Lázně Jupiter

13.02.2013 00:00

Lázně Jupiter - Nekonečný svět pohody a relaxace

Když jsem vstupoval do žlutomodré vily v pražské Krči, neměl jsem ani zdaleka představu, co na mne v tomto čtyřpatrovém moderním lázeňském zařízení čeká. Věděl jsem jen jedno: Takhle už to se mnou dál nejde, potřebuji zhubnout. 

A byl jsem mile překvapen, jak je péče tady promyšlená do nejmenších detailů. Dokonce jsem nemusel použít ani vlastní ručník, župan, mýdlo či přezůvky, vše jsem dostal na místě, také jednorázové spodní prádlo, což jsem ocenil zejména při masážích.

Důkladná vstupní prohlídka

Ale abych to vzal všechno po pořádku. Nejprve se mne ujala odborná terapeutka, která mne vyšetřila s pomocí přístroje InBody 230. To je takový malý zázrak techniky, který nejen vyhodnotí stupeň nadváhy či obezity, stanoví metabolismus, provede analýzu lymfatického systému, změří svalovou hmotu, tuk a vodu v těle, ale dokonce dle zjištěného zdravotního stavu sestaví lázeňské procedury, navrhne fitness program zaměřený na problematické partie, detailně rozepsaný jídelníček sestavený podle zásad zdravé výživy, případně krabičkový systém stravování.

Modrý sen není sen

Po půlhodinovém vyšetření mi byl doporučen program nazvaný Modrý sen vhodný k odstranění nadváhy a celulitidy, o němž se říká, že řeší 75 procent zdravotních potíží. Program napomáhá zpevnění svalstva, zlepšení celkového fyzického vzhledu a udržování dobré fyzické kondice. Navíc léčí křečové žíly a otoky nohou. Jak tohle všechno dokáže? Jednoduše: Vyčistí a nastartuje vám lymfatický systém, odstraní bolesti zad a ztuhlost kloubů, pocit těžkých nohou a křečové žíly, zpevní a ztvaruje tělo, dosáhne odvodnění toxických látek a odstraní psychické potíže a deprese.

Modrý sen je rozdělen do tří fází: V té první dochází k napaření celého těla, ve druhé se rozmělňují tuky a toxiny a ve třetí probíhá kompresní lymfodrenáž. Ale o jednotlivých fázích Modrého snu si přečtete zase až příště.

Více info na : www.laznejupiter.cz/ 

Datum:13.02.2013 00:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Dokonalá relaxace a zkrášlení

Karlovy Vary jsou proslulé lázeňskou péčí. V rozlehlém balneo centru v Luxury Spa Hotel Olympic Palace budou hýčkat vaše tělo i pleť.

Valčík a relaxace

Zažít uzdravující účinek minerálních pramenů a dokonalý odpočinek provázený příjemnými kulturními zážitky lze nejlépe ve špičkovém hotelu.

Luxusní péče v luxusním hotelu

Karlovy Vary skýtají v jakémkoli ročním období okouzlující příležitost k odpočinku a ozdravění.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama