Lázně Jupiter – Nekonečný svět pohody a relaxace

21.03.2013 09:06

Vyzkoušeli jsme za vás. Náš redaktor už podruhé otestoval na vlastní kůži služby v lázních Jupiter.

První reportáž B. Brejžka si můžete přečíst v článku Nekonečný svět pohody a relaxace. 

Modrý sen není sen. Úvod do procedur
Jak už jsem psal v předchozím článku, lázeňský balíček Modrý sen není pouhým snem, nýbrž řeší až 75 procent zdravotních potíží. 
Je vhodný k odstranění nadváhy a celulitidy, současně ale napomáhá zpevnit svalstvo, zlepšit celkový fyzický vzhled a tedy udržovat dobrou fyzickou kondici. Navíc léčí křečové žíly a otoky nohou. Vyčistí a nastartuje vám lymfatický systém, odstraní bolesti zad a ztuhlost kloubů, pocit těžkých nohou a křečové žíly, zpevní a ztvaruje tělo, dosáhne odvodnění toxických látek a odstraní psychické potíže a deprese.
Modrý sen je rozdělen do tří fází. V té první dochází k napaření celého těla v multifunkčním vaně Neo Qi. Lázně Jupiter jsou jedny z mála u nás, jež vlastní toto nejmodernější zařízení, které umožňuje využít a kombinovat několik typů relaxačních a léčebných procedur, například právě parní lázeň s napařováním celého těla, ale také infrasaunu, vibrační masáž, skotské střiky a mnohé další. 

Vstoupil jsem do speciální místnosti, kde se tato vana nachází, vysvlékl jsem se pouze do zdravotnického spodního prádla a položil jsem se do vany na záda, přičemž jsem sledoval, jak terapeutka nastavuje na displeji pořadí jednotlivých procedur. Na závěr přiklopila víko a já jsem zůstal většinou svého těla „uvězněn“ uvnitř tohoto zařízení. 

Má obava z uzavřeného prostoru se však nenaplnila, hlava mi zůstala venku a já jsem v klidu dýchal teplý vlhký vzduch provoněný aromatickými esencemi a poslouchal příjemnou hudbu.
Na teploměru jsem sledoval, jak se teplota uvnitř pomalu zvyšuje z původních dvadvaceti na konečných dvaačtyřicet stupňů. Takto jsem ležel deset minut, než jsem se na pokyn terapeutky otočil na břicho.

A pak to začalo, série skotských střiků, nejprve od nohou až k ramenům, pak různě na přeskáčku, do toho začala deska, na níž jsem ležel, vibrovat. Třásl jsem se a současně potil, a když vše po dalších deseti minutách skončilo, byl jsem náležitě připraven na druhou fázi Modrého programu, na rozmělnění tuků a toxinů pomocí jak ruční lymfatické masáže, tak pomocí vakuové podtlakové lymfatické masáže. O tom, jak to probíhalo dál, si ale řekneme až příště.

 
Datum:21.03.2013 09:06
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama