Vyplujte na moře

30.05.2017 14:30

Horké letní dny jsou zde a je na čase přemýšlet, jak si léto a čas dovolených řádně užít. Travel designeři z Exclusive tours si pro vás připravili jedinečný zážitek se společností Regent Seven Seas Cruises. Proplujte napříč Středozemním mořem na nově zrekonstruované luxusní lodi Seven Seas Voyager.

Seven Seas Voyager patří k tomu největšímu přepychu nejen na vlnách Středozemního moře. 350 kajut, takřka 450 členů personálu a devět palub jen pro vaše potěšení, na kterých naleznete od běžecké tratě v nejvyšším patře, přes luxusní restaurace a skvěle vybavenou knihovnu, až po casino v patře nejnižším.

Voyager zkrátka poskytuje svým hostům vše, na co si vzpomenou. Najdete tu dokonce i luxusní Canyon Ranch Spaclub, který vám umožní nechat všechny vaše starosti odplout na volné moře. K tomu si přidejte All Inclusive stravování ve všech restauracích, včetně jedné z největších gurmánských restaruací, která se kdy objevila na mořských vlnách, Compass Rose a máte zaděláno na perfektní výlet.

Na lodi vás čeká několik kategorií kajut, z nichž každá má vlastní terasu s výhledem na okolní moře. V případě kategorie Deluxe Veranda Suite, vás čeká 33 m2 prostoru a místo k sezení, vyšší kategorie ubytování samozřejmě nabízí i větší prostory a spolu s nimi i další výhody. Od kategorie Concierge Suite a výše totiž získáváte prioritu pro rezervace exkurzí a stolů v restauraci.

Pokud si však vyberete z kategorie Penthouse Suite a vyšší, získáte všechny předchozí výhody a k tomu i osobního majordoma, který vám bude neustále k dispozici. Největší luxus pak představují dva Master Suite, které dosahují až 130 m2 prostoru a pojmou nejvýše šest hostů. Čeká vás v nich skutečný luxus, který se na vlnách jen tak nevidí. Dvě oddělené ložnice, mramorové koupelny, dva balkony a rozměrný obývací pokoj.

Seven Seas Voyager vás vezme na krásnou cestu napříč Středozemním mořem, během které můžete strávit deset i více nocí na vlnách, v závislosti na tom, odkud kam plujete. Přes léto se koná několik plaveb, a podle toho, kterou zvolíte, můžete navštívit také mnohá přímořská města, od Lisabonu, přes Monte Carlo, až po Řím.

Ty nejlepší zážitky na moři i mimo něj vás čekají již od 18. července. Tehdy, v devět hodin večer, vyráží Seven Seas Voyager z Barcelony, a doveze vás přes Menorcu, do Marseille, Saint-Tropez, Pisy, Říma a pak do Monte Carla, kde plavba končí. V každém ze zmíněných měst loď stráví takřka celý den, a vy tak máte možnost si je prohlédnout. Celkem vás tak čeká několik desítek různých exkurzí na pevninu, které však rozhodně nestihnete všechny, obzvlášť když i samotný pobyt na lodi nabízí nepřeberné množství aktivit.

Důležité je však řící, že vám vůbec nic nebrání po zakončení jedné plavby posečkat na palubě dalších několik nocí, během kterých Voyager obepluje pobřeží Francie, vydá se s vámi na Menorcu a Korsiku, ostrov Elba a svou cestu zdárně zakončí v přístavu Civitavecchia, na dohled od Říma. A takových plaveb můžete po dobu letních prázdnin podniknout ještě několik. Vždy z jiného přístavu, avšak pokaždé ve stejném přepychu. Ozvěte se Exclusive Tours ještě dnes a celé léto můžete strávit na vlnách Středozemního moře.

Datum:30.05.2017 14:30
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama