CPI Hotels je v Česku už 20 let. A má co slavit

19.03.2013 06:20

Společnost CPI Hotels patří s 7.500 lůžky a 8.000 konferenčními místy k nejvýznamnějším hotelovým operátorům v České republice. Historie společnosti na českém trhu sahá už do roku 1993, kdy začala podnikat s jedním hotelem. 

Z historie
Prvním hotelem, který před dvaceti lety odstartoval podnikání dnes největší české hotelové skupiny, byl Hotel Fortuna, nyní Hotel Fortuna City.
Z hlediska rozvoje se staly významnými především poslední roky, kdy se společnost soustřeďuje na systematické budování sítě business hotelů vyšší kategorie v Praze a akvizice v krajských městech ČR.
Od roku 1996 je společnost CPI Hotels výhradním zástupcem pro značku Clarion mezinárodního hotelového řetězce Choice Hotels International pro Českou republiku a Slovensko. Jako první zahájil provoz Clarion Hotel Prague Old Town v centru Prahy.
Jako další následovalo otevření Clarion Congress Hotelu Prague, který se od prvního okamžiku stal vlajkovou lodí společnosti. Ten získal v rámci nadnárodní hotelové sítě řadu prestižních ocenění.

Aktuálně se hotelová skupina rozrostla ať již o jihočeský Clarion Congress Hotel České Budějovice, tak o Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ve vyhledávaném horském středisku.
Letos přibude čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Olomouc, který vzniká kompletní rekonstrukcí někdejšího hotelu Sigma.

Buddha-bar zvolen mezi nejromantičtější hotely světa
Luxusní Buddha-Bar Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy, potvrzuje mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb spokojeností hostů i celou řadou prestižních ocenění. Pravidelně boduje na Tripadvisor.com.
Zajímavým oceněním byl úspěch z loňského roku, kdy se Buddha-Bar Hotel Prague při příležitosti dne sv. Valentýna umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa.

Hotel je často vyhledávaným místem mezi českými i zahraničními celebritami. Přechodným domovem se stal například světoznámým modelkám Tereze Maxové, Haně Soukupové či Pavlíně Pořízkové. Ze zahraničních hostů zde bydleli například fotograf David LaChapell, herečka Claudia Cardinale i hvězda poslední bondovky Skyfall Tonia Sotiropoulou.
 
Datum:19.03.2013 06:20
Reklama

Nespresso káva v Karlových Varech již po osmé

Svátek filmu a hlavní společenská událost se blíží. Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, bude počátkem července opět patřit výjimečným snímkům.

Jak má vypadat pořádná zahrada

Zahrada je oblíbeným místem nejen pro mnohé zahrádkáře a nadšence pěstování, ale i milovníky odpočinku.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama