ABS Jets, Executive Jet Operator, Prague
ABS Jets, Executive Handling, Prague

Business jet

25.04.2016 00:00

Cestujete na schůzky s manažery a řediteli a máte někdy pocit, že byste čas strávený v odbavovacích halách letišť a při přestupech mohli využít daleko užitečněji? Pak jsou vaše pocity zcela oprávněné. Existuje způsob, jak udělat takovému plýtvání času přítrž.

Mnohokrát se stává, že lidé zavrhnou business jet předčasně bez toho, aby se nad tou možností opravdu zamysleli a spočítali si, co všechno by tím mohli získat. Umíme firmám dodat jasná čísla, ze kterých je přínos business jetů patrný. Pracovní cesta do Curychu nemusí nutně znamenat čtyři hodiny letu a přestupů, další hodiny čekání na odbavení, nemluvě o tom, že málokdy najdete časy letů tak příhodné, abyste mohli odletět ráno a vrátit se večer,“ popisuje výhody business jetů generální ředitel letecké společnosti ABS Jets Vladimír Peták.

Business jet vašemu týmu při cestě do Curychu může ušetřit více než 50 hodin
Služební cesta například do Curychu s business jetem právě této společnosti, která má jednu z největších flotil Embraer Legacy na světě a za sebou 11 let a 26 937 letových hodin bez nehody, vypadá jako splněný manažerský sen. Představte si, že si se svým týmem vyberete den a přibližný čas, který se vám hodí, ABS Jets vám cestu připraví na míru a vy se vydáte na důležitý meeting. Čas odbavení je s časy u veřejných dopravců nesrovnatelný, v letadle pak strávíte necelou hodinu.

Ve své flotile má ABS Jets celkem 10 letounů a jedná se o jednu z nejmodernějších flotil vůbec. Do nadstandardního zavazadlového prostoru budete mít přístup i po dobu letu a v prostorných kabinách s plným servisem se můžete věnovat práci a doladit poslední podklady na schůzku. Čas na palubě lze využít také k občerstvení, je zde k dispozici teplý i studený catering. Cesta tam a zpět v rámci jednoho dne s tímto typem letounu u společnosti ABS Jets se pohybuje řádově ve výši 16 600 euro. To se na první pohled může zdát jako velká částka, ale při obsazenosti třinácti pasažéry je částka za let necelých 1 300 eur za osobu a především – let, který obvykle zabere s odbavením přibližně šest hodin, zde trvá s odbavením méně než dvě hodiny. Celkově tak váš tým ušetří 52 hodin.

Business jety přispívají k efektivnímu řízení firem a spokojenosti zaměstnanců
Nepotřebujete cestovat s tak velkým týmem? Let z Prahy do Curychu a zpět s letounem Cessna Citation Mustang pro čtyři cestující stojí přibližně 5 000 eur.

Z Prahy do Londýna byste mohli v rámci jednoho dne letět za přibližně 7 200 eur. Cessna Citation Mustang tuto trasu zvládne za 2 hodiny a 10 minut. Tento letoun disponuje uspořádáním club seat-ing a má velký zavazadlový prostor, kam lze pohodlně umístit lyže i golfové bagy.

Naše zaměstnance oceňuje NBAA za práci bez nehod a všichni se pravidelně školí ve výcvikových střediscích po celém světě. Zajišťujeme i veškerý travel management, od naplánování harmonogramu přes rezervace hotelů až po objednání taxi či limuzíny. Pro stále více společností se tak business jety stávají vítaným nástrojem k efektivnímu řízení,“ dodává Vladimír Peták. Svou roli zde hraje také psychická pohoda pasažérů. Ředitel, který se vyvaroval únavnému a zdlouhavému cestování a strávil příjemnou hodinu letu v moderním interiéru business jetu s veškerým soukromím i technickým zázemím, má pak mnohem víc energie i lepší náladu.


O ABS Jets
ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Založena byla v roce 2004, od té doby poskytuje své služby po celém světě, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu. V současné době má své základny v Praze a Bratislavě. ABS Jets zaměstnává 200 vysoce kvalifikovaných odborníků a je členem profesních asociací EBAA, NBAA a RUBAA.
Společnost ABS Jets je držitelem řady prestižních ocenění, mezi které patří např. „Nejlepší letecká společnost v oblasti business aviation za rok 2009“. V roce 2011 se ABS Jets umístila na základě sektorové analýzy společnosti ČEKIA umístila mezi TOP 7 společ-nostmi v sektoru Doprava&Logistika v České republice a získala cenu ČEKIA Stability Award s nejvyšším ratingovým hodnocením AAA. V témže roce se společnost ABS Jets umístila v mezinárodním žebříčku mezi The Fast50 – 50ti na světě nejrychleji rostoucích společností podle studie magazínu The New Europe. V roce 2015 získala opakovaně od asociace NBAA( National Business Aviation Association) cenu Commercial Flying Safety Award za 11 let bez jakékoliv nehody nebo poškození zavazadel či zranění osob. Více na
www.absjets.cz.

Datum:25.04.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Nejlepší tipy na výlety v Nízkých Tatrách pro milovníky turistiky

Vyrazit na dovolenou k našim sousedům je vždy dobrý nápad. Těšit se můžete na hodně přírody, čerstvého vzduchu a dobrodružství.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama