Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/index.php on line 103
Pro zdraví a krásu | Menhouse.eu – Oficiální web časopisu MENHOUSE
Oddělený dermokoutek.
Beata Rajská.Dermoporadkyně.

Pro zdraví a krásu

23.02.2017 08:00

Největší tuzemská síť lékáren sází čím dál víc na téma péče o pokožku. Poté, co se staly generálním partnerem Melanomového stanu a představily dvě dermokosmetické řady vlastní značky, nejnověji vymezují ve vybraných lékárnách speciální prostor pro prodej dermokosmetiky a poskytování souvisejícího odborného poradenství. Koncept dostal název „Dr.Max pro zdraví a krásu“.

Až ve čtvrtině lékáren sítě Dr.Max by měly do dvou let speciální úseky vyhrazené pouze sortimentu dermokosmetiky. Vedle těchto produktů se tu bude poskytovat samozřejmě i odborné poradenství na vysoké úrovni. „Právě v propojení prodeje s odborným poradenstvím vidíme zásadní benefit pro očekávanou klientelu, jejíž převážnou část budou tvořit určitě ženy“, podotýká generální ředitel lékárenské sítě Daniel Horák, který je přesvědčen, že pro dermokosmetické výrobky bude nacházet cestu do lékárny stále více klientek. „K odbornosti zvláště vyškoleného personálu pak dokážeme přidat své prodejní dovednosti a distribuci,“ dodává.

Model zvaný shop in shop by měl klientům nákup dermokosmetiky v lékárnách Dr.Max maximálně zpříjemnit. Ve vybraných pobočkách sítě, kde se bude koncept realizovat, bude výdej léčiv a prodej dermokosmetiky zřetelně oddělen. Tzv. dermokoutky se budou vizuálně jednoznačně lišit, aby se návštěvník lékárny okamžitě správně zorientoval. Také oblečení dermoporadkyň bude jiné než oděv jejich kolegyň - lékárnic. Kolekci oděvů pro personál dermokoutků navrhovala známá módní návrhářka Beata Rajská, se kterou lékárny Dr.Max spolupracovaly již dříve, právě na vývoji lékárnického oblečení.

Náš koncept Dr.Max pro zdraví a krásu je otevřený všem partnerům, kteří o to budou mít zájem,“ říká komerční ředitel lékáren Dr.Max Luboš Korbelář, „a s nimi bychom rádi realizovali svou ambici během dvou let obrat této stagnující kategorie zdvojnásobit.“  Lékárnám jako prodejnímu místu Korbelář věří – skvěle se osvědčuje už dlouho u exkluzivní značky léčebné kosmetiky Uriage a naposledy i při nedávné tržní premiéře vlastní značky pečující kosmetiky Nuance.

Koncept Health & Beauty je v rámci lékáren v některých vyspělých zemích již značně rozšířený. Jako příklad by mohla posloužit třeba Británie. V Česku dosud prošlo remodellingem, který ho umožňuje plnohodnotně realizovat, několik desítek lékáren Dr.Max; do konce roku by jich v rámci této sítě mělo být nejméně šedesát. Nejde ovšem jen o prodejní místa, ale i speciální vizuál, jehož tváří se stala modelka Adéla Vartová, a komunikační nástroje včetně vlastního produktového letáku.

Datum:23.02.2017 08:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/content/article.php on line 125

Chytrá budoucnost Česka

​Digitalizace a automatizace ovlivní v příštích dvou letech 90 procent společností a klíčové dovednosti a schopnosti budoucích zaměstnanců.


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/content/article.php on line 125

Jákl tropí hlouposti

Režisér Petr Jákl po rozepři při natáčení prohodil sklem úspěšného českého youtubera. Co za tím stálo?


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/content/article.php on line 125

Pro zdraví a krásu

Síť lékáren Dr.Max představila nový koncept pro zdraví a krásu. Radu Vám zde poskytne nejen lékárnice, ale i dermoporadkyně.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama