CPI Hotels je v Česku už 20 let. A má co slavit

19.03.2013 06:20

Společnost CPI Hotels patří s 7.500 lůžky a 8.000 konferenčními místy k nejvýznamnějším hotelovým operátorům v České republice. Historie společnosti na českém trhu sahá už do roku 1993, kdy začala podnikat s jedním hotelem. 

Z historie
Prvním hotelem, který před dvaceti lety odstartoval podnikání dnes největší české hotelové skupiny, byl Hotel Fortuna, nyní Hotel Fortuna City.
Z hlediska rozvoje se staly významnými především poslední roky, kdy se společnost soustřeďuje na systematické budování sítě business hotelů vyšší kategorie v Praze a akvizice v krajských městech ČR.
Od roku 1996 je společnost CPI Hotels výhradním zástupcem pro značku Clarion mezinárodního hotelového řetězce Choice Hotels International pro Českou republiku a Slovensko. Jako první zahájil provoz Clarion Hotel Prague Old Town v centru Prahy.
Jako další následovalo otevření Clarion Congress Hotelu Prague, který se od prvního okamžiku stal vlajkovou lodí společnosti. Ten získal v rámci nadnárodní hotelové sítě řadu prestižních ocenění.

Aktuálně se hotelová skupina rozrostla ať již o jihočeský Clarion Congress Hotel České Budějovice, tak o Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ve vyhledávaném horském středisku.
Letos přibude čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Olomouc, který vzniká kompletní rekonstrukcí někdejšího hotelu Sigma.

Buddha-bar zvolen mezi nejromantičtější hotely světa
Luxusní Buddha-Bar Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy, potvrzuje mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb spokojeností hostů i celou řadou prestižních ocenění. Pravidelně boduje na Tripadvisor.com.
Zajímavým oceněním byl úspěch z loňského roku, kdy se Buddha-Bar Hotel Prague při příležitosti dne sv. Valentýna umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa.

Hotel je často vyhledávaným místem mezi českými i zahraničními celebritami. Přechodným domovem se stal například světoznámým modelkám Tereze Maxové, Haně Soukupové či Pavlíně Pořízkové. Ze zahraničních hostů zde bydleli například fotograf David LaChapell, herečka Claudia Cardinale i hvězda poslední bondovky Skyfall Tonia Sotiropoulou.
 
Datum:19.03.2013 06:20
Reklama

Captain Morgan vyplouvá

Letošní sezónu startuje svou tour po festivalech obří loď Captain Morgan Port Royal, která nabízí svým návštěvníkům víc než jen bar.

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama