Další linka do Japonska

29.01.2013 00:00

Emirates, jedna z nejrychleji rostoucích leteckých společností, v pondělí oznámila, že posílí vztahy s Japonskem a od 3. června 2013 zahájí denní linku do Tokia na mezinárodní letiště Haneda.

Mezinárodní letiště Haneda se nachází v Ota-ku v Tokiu a odbavuje a přijímá většinu místních letů z Tokia a do Tokia. Na letiště začaly létat mezinárodní dopravci v říjnu 2010 po otevření mezinárodního letištního terminálu a čtvrté přistávací dráhy. Letiště Haneda, které se stane 131. destinací společnosti Emirates, je v současné době druhým nejvytíženějším letištěm v Asii.

Linka bude obsluhovaná letounem Boeing 777-200LR. Let EK312 bude odlétat z Dubaje v 9:35 a přiletí na mezinárodní letiště Haneda v 00:01 hodin následujícího dne. Zpáteční let EK313 odletí z Japonska v 1:30 a na mezinárodním letišti v Dubaji přistane v 7:05.

„Linka na letiště Haneda je již třetí destinací společnosti Emirates v Japonsku. Spojení pomůže zvýšit obchodní a turistické příležitosti a bude pomáhat i nadále budovat obchodní vztah mezi Japonskem a Spojenými arabskými emiráty,“ řekl Thierry Antinori, výkonný viceprezident pro osobní prodej ve světě pro společnost Emirates, „Emirates létá do Japonska již od roku 2002, kdy byla spuštěna denní linka do Osaky. Svůj vztah s Japonskem posílila, když v roce 2010 začala létat na mezinárodní letiště Narita. Věříme, že poptávka po osobních letech i po nákladním transportu je natolik silná, aby se stala důvodem pro provoz denních linek na obě Tokijská letiště. Našim pasažérům nabídneme flexibilnější možnosti na cestě do Dubaje a do dalších více než 70 destinací v Indickém oceánu, na Blízkém východě, v Africe a v Evropě,“ dodal Antinori.

Dlouhodobý vztah mezi Japonskem a společností Emirates bude ještě prohlouben o codesharovou spolupráci na lince Dubaj-Haneda. Let bude označen leteckým kódem společnosti Emirates – EK a také kódem japonských aerolinek – JL.

Denní linka do Hanedy umožní společnosti Emirates SkyCargo navýšit týdenní nákladní kapacitu o 210 tun a ještě více podpořit japonský export mechanických součástek, elektrotechniky, automobilových součástek a dovoz plynových a ropných výrobků. Dubaj je důležitým centrem pro zpětný vývoz japonských výrobků zpracovatelského průmyslu na Blízký východ, do Afriky a stření Asie.

Pasažéři si budou moci vychutnat bezkonkurenční komfort a vybavení, které Boeing 777-200LR nabízí. Letoun je vybaven 8 luxusními soukromými kabinkami v první třídě, 42 místy se sedadly typu lie-flat v business třídě a 216 prostornými místy v ekonomické třídě. Ve všech třídách se podávají gurmánské pokrmy připravené na míru japonským pasažérům, servírovaná mezinárodní palubní posádkou společnosti Emirates.

Letoun je také vybaven systémem ice, oceňovaným zábavním systémem společnosti Emirates, který nabízí přes 1 400 kanálů – filmů, TV pořadů, her a další zábavy včetně 40 japonských kanálů.

Společnost Emirates v současné chvíli létá se svojí flotilou 196 letounů do 128 destinací. V roce 2012 zahájila celkem 15 nových linek a linky do Varšavy a Alžíru budou do letecké sítě společnosti připojeny 6. února respektive 1. března roku 2013.
Emirates Holidays, sekce aerolinky organizující zájezdy, nabízí dovolené v Japonsku s programem, který turistům představuje nejatraktivnější místa v Tokiu, Kyotu a Osace. Emirates Holidays nabízí zájezdy, při kterých se cestovatelé podívají z Tokia – moderního hlavního města, na majestátní horu Mount Fuji, do krásné přírody Hakone, do Nagoya a Kyota, kulturního srdce Japonska a do Osaky, brány do regionu Kansai.


Datum:29.01.2013 00:00
Reklama

"I love Catalunya!" A jak mají rádi okruh Moto GP ostatní jezdci?

Ready to carve-up Catalunya Monster Energy MotoGP! What the riders think…

Unexpected Summer

Prožijte Austrálií inspirované léto s Nespresso a dopřejte svým chuťovým buňkám zážitek z opačné strany zeměkoule s limitkou ledových káv.

Metronome bude letos opět cashless

Metropolitní festival Metronome Festival Prague bude letos opět cashless. Peněženky si tak účastníci mohou nechat doma.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama