Výhled z hotelu.
Maják na Cape St. Vincentpláž v Sagres

Kalifornie Evropy

06.04.2017 11:15

Letní prázdniny se již nezadržitelně blíží, a proto je třeba začít přemýšlet, kam s dětmi vyrazíte. Ideální volbou pro vaši rodinnou dovolenou je výlet do „Kalifornie Evropy“ – Portugalska. Konkrétně do Martinhal Sagres Beach Family Hotelu, který je doslova šitý na míru dovoleným s celou rodinou. Děti si pobyt náležitě užijí a rodiče si skvěle odpočinou," doporučuje Michal Pátek, travel designer z Exclusive Tours.

Martinhal Sagres Beach Family Hotel leží na jihozápadním cípu Portugalska, ve městě Sagres v oblasti Algarve. Díky svému umístění se Sagres těší teplému, avšak velmi příjemnému letnímu počasí, jelikož jej ovívají větry vanoucí od Atlantského oceánu. Není zde sice k vidění závratné množství historických památek, rozhodně to ale není na škodu. Je velmi pravděpodobné, že se vůbec nedostanete za brány hotelu. Nebudete to ani potřebovat.

Tento hotel totiž nabízí svým nejmenším hostům zázemí na ploše více než 3 300 m2. Jsou tu roztodivné kluby pro děti i dospívající, rozsáhlá dětská hřiště, tři bazény, neskutečné množství aktivit, a dokonce i služby baby concierge. Celý hotel byl zkrátka vystaven s myšlenkou, aby si mámy mohly v klidu vypít svou odpolední kávu stále ještě horkou.

Návštěvníci si mohou vybrat z nabídky luxusního ubytování v několika různých kategoriích – od prostorných apartmánů, umístěných v dosahu bazénu, přes designové domky s vlastními bazény až po přepychové vily, které vytvářejí dojem luxusní vilové čtvrti na předměstí. Všechny kategorie jsou vybaveny tak, aby vám co nejvíce zjednodušily péči o vaše ratolesti. Takže s sebou nemusíte vozit zhola nic, o vše se postarají přímo na místě.

Všechny čtyři hotelové restaurace navíc s dětskou klientelou plně počítají, tudíž mají jak speciální dětská menu, tak i dětské židličky, případně celé dětské koutky, kde si nejmenší hosté mohou kreslit, bavit se a hrát hry, pokud by je to u stolu s vámi již omrzelo.

Jenže ani to není zdaleka všechno. Místní jesle jsou připraveny pro hosty ve věku od 6 do 23 měsíců. Dále je zde dětský klub pro dvou - až pětileté, Fox Club pro šesti - až devítileté, Explorers’s Club pro děti od 10 do 14 let a pro ty nejstarší je tu Blast Club. K tomu si připočtěte dvě sportovní akademie, kurzy vaření či surfování, pikniky, honby za pokladem, velká dětská hřiště, projížďky na kole a další nesčetné množství aktivit, které jsou přitom navrženy tak, aby se jich mohla účastnit celá rodina.

Součástí hotelu je také Finisterra Spa, kde – jako ve zbytku resortu – také myslí i na ty nejmenší návštěvníky. Široká nabídka procedur počítá s hosty všech věkových kategorií, tudíž si můžete zajít na masáž i s dětmi.

A to se pohybujeme pořád jen v rámci hotelu. Nabízí se však i aktivity mimo areál – vyjížďky po mnoha zdejších cyklostezkách, projížďky v džípech, golf či výlety na moře, při kterých můžete pozorovat delfíny, rybařit nebo se potápět. Vaše děti tu čekají nezapomenutelné prázdniny a vy si je budete moci naplno užít s nimi.

Datum:06.04.2017 11:15
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama