Výhled z hotelu.
Maják na Cape St. Vincentpláž v Sagres

Kalifornie Evropy

06.04.2017 11:15

Letní prázdniny se již nezadržitelně blíží, a proto je třeba začít přemýšlet, kam s dětmi vyrazíte. Ideální volbou pro vaši rodinnou dovolenou je výlet do „Kalifornie Evropy“ – Portugalska. Konkrétně do Martinhal Sagres Beach Family Hotelu, který je doslova šitý na míru dovoleným s celou rodinou. Děti si pobyt náležitě užijí a rodiče si skvěle odpočinou," doporučuje Michal Pátek, travel designer z Exclusive Tours.

Martinhal Sagres Beach Family Hotel leží na jihozápadním cípu Portugalska, ve městě Sagres v oblasti Algarve. Díky svému umístění se Sagres těší teplému, avšak velmi příjemnému letnímu počasí, jelikož jej ovívají větry vanoucí od Atlantského oceánu. Není zde sice k vidění závratné množství historických památek, rozhodně to ale není na škodu. Je velmi pravděpodobné, že se vůbec nedostanete za brány hotelu. Nebudete to ani potřebovat.

Tento hotel totiž nabízí svým nejmenším hostům zázemí na ploše více než 3 300 m2. Jsou tu roztodivné kluby pro děti i dospívající, rozsáhlá dětská hřiště, tři bazény, neskutečné množství aktivit, a dokonce i služby baby concierge. Celý hotel byl zkrátka vystaven s myšlenkou, aby si mámy mohly v klidu vypít svou odpolední kávu stále ještě horkou.

Návštěvníci si mohou vybrat z nabídky luxusního ubytování v několika různých kategoriích – od prostorných apartmánů, umístěných v dosahu bazénu, přes designové domky s vlastními bazény až po přepychové vily, které vytvářejí dojem luxusní vilové čtvrti na předměstí. Všechny kategorie jsou vybaveny tak, aby vám co nejvíce zjednodušily péči o vaše ratolesti. Takže s sebou nemusíte vozit zhola nic, o vše se postarají přímo na místě.

Všechny čtyři hotelové restaurace navíc s dětskou klientelou plně počítají, tudíž mají jak speciální dětská menu, tak i dětské židličky, případně celé dětské koutky, kde si nejmenší hosté mohou kreslit, bavit se a hrát hry, pokud by je to u stolu s vámi již omrzelo.

Jenže ani to není zdaleka všechno. Místní jesle jsou připraveny pro hosty ve věku od 6 do 23 měsíců. Dále je zde dětský klub pro dvou - až pětileté, Fox Club pro šesti - až devítileté, Explorers’s Club pro děti od 10 do 14 let a pro ty nejstarší je tu Blast Club. K tomu si připočtěte dvě sportovní akademie, kurzy vaření či surfování, pikniky, honby za pokladem, velká dětská hřiště, projížďky na kole a další nesčetné množství aktivit, které jsou přitom navrženy tak, aby se jich mohla účastnit celá rodina.

Součástí hotelu je také Finisterra Spa, kde – jako ve zbytku resortu – také myslí i na ty nejmenší návštěvníky. Široká nabídka procedur počítá s hosty všech věkových kategorií, tudíž si můžete zajít na masáž i s dětmi.

A to se pohybujeme pořád jen v rámci hotelu. Nabízí se však i aktivity mimo areál – vyjížďky po mnoha zdejších cyklostezkách, projížďky v džípech, golf či výlety na moře, při kterých můžete pozorovat delfíny, rybařit nebo se potápět. Vaše děti tu čekají nezapomenutelné prázdniny a vy si je budete moci naplno užít s nimi.

Datum:06.04.2017 11:15
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama