Lázně Jupiter – Nekonečný svět pohody a relaxace

21.03.2013 09:06

Vyzkoušeli jsme za vás. Náš redaktor už podruhé otestoval na vlastní kůži služby v lázních Jupiter.

První reportáž B. Brejžka si můžete přečíst v článku Nekonečný svět pohody a relaxace. 

Modrý sen není sen. Úvod do procedur
Jak už jsem psal v předchozím článku, lázeňský balíček Modrý sen není pouhým snem, nýbrž řeší až 75 procent zdravotních potíží. 
Je vhodný k odstranění nadváhy a celulitidy, současně ale napomáhá zpevnit svalstvo, zlepšit celkový fyzický vzhled a tedy udržovat dobrou fyzickou kondici. Navíc léčí křečové žíly a otoky nohou. Vyčistí a nastartuje vám lymfatický systém, odstraní bolesti zad a ztuhlost kloubů, pocit těžkých nohou a křečové žíly, zpevní a ztvaruje tělo, dosáhne odvodnění toxických látek a odstraní psychické potíže a deprese.
Modrý sen je rozdělen do tří fází. V té první dochází k napaření celého těla v multifunkčním vaně Neo Qi. Lázně Jupiter jsou jedny z mála u nás, jež vlastní toto nejmodernější zařízení, které umožňuje využít a kombinovat několik typů relaxačních a léčebných procedur, například právě parní lázeň s napařováním celého těla, ale také infrasaunu, vibrační masáž, skotské střiky a mnohé další. 

Vstoupil jsem do speciální místnosti, kde se tato vana nachází, vysvlékl jsem se pouze do zdravotnického spodního prádla a položil jsem se do vany na záda, přičemž jsem sledoval, jak terapeutka nastavuje na displeji pořadí jednotlivých procedur. Na závěr přiklopila víko a já jsem zůstal většinou svého těla „uvězněn“ uvnitř tohoto zařízení. 

Má obava z uzavřeného prostoru se však nenaplnila, hlava mi zůstala venku a já jsem v klidu dýchal teplý vlhký vzduch provoněný aromatickými esencemi a poslouchal příjemnou hudbu.
Na teploměru jsem sledoval, jak se teplota uvnitř pomalu zvyšuje z původních dvadvaceti na konečných dvaačtyřicet stupňů. Takto jsem ležel deset minut, než jsem se na pokyn terapeutky otočil na břicho.

A pak to začalo, série skotských střiků, nejprve od nohou až k ramenům, pak různě na přeskáčku, do toho začala deska, na níž jsem ležel, vibrovat. Třásl jsem se a současně potil, a když vše po dalších deseti minutách skončilo, byl jsem náležitě připraven na druhou fázi Modrého programu, na rozmělnění tuků a toxinů pomocí jak ruční lymfatické masáže, tak pomocí vakuové podtlakové lymfatické masáže. O tom, jak to probíhalo dál, si ale řekneme až příště.

 
Datum:21.03.2013 09:06
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama