Advantage Cars: Season Opening 2016

Season Opening 2016

25.08.2016 00:00

Existuje spousta akcí se supersporty, ale většinou jde o závody na čas v běžném provozu, což není moc ohleduplné ani příliš smysluplné. Pokud chcete ukázat, co umíte, postavte se na startovní rošt závodního okruhu, využijte naplno potenciál svého vozu a změřte síly s ostatními.

Společnost Advantage Cars připravuje každý rok pro své klienty otevření sezony ve velkém stylu. Celá akce je kompletně v jejich režii a finančním plnění.

Hlavní myšlenku akce představuje setkání zákazníků „AC“, jejich osobní i byznys propojení při plnění úkolů v rámci třídenního tripu. Soutěží se v týmech a letos jich bylo celkem jedenáct po šestnácti členech jednotlivých posádek. Zapojení celého týmu do plnění úkolů vytvoří během prodlouženého víkendu nespočet přátelství.START SE ODEHRÁVÁ PŘED SHOWROOMEM "AC", KDE UŽ ČEKÁ LEOŠ MAREŠ, KTERÝ CELÝ TRIP MODERUJE A ZÁROVEŇ JEDE JAKO ČLEN POSÁDKY SE SVOJÍ PŘÍTELKYNÍ MONIKOU KOBLÍŽKOVOU VE VOZE LAMBORGHINI AVENTADOR SPYDER.

Advantage Cars: Season Opening 2016

KAŽDÁ POSÁDKA DOSTÁVÁ SVŮJ CESTOVNÍ PAS, DO NĚHOŽ SE PRŮBĚŽNĚ ZAPISUJE PLNĚNÍ ÚKOLŮ A ZÁROVEŇ ČASY, KTERÉ JSOU VÁZÁNY NA POSLEDNÍ VŮZ V TÝMU, TAKŽE STÁLE ZŮSTÁVÁ PRIMÁRNÍ DRŽET SE ZA SEBOU. POMOCNÍKEM V KOMUNIKACI JSOU VYSÍLAČKY, JEŽ MAJÍ VŠECHNY TÝMY UMÍSTĚNÉ VE VOZECH, A TAK SE HLÁSÍ ZASTÁVKY, PŘÍPADNÉ PŘEKÁŽKY NEBO JEN VTIPNÉ GLOSY Z NESPOČTU DOPRAVNÍCH SITUACÍ NA NAŠICH KOMUNIKACÍCH.

NIKDO NETUŠÍ, KAM SE JEDE, KOLIK UJEDE KILOMETRŮ ANI NA ČÍ ÚZEMÍ SE PŘIŘÍTÍ STÁDO SEDMDESÁTI SUPERSPORTŮ S CELKOVÝMI 35000 HP.PRVNÍ SOUŘADNICE JSOU ZADÁNY V NAVIGACI A VYRÁŽÍME SMĚR RELAX PARK BOUZOV. VZHLEDEM KE SLOŽITOSTI PRVNÍHO ÚKOLU V PODOBĚ KRYPTONITU SE NA STANOVIŠTĚ S OBĚDEM DOSTÁVÁME V KRÁSNÝCH 17:45.
SPOLKNEME OBĚD A SNAŽÍME SE DOTÁHNOUT ČAS NA OSTATNÍ POSÁDKY RYCHLÝM PLNĚNÍM ÚKOLŮ NA DALŠÍCH STANOVIŠTÍCH. STAHUJEME ZTRÁTU A KOLEM OSMÉ HODINY OSCILUJEME NĚKDE UPROSTŘED TABULKY. STANOVIŠTĚ V LESE, KDE PŘEKONÁVÁME LANOVÉ CENTRUM, NÁM ZABEZPEČÍ PŘÍSTUP K DALŠÍMU PAPÍRKU S CÍLOVÝM ZADÁNÍM PRO PÁTEČNÍ DEN.
UŽ VÍME, ŽE ZŮSTÁVÁME NA NAŠEM ÚZEMÍ TĚSNĚ PŘED HRANICÍ S NAŠIMI BRATRY, KDE SE SHODOU OKOLNOSTÍ OPRAVDU BLÝSKÁ A MÍSTY TAKÉ INTENZIVNĚ PRŠÍ.PRO NAŠE VOZY HNANÉ ZADNÍ NÁPRAVOU PĚTI STY KOŇSKÝMI SILAMI TO NEJSOU ZROVNA OPTIMÁLNÍ PODMÍNKY, COŽ SE POTVRZUJE TAKÉ VE VYSÍLAČCE. FERRARI 458 HLÁSÍ HODINY, NIKOLI VŠAK V ČASOVÉ OSE, ALE VE SVODIDLECH.
DALŠÍ HLÁŠENÍ PROVEDE PORSCHE 911 NA LOUCE, NE VŠAK ZA ÚČELEM ROMANTICKÉ VYHLÍDKY, ALE S PROSBOU O TRAKTOR A VYSVOBOZENÍ.
NAŠTĚSTÍ JDE JEN O PLECHY A ADVANTAGE DOPROVODNÝ ODTAHOVÝ VŮZ MÁ NA SOBĚ NÁHRADU V PODOBĚ BENTLEY – A JEDE SE DÁL.KOLEM 21:30 PŘIJÍŽDÍME DO HOTELU LANTERNA. ČEKÁ NA NÁS KRÁSNÝ HORSKÝ HOTEL SE SPA A VYNIKAJÍCÍ KUCHYNÍ. VŠICHNI JSME PO CELÉM DNI UNAVENÍ, A TAK JDEME BRZY NAD RÁNEM SPÁT, ABYCHOM SI DOPŘÁLI ALESPOŇ PÁR HODIN SPÁNKU.PO VYDATNÉ SNÍDANI DOSTÁVÁME INSTRUKCE OHLEDNĚ DALŠÍ ZASTÁVKY. VYTIŠTĚNÁ MAPA SE ZÁPISY, KTERÉ NELZE PŘEPSAT DO NAVIGACE, NUTÍ POSÁDKY JET STYLEM RALLYOVÝCH JEZDCŮ, A SPOLUJEZDEC SE TAK STÁVÁ DŮLEŽITĚJŠÍM ČLENEM POSÁDKY NEŽ ŘIDIČ. ZASTAVUJEME U SPORTOVNÍHO KOMPLEXU SALAŠ VÍGĽ AŠ. JSME NA ÚZEMÍ SLOVENSKA A ČEKÁ NÁS STŘELBA LUKEM.

NAŠTĚSTÍ NA TERČ, NE NA SOUPEŘE Z OSTATNÍCH TÝMŮ.MÍSTO SE STANE ZÁROVEŇ I NAŠÍ RESTAURACÍ PRO OBĚD. DÁVÁME SI KLASIKU V PODOBĚ HALUŠEK. PO OBĚDĚ USEDÁME ZPĚT DO NAŠICH MILÁČKŮ A POKRAČUJEME PODLE NOVÝCH INSTRUKCÍ SMĚR VOJENSKÉ LETIŠTĚ ŽILINA. TADY UŽ JE PRO NÁS PŘIPRAVEN STAN S OBČERSTVENÍM, DJ A ORGANIZÁTOŘI ODPOLEDNÍHO PROGRAMU. BUDE SE ZÁVODIT NA PĚTISETMETROVÝ SPRINT. BĚHEM PRVNÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDY STAVÍM SVÉHO ASTONA VEDLE LEOŠOVA AVENTADORU A MUSÍM SPOLKNOUT TŘÍSEKUNDOVOU NAKLÁDAČKU.


POSTUPNĚ VŠAK PŘIJÍŽDĚJÍ VŠECHNY TÝMY A ZAČÍNÁ SE JEZDIT NAOSTRO.VYLUČOVACÍ METODA BRZY NECHÁ NA PLOŠE JEN ELITU MOTORISTICKÉHO INŽENÝRSTVÍ A MISTRY DÁVKOVÁNÍ PLYNU A PEVNÝCH NERVŮ.
VE FINÁLE SE ROZHODUJE MEZI VOZEM PORSCHE 911 TURBO S A LAMBORGHINI AVENTADOR. MÉ OČEKÁVÁNÍ SE NAPLŇUJE A ABSOLUTNÍM VÍTĚZEM SE STÁVÁ PORSCHE 911 TURBO S ŘÍZENÉ PETREM EZECHIÁŠEM.KLUCI V PŘEDRAŽENÝCH ITALSKÝCH VOZECH UZNALE POKYVUJÍ… MOŽNÁ JIM PŘIBUDE JEDEN NĚMEC DO BARÁKU?

NAJEDNOU PŘICHÁZÍ PÁN V KOMBINÉZE A PŘESTAVUJE SE JAKO ÚČASTNÍK RED BULL AIR RACE.NASEDÁ DO SVÉHO DVOUPLOŠNÍKU A PŘEDVÁDÍ ÚŽASNÉ AKROBATICKÉ KOUSKY S KOUŘOVÝMI EFEKTY RŮZNÝCH BAREV, KTERÉ ZANECHÁVAJÍ NA OBLOZE OBRAZCE. POČASÍ SE NÁM V SOBOTU VYVEDLO, A TAK UŽ ZBÝVÁ JEN BEZPEČNÝ PŘEJEZD Z LETIŠTĚ DO HOTELU ZOCHOVA CHATA.

ČEKÁ NÁS KRÁSNÝ RESORT S PERFEKTNÍ ATMOSFÉROU. UBYTUJEME SE A HURÁ NA VEČEŘI. SDĚLUJEME SI ZÁŽITKY Z OBOU NÁROČNÝCH, ALE PERFEKTNĚ ZORGANIZOVANÝCH DNŮ. LEOŠ NÁS SVOLÁVÁ NA RECEPCI A PŘICHÁZÍ VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ A CELKOVÝCH VÝSLEDKŮ.LEOŠ ROZHODL, ŽE SE NEJDE SPÁT, A NA RECEPCI ROZJÍŽDÍ AKCI SROVNATELNOU S KLUBEM NA IBIZE. A PROTOŽE MÁ MILANA OPRAVDU RÁD A ASI MÁ SPOUSTU ENERGIE NAVÍC, DRŽÍ VŠECHNY VE VARU AŽ DO ŠESTI DO RÁNA.

HOTEL SNAD STOJÍ I PO NAŠEM DOPOLEDNÍM ODJEZDU. TEĎ UŽ NÁS ČEKÁ JEN CESTA SMĚR PRAHA, TEDY NĚJAKÝCH 350 KILOMETRŮ, A JSME DOMA…

ZÁŽITKY ZŮSTÁVAJÍ A MILAN ZASE POSUNUJE HRANICE MEZI OBCHODNÍM A PŘÁTELSKÝM VZTAHEM.

www.advantage-cars.cz

Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Trendy v automobilových bezpečnostních prvcích

Na evropských silnicích každoročně přijdou o život následkem autonehody tisíce lidí. EU si dala za cíl v nejbližších letech nehodovost snížit.

Pojištění auta: proč nezapomínat ani na havarijní pojištění

K čemu slouží havarijní pojištění a proč není ze zákona povinné?

Velká cena Katalánska

O víkendu jsme se vydali do Barcelony, abychom se podívali na 7. zastávku seriálu MotoGP 2019 – jela se Velká cena Katalánska.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama