Sephora Collection: jílové čistící masky, Made in Sephora
Sephora Collection: jílové čistící masky, Made in SephoraSephora Collection: noční masky na vlasy, Made in Sephora

Mad Mask

23.10.2017 00:00

Inteligentní a praktické. To jsou klíčová slova vystihující inovativní produkty značky Sephora Collection. Svědčí o tom nejnovější výběr promyšlených novinek, které dokážou zkrášlit nejen všední den, ale také naše vlasy a pleť.

Co tu vlastně všechno máme? Řadu jílových masek s nejrůznějšími účinky, mezi nimiž si určitě vyberete i tu, která řeší váš problém, osvěžující péči přinášející „čerstvý vítr do plachet“ a projasňující pleť i ve ztracených nebo skoro ztracených případech.

Vybírat můžete z 6 pleťových jílových masek

  • Použijte masku se zklidňujícím a matujícím šedým jílem na čelo, nos, bradu, zkrátka na kteroukoliv partii, kde by pleť měla zůstat jednou provždy matná. Tato jílová maska uvolňuje póry zanesené nečistotami a výsledkem je svěží a projasněná pleť.
  • Sněhobílá a čistá maska s mineralizačním a zklidňujícím bílým jílem se aplikuje na celý obličej, anebo jako při multi-maskingu jen tam, kde je třeba. Dokáže pokožku podle potřeby mineralizovat a také ji zklidnit.
  • Barevná maska s růžovým jílem plní perfektně svůj účel - sjednocení a rozjasnění a je vhodná pro všechny typy pleti.
  • Pokud máte pleť „KO“, řešením je nechat ji několik minut relaxovat pod povzbuzující a energizující maskou s červeným jílem, jejíž povzbuzující barva a aktivní látky s tonizačními účinky jí dodají energii a dynamiku. Povzbudí nejen vaši pleť, ale i duši.
  • V super elegantním balení, praktickém na použití doma i na cestách, najdete krémovou revitalizující a tonizační masku se žlutým jílem, která pleť dokonale vyčistí a díky svým revitalizujícím a tonizačním účinným látkám jí dodá chybějící energii.
  • Nadšeny budete krémovou texturou, která se velmi snadno aplikuje, odstínem s něžně fialovým nádechem, inovačním balením (opravdu cool) a složením s hydratačními a současně i vyhlazujícími účinky. Vyzkoušejte hydratační a vyhlazující masku s fialovým jílem.
Sephora Collection - jílové čistící masky

Krásné a zdravé vlasy? Hýčkejte je celou noc. Sephora přináší 4 inovativní noční masky na vlasy. V balení Hair Sleeping Mask je speciální čepec, kterým vlasy na celou noc ukryje.
  • Noční kokosová maska na vlasy zanechává vlasy krásnější, jemnější, pružnější, vyživené a regenerované.
  • Výsledkem noční růžové masky jsou poddajné vlasy a dokonale zkrocené krepaté vlnky.
  • Noční maska na vlasy s bambuckým máslem dokáže vzpružit poškozené vlasy a dokonce zabránit jejich lámání.
  • Vlasy mají pěkné a zářivé zbarvení, protože jste je díky Sephora Collection hýčkala celou noc v ochranném obalu, tedy pardon, pod čepcem. Vlasy jsou chráněny noční maskou na vlasy s acaí obsahující účinné látky pro zachování barvy.
Sephora Collection - noční masky na vlasy

Už jste si vybrali?


Made in Sepohora

Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama