Sardinie, země dávných předků, SARDEGNA TRAVEL
Colonna Resort, SARDEGNA TRAVELVilla Las Tronas Hotel & Spa, SARDEGNA TRAVELSu Gologone Experience Hotel, SARDEGNA TRAVELChia Laguna, Resort – Hotel Laguna, SARDEGNA TRAVELGrand Hotel Capo Testa, SARDEGNA TRAVELGrand Hotel Smeraldo Beach, SARDEGNA TRAVEL

Země dávných předků

14.07.2016 00:00

Sardinie, země dávných předků. Tento ostrov byl starými Římany oprávněně považován za nejkrásnější perlu Středozemí. Jako po perle po něm všichni toužili. Během tisícileté historie byl žádaný, sváděný, dobývaný a okupovaný snad všemi národy, které kdy Středozemím brázdily. Statečně však bojoval a odolával útokům z okolní pevniny. Ještě dnes si zachovává chvályhodnou chrabrost a hrdost, které z něj činí osobitý ostrov, zcela jiný než všechny ostatní. Tento ostrov nežije jen pevninou, ale i mořem, do kterého je tato perla zasazena.

Moře mu poskytuje obživu a podtrhává duch jeho dávných předků; vždyť právě jméno Středozemního moře, kterým je obklopen, se odvozuje od skutečnosti, že se nachází právě uprostřed zemí, mezi nimiž se po tisíciletích ukrývá a s nimiž sdílí svůj osud.

Tudy vedly fénické, kartaginské, řecké a etruské trojveslice, poté římské obchodní lodě, španělské galeony a koráby italských námořních republik, jež rozvážely zboží a šířily kulturu a civilizaci po celém Středomoří, a Sardinii na této ohromné křižovatce měly za svůj přirozený cíl.
Sardinie je ovšem oblíbenou destinací nejen milovníků historie: je vyhledávanou zemí pro všechny, kteří mají rádi aktivní odpočinek a chtějí si prožít neobvyklé sportovní zážitky.

Na Sardinii je možné se začít potápět do nedotčeného ráje podmořského světa, prozkoumávat jeho dno a zjistit, že krásu a půvab sardského moře bychom mohli nalézt jen hodně daleko od Evropy.

Není ani zapotřebí být zkušenými potápěči; existuje mnoho potápěčských center, která organizují všem dostupné kurzy potápění podél celého Sardského pobřeží. Jejich kvalifikovaní instruktoři vám pomohou při cestě za poznáním panenské přírody a dechberoucího mořského dna bohatého na ryby a historické vraky. Nebo můžete přerušit zasloužený odpočinek na pláži a vydat se na výlet jen tak s potápěčskými brýlemi a šnorchlem. Již několik metrů od hladiny na vás čekají nezapomenutelné zážitky.

Colonna Resort
V srdci Smaragdového pobřeží se uprostřed rozlehlého parku nachází nejnovější z kolekce luxusních hotelů, postavený ve střízlivé eleganci středomořského stylu a vládnoucí jedinečnou, pohostinnou atmosférou. Hotelové zahradě dominuje panoramatický bazén s mořskou vodou unikátní nejen svou rozlohou. Komorní soukromá pláž s bílým pískem a dřevěné molo s lehátky jsou vstupní branou do křišťálových vod otevřeného moře. Letní apetit podnítí lehký oběd či koktejl v elegantním baru v zahradě a dokonalou romantiku úžasná večeře na terase s výhledem na moře s luxusními jachtami a setmělé Porto Cervo. Hotel disponuje vlastním heliportem, který je možné využít k privátním transferům nebo nezapomenutelným vyhlídkovým letům.

Villa Las Tronas Hotel & Spa
V kouzelném zálivu Korálové riviéry, u centra přímořského městečka Alghero, na soukromém poloostrůvku září romantický přístav harmonie a klidu, v podobě původního letního sídla savojských králů. Komorní hotel dělí od historické části malebného města pouze pěší promenáda vedoucí po městských hradbách. Někdejší královská residence si stále zachovává svou neopakovatelnou noblesu a historickou atmosféru. Zde, mezi paprsky středomořského slunce, ve vlnách tyrkysového moře, v ničím nerušeném soukromí rajské zahrady s nově vybudovaným moderním wellness centrem, se každodenní život stává snem a pohádkou.

Su Gologone Experience Hotel
Ukrytý v srdci Sardinie, oblasti bohaté na tradici a historii, kde vzduch voní myrtou a rozmarýnem, vévodí tento jedinečný hotel zahradě s bujnou vegetací a nádherným výhledem na okolní hornatou krajinu. Mystické místo zrozené stejně jako původní vyhlášená restaurace z filozofie jednoduchého, střídmého a prostého života, zpestřeného silnými a opravdovými chutěmi a vůněmi ovčích sýrů, na ohni pečeným masem, křupavým chlebem a ručně dělanými těstovinami. Galerii chutí a vůní doplňuje originální umění, jímž majitelka vdechuje tomuto komfortnímu butik hotelu s neopakovatelnou a nezaměnitelnou atmosférou styl i duši. Hotel působí jako umělecký šperk skrytý uprostřed drsné, divoké přírody.

Chia Laguna, Resort – Hotel Laguna
Resort vyhlížející na jedinečnou scenérii, tvořenou vyhlášenými plážemi s dunami se zlatým pískem omývaným průzračnou tyrkysovou vodou. Místo jako stvořené pro exkluzivní dovolenou, romantickou svatbu i kongres. Oáza komfortu v rozlehlé zahradě provoněné středomořskou zelení je ideálním cílem pro klienty vyhledávající odpočinek i pestrou nabídku kvalitních služeb nepostradatelných k prožití aktivní dovolené. O přátelskou atmosféru celého resortu dbá ochotný personál. Jedinečný zážitek z nezapomenutelné dovolené obohatí chutě místních specialit, vykouzlených pod taktovkou vyhlášeného šéfkuchaře, servírovaných v mnoha restauracích či přímo na pláži. Poklidnou atmosféru rozvíří večerní show nebo párty na pláži.

Grand Hotel Capo Testa
Hotel Colonna Grand Hotel Capo Testa umístěný přímo na pláži Rena di Ponente poskytuje návštěvníkům to nejlepší pro relaxaci v nedotčené přírodě s jedinečnými pohledy na pobřeží La Colba Bay.

Grand Hotel Smeraldo Beach
Grand Hotel Smeraldo Beach spojuje krásu drsné přírody a luxusu, umístěním v těsné blízkosti moře, stranou od rušného centra Baja Sardinia poskytne nezapomenutelné zážitky i té nejnáročnější klientele.


SARDEGNA TRAVEL
Cestovní kancelář byla založena v roku 2003 v Praze a specializuje se na italský ostrov Sardinii. Nabízí v této destinaci širokou škálu služeb a díky kvalifikovanému personálu, který nabízený produkt velmi dobře zná, připravuje četné nabídky na míru klienta.
SARDEGNA TRAVEL sídlí na pražských Vinohradech. Vytříbený vkus s citem pro detail je patrný již z designu a atmosféry kanceláře, který láká budoucí cestovatele na Sardinii.

Teprve při návštěvě naší kanceláře na pražských Vinohradech opravdu zjistíte, kdo vlastně jsme a co vše vám můžeme nabídnout. Investujte svůj čas do výběru vaší dovolené snů a my vám garantujeme, že budete spokojení. Prezentujeme se tím nejtypičtějším, ale po 13 letech praxe jsme schopni nabídnout mnohem více, než obsahují naše katalogy i internetové stránky. Díky zájmu jak o moderní, tak o tradiční design, jsme v roce 2010 vedle cestovní kanceláře otevřeli “Di” Showroom Sardinie, který působí jako exkluzivní vitrína a specializovaný obchod s jasně daným tématem: delikatesy a design SARDINIE.

Ve stylových prostorách obchodu jsou vystaveny a prodávány díla známých umělců ze Sardinie, jedná se především o keramiku (např. Nioi, Boi, Cera Sarda), textil (Su Trabasciu di Mogoro, Samugheo, Cooperativa Tessile Su Marmuri di Ulassai) a další. Samozřejmě si v obchodě můžete zakoupit také skvělá sardinská vína a další delikatesy pocházející z ostrova Sardinie. Zde nově probíhá i odbavení klientů na dovolenou.
www.sardinie.cz

Datum:14.07.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama