Fjällräven kolekce pro jaro/léto 2018
Fjällräven kolekce pro jaro/léto 2018Fjällräven kolekce pro jaro/léto 2018Greenland Half Century Jacket, FjällrävenGreenland Eco-Shell Jacket, FjällrävenGreenland Top Large/Greenland Top, Greenland Zip Large/Greenland Zip a Kånken Greenland, Fjällräven

Greenland Updated

14.02.2018 00:00

Fjällräven uvádí na trh modernizovanou kolekci Greenland, znovuzrozenou po dlouholetém životě v přírodě.

"Po horách chodíme již 50 let. A doufám, že nikdy nedojdeme do cíle."

Zakladatel Åke Nordin

V období jaro/léto 2018 se Fjällräven opět nechává inspirovat svou minulostí. Na oslavu kulatého výročí kultovní Greenland Jacket uvádí tato outdoorová značka na trh modernizovanou kolekci Greenland. Upravila již existující oděvy a zároveň uvedla mnoho nových produktů s přízviskem Greenland, mezi nimi zejména bundu Greenland, která je na trhu již půl století, stejně jako dlouho očekávanou bundu Greenland Eco-Shell a Greenland Kånken.

Původní bunda Greenland, vytvořená po skandinávské expedici do Grónska, byla outdoorová bunda pro všechny situace. Byla pevná, lehká a chránila proti větru a vodě. A s použitím nebo ostraněním vosku Greenland Wax ji bylo možné uzpůsobit tak, aby byla vhodná do různých podnebních pásem a rozmarů počasí. Díky tomu se bunda stala velmi populární po celém Švédsku. A když se rozšířila po světě, stala se symbolem outdooru a různých dobrodružství v přírodě.

Nová kolekce navazuje na tento výrobek, který se stal oblíbenou klasikou, a jde ještě o krok dál. Na designu se toho příliš nezměnilo, ale jeho výroba se zdokonalila použitím udržitelných materiálů, jako je G-1000 Eco a materiál bez obsahu pfc Eco-Shell, a zároveň se usnadnila jeho opravitelnost. Jsou to klasické oděvy vytvořené pomocí nejnovějších technologií pro aktivity současné doby.

Aktualizovaná kolekce Greenland byla vytvořena se stejnou vizí, jakou měl Åke Nordin při tvorbě původní bundy Greenland. Kolekci jsme však rozšířili, abychom mohli nabídnout celou škálu odolných a nadčasových oděvů a batohů. A během procesu navrhování jsme usilovali o využití těch nejudržitelnějších možných řešení,“ vysvětluje designérka produktů Greenland Updated Sarah Isakssonová.

První a nejlépe identifikovatelná je nová verze bundy Greenland Jacket. Fjällräven nezasahoval do původního stylu – do identity, která byla součástí dlouhodobého úspěchu. Zaměřil se na modernější střih, detaily, ohleduplnost vůči životnímu prostředí a nové barvy. Trvale oblíbený a ekologický materiál Eco-Shell nyní přichází do rodiny Greenland v podobě bundy Greenland Eco-Shell Jacket. Kombinuje v sobě třívrstvý shellový materiál a nestárnoucí DNA Grónska.

A pro skutečnou oslavu 50 let této mimořádné kolekce uvádí Fjällräven bundu Greenland Half Century Jacket. Nová verze bundy Greenland No. 1 Jacket se vyrábí z materiálu G-1000 Eco, respektujícího životní prostředí, a díky použité technologii podlepených švů umožňuje maximální svobodu pohybu.

Kånken je další produkt, který přichází společně s kolekcí Greenland. Jde o novou, speciální edici batohu Kånken vyrobenou z G-1000 Heavy Duty Eco. Fjällräven věří, že kolekcí Greenland Updated naváže na myšlenku první bundy Greenland Jacket a bude inspirovat celou novou generaci, ať už ve městě nebo na venkově, aby si užívala přírody v souladu s jejími zákony.

Bunda Greenland Half Century Jacket (v dámské i pánské variantě)
Kdybyste měli za úkol spojit první bundu Fjällräven z roku 1968 s moderními technologiemi textilní výroby, výsledkem by byla Greenland Half Century Jacket. Její propracovaný střih umožňuje maximální svobodu pohybu a díky podlepeným švům je výjimečně lehká a hladká. Bunda je vyrobena z G-1000 Eco, má přiléhavou kapuci a promyšlené funkce, a proto se jistě stane favoritem na mnoho budoucích let.

Bunda Greenland Eco-Shell Jacket (v dámské a pánské variantě)
Technická shellová bunda pro ty, kdo dávají přednost netechnickým shellovým materiálům? Ideální volbou může být právě Greenland Eco-Shell Jacket . Je vyrobená z nového, trochu těžšího materiálu Eco-Shell, působí robustně, téměř jako plátno, a dokonale odpovídá myšlence řady Greenland. Má typické kapsy ve tvaru obálky a velkorysý střih, který ponechává dost místa pro spodní vrstvy. Je skvělá procestování a různé aktivity v nepříznivém počasí.

Greenland Top Large/Greenland Top
Spojení klasického stylu s moderními funkcemi najdete u batohu Greenland Top, který je připraven nést vaše vybavení po celý den. Má čtyři snadno přístupné kapsy na vnější straně, včetně jedné přední kapsy na zip, která je skrytá pod klopou, a prostornou hlavní přihrádku s kapsou na notebook. Je vyroben z robustního materiálu G-1000 HeavyDuty Eco a využijete jej jak při ranní cestě do práce na kole, tak na víkendových výletech po vašich oblíbených stezkách.

Greenland Zip Large/Greenland Zip
Pohyb po městě autobusem nebo na kole nebude s batohem Greenland Zip žádný problém. Tvarované polstrované popruhy a polstrovaný zádový systém umožňují pohodlné nošení na zádech, zároveň je možné batoh nosit také za ucha umístěná v jeho horní části. Vnitřní kapsa ochrání váš notebook a navíc zde najdete velký prostor na svetr, krabičku na svačinu a ostatní každodenní nezbytnosti.

Kånken Greenland
Padesát let po uvedení první bundy Fjällräven přichází na trh nová, speciální řada batohů Kånken. Kånken Greenland je vyrobený z materiálu HeavyDuty Eco, což je druh tkaniny G-1000 se síťovanou strukturou, která se dobře hodí k ostatním výrobkům řady Greenland. Podobně jako jeho příbuzní z klasické řady Kånken, i tento batoh je odolný a praktický pro každodenní nošení, ať už jdete kamkoliv.


Nová řada bude v nabídce kamenných i internetových obchodů od března 2018. www.fjallraven.cz

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama