CPI Hotels je v Česku už 20 let. A má co slavit

19.03.2013 06:20

Společnost CPI Hotels patří s 7.500 lůžky a 8.000 konferenčními místy k nejvýznamnějším hotelovým operátorům v České republice. Historie společnosti na českém trhu sahá už do roku 1993, kdy začala podnikat s jedním hotelem. 

Z historie
Prvním hotelem, který před dvaceti lety odstartoval podnikání dnes největší české hotelové skupiny, byl Hotel Fortuna, nyní Hotel Fortuna City.
Z hlediska rozvoje se staly významnými především poslední roky, kdy se společnost soustřeďuje na systematické budování sítě business hotelů vyšší kategorie v Praze a akvizice v krajských městech ČR.
Od roku 1996 je společnost CPI Hotels výhradním zástupcem pro značku Clarion mezinárodního hotelového řetězce Choice Hotels International pro Českou republiku a Slovensko. Jako první zahájil provoz Clarion Hotel Prague Old Town v centru Prahy.
Jako další následovalo otevření Clarion Congress Hotelu Prague, který se od prvního okamžiku stal vlajkovou lodí společnosti. Ten získal v rámci nadnárodní hotelové sítě řadu prestižních ocenění.

Aktuálně se hotelová skupina rozrostla ať již o jihočeský Clarion Congress Hotel České Budějovice, tak o Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ve vyhledávaném horském středisku.
Letos přibude čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Olomouc, který vzniká kompletní rekonstrukcí někdejšího hotelu Sigma.

Buddha-bar zvolen mezi nejromantičtější hotely světa
Luxusní Buddha-Bar Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy, potvrzuje mimořádnou kvalitu poskytovaných služeb spokojeností hostů i celou řadou prestižních ocenění. Pravidelně boduje na Tripadvisor.com.
Zajímavým oceněním byl úspěch z loňského roku, kdy se Buddha-Bar Hotel Prague při příležitosti dne sv. Valentýna umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa.

Hotel je často vyhledávaným místem mezi českými i zahraničními celebritami. Přechodným domovem se stal například světoznámým modelkám Tereze Maxové, Haně Soukupové či Pavlíně Pořízkové. Ze zahraničních hostů zde bydleli například fotograf David LaChapell, herečka Claudia Cardinale i hvězda poslední bondovky Skyfall Tonia Sotiropoulou.
 
Datum:19.03.2013 06:20
Reklama

OKTAGON 10 | 17.11.2018

Svátek bojových umění a MMA událost roku se blíží – jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace míří do pražské O2 arény.

Vánoční nadílka

Litovelský pivovar se na sváteční období opět chystá s výjimečnými pivy a také speciální Kolekcí litovelského sládka.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
17.11.2018

Noc divadel 2018

Třetí listopadová sobota bude opět patřit Noci divadel. V letošním roce termín vychází symbolicky na 17. listopadu 2018, což určilo i téma letošního ročníku: Česko-slovenská divadelní spolupráce.

Reklama