
Flash Sale = Každý den nové nabídky, BigBrands.czFlash Sale = Každý den nové nabídky, BigBrands.cz

Každý den nové nabídky

23.02.2018 00:00

Každý den nové značky? Každý den nové slevy? Ano, to je flash sale. A když se to vše spojí na jednom on-line shopu je z toho obrovské obchodní centrum v době akcí, slev a výprodejů. A každý den s nově otevřenými obchůdky. Každý den startují kampaně několika nových značek a slevy mohou dosáhnout až 85 %. Kampaně mají omezené trvání, například týden, ale výjimkou nejsou ani jednodenní, a omezené je i množství kusů. Takže kdo dřív přijde…

Jak to funguje? Zkušení nákupčí se rozhlížejí po celém světě, a když najdou zajímavou nabídku, doslova po ní skočí. A produkty se hned připravují pro prezentaci v on-line shopu. Vše probíhá velmi rychle, takže konkrétní značky jsou známy jen pár dní nebo hodin předem. Mohou to být aktuální kolekce za výhodnější ceny, nebo kvalitní nadčasové kousky třeba z té loňské. Současných trendů je tolik a jsou tak proměnlivé, že není důvod se obávat, že byste nebyli in.
 
Na flashsalové kampaně se specializuje například on-line shop BigBrands.cz. Nabízí zejména módu, kosmetiku a bytové doplňky. Pravidelně se zde střídají velké a oblíbené módní značky, ale i méně známé nebo u nás neznámé brandy i unikátní kolekce, které se v České republice jinak neprodávají. Každý den se představí 7 - 10 nových kampaní. Většina produktů je skladem v ČR a doručována ihned po objednání, další jsou odesílány přímo od zahraničních distributorů, a to může trvat 3 - 5 týdnů. Ale slečny a dámy i pánové si na zajímavé a výhodné kousky určitě rádi počkají. Mezi nejoblíbenější značky patří Guess, Just Cavalli, Desigual nebo Gant a nejvíce se prodávají boty a kabelky a také oblečení. Například právě v těchto dnech startuje kampaň na jarní kolekci kabelek Guess, které pořídíte o pár set korun levněji než jinde. Nebo kolekce sportovních značek adidas, Reebok a New Balance připomene, že je ideální čas vybavit se na jarní sportování.


BigBrands.cz
facebook.com/BigBrands.cz


Datum:23.02.2018 00:00
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Legendární 501 slaví 146 let

Nejkultovnější, nejznámější, nejprodávanější, nejvyhledávanější, nejoblíbenější… ve všech oblastech života… to jsou džíny Levi´s 501.

Vítejte na New West

Živé barvy Mexico City s uměním Fridy Kahlo a Diega Rivery, rušným životem v ulicích a sluncem zalitou krajinou slouží jako inspirace pro jarní kolekci Levi´s® Made & Crafted.

Druhá sezóna Levi´s x Justin Timberlake

Oddělit město Memphis od jeho hudby je nemožné. V tomto městě se vlastně zrodil zvuk 20. století, a to mělo vliv i na hudbu.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama