Love in Verona, kolekce jaro 2018, Intimissimi
Romantic Ballet, kolekce jaro 2018, IntimissimiBotticelli’s Spring, kolekce jaro 2018, IntimissimiMadama Butterfly, kolekce léto 2018, IntimissimiBuongiorno Portofino, kolekce léto 2018, IntimissimiEstate Mediterranea, kolekce léto 2018, Intimissimi

Ve znamení umění

22.01.2018 00:00

Značka Intimissimi představuje novou kolekci pro sezónu jaro/léto 2018, která kráčí ruku v ruce s nejnovějšími trendy a uspokojí tak přání i těch nejnáročnějších klientů. Kolekce čerpá inspiraci z umění a snaží se zachytit všechny různorodé tváře ženy. Lehkost tance, zdobnost malby, intenzita hudební formy - toto trio ve vzájemné kombinaci dává vzniknout smyslným a elegantním modelům plným ženskosti. Dokonalou atmosféru pro tuto kolekci navozují ta nejkrásnější místa Itálie: romantická Verona, elegantní Portofino a slunečné středomořské pobřeží.

Romantika je klíčovým motivem jarní části kolekce. Kde jinde bychom tedy měli začít než ve městě Romea a Julie?! Linie Love in Verona je inspirovaná emocemi, kterými toto město překypuje obzvláště v době kolem Dne svatého Valentýna. Vzdává hold sofistikované a elegantní ženě. Na smyslnou notu pohrávají propracované transparentní detaily zdůrazněné černou krajkovou výšivkou a šněrováním. Neméně rafinovaná je barevná kombinace bílé a černé či elegantní spojení černé s modrou. 
 
Linie Romantic Ballet vychází ze světa klasického tance a navozuje v nás atmosféru baletního debutu v ikonické La Scale. Graciézní a elegantní materiály oživují jemné proklady, něžné květinové potisky i dvoubarevná krajka. Barevná paleta pracuje se všemi tóny od růžové až po fialovou. Výraznou roli hrají i odstíny kouřově zelené a modré.

Linie Botticelli’s Spring je poctou známému Botticelliho obrazu „Alegorie jara". Romantický květinový potisk a aplikace v podobě růžiček na transparentních materiálech ocení každá moderní bohyně jara. Barevné spektrum zahrnuje růžovou, pudrovou, slézovou, pastelově modrou a neutrální odstíny, jako je smetanová.

Jaro přechází v léto a Intimissimi stále pluje na vlně romantiky. Na scénu vstupují tři nové linie vycházející z prověřených hodnot vyznávaných touto oblíbenou značkou.

Buongiorno Portofino nachází inspiraci v oblíbených letoviscích ligurského pobřeží a obohacuje tradiční námořnický styl o nový přístup. Klasické proužky se objevují v neokoukané kombinaci krajky a žakáru, oblíbené kontrastní spojení modré a bílé využívá elegantní dvoubarevné akcenty. Nesmíme zapomenout na potisky inspirované mořskými hlubinami a pruhovaným plátnem. Mezi detaily se objevuje křížková
a anglická výšivka v barvách zahrnujících bílou, modrou, šafránově žlutou a rudou.

Linie Madama Butterfly odkazuje na orientální kulturu a její hlavní inspirací se stala stejnojmenná Pucciniho opera. Nepostradatelným kouskem letní sezóny se stane kimono s výrazným květinovým potiskem a krajkovými vsadkami či výšivkou ve stylu čínských tapiserií. Je škoda jej nosit jen ve formě nočního prádla. Jednotlivé kousky zdobí přírodní barvy, od zelené po modrou, s detaily v korálové červeni nebo pastelově růžové.

Letní putování značky Intimissimi vede i na ostrov Amalfi, jemuž dodává neopakovatelnou atmosféru ručně zdobená majolika. Právě zde je to ideální místo pro linii Mediterranean Summer. Amalfi je krátkou zastávkou před cestou do Portugalska, které nadchne uměleckými dlaždicemi a Maroka, kde můžete obdivovat unikátní ruční výšivku. Tyto tři umělecké inspirace se spojují v krajkových motivech a potiscích. V čele stojí bílá barva, zvýrazněná rudou a modrou, s kontrastními černými detaily.


www.intimissimi.cz

Datum:22.01.2018 00:00
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Disco party v Myslbeku

Disco party v stylu 90. let na oslavu nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M.

Styl, originalita, funkčnost

Harley-Davidson je zřejmě jedinou motocyklovou značkou na světě, jejíž kolekce oblečení jsou stejně tak slavné a žádané jako její motocykly.

Mickey x Levi´s

Spojení slavné ikonografie Mickeyho s klasickými siluetami Levi´s® a společných 235 let historie přináší svěží a hravé kousky.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama