The Alchymist Grand Hotel and Spa, Alchymist Luxury Group
The Alchymist Grand Hotel and Spa, Alchymist Luxury GroupLa Ballerina Hotel, Alchymist Luxury GroupLa Ballerina Hotel, Alchymist Luxury Group

Ocenění hotelů

23.01.2016 00:00

Sezóna vyhlašování cen je zde. Dvě z nejvýznamnějších internetových stránek o cestování Tripadvisor a Condé Nast Traveler zveřejnily své seznamy hotelů oceněných pro rok 2015. Hotely Alchymist Luxury Group získaly letos ocenění v několika kategoriích a potvrdily tak svou pověst založenou na vynikajícím servisu a neopakovatelné atmosféře.

Žebříček „Traveler‘s choice“ cestovatelského portálu Tripadvisor se skládá z hodnocení jak redaktorů Tripadvisoru, tak jeho uživatelů a samotných hostů jednotlivých hotelů.

Časopis Condé Nast Traveler zveřejnil seznam "Reader´s Choice Awards". Výroční osmadvacáté ankety se letos zúčastnilo více než 128 000 cestovatelů, což je nejvíce v její historii. Hodnocení ankety vyústilo v exkluzivní seznam 100 nejlepších hotelů ve světě.

Alchymist Luxury Group získala opět několik ocenění, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. Zde jsou hlavní ocenění:

The Alchymist Grand Hotel and Spa

  • číslo 1 v žebříčku „Top 25 hotels in the Czech Republic“ - Tripadvisor
  • číslo 2 v žebříčku „Top luxury hotels in the Czech Republic“ – Tripadvisor
  • číslo 17 v žebříčku „Top 25 Hotels in Europe“- Tripadvisor
  • číslo 9 v žebříčku „Best hotel in Central Europe“ - Condé Nast Traveler
Alchymist Grand Hotel & Spa se nachází několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, v jedné z malebných uliček Malé Strany a skládá se ze čtyř měšťanských domů. Nejstarší z nich, dům „U Ježíška“, prošel v průběhu let mnoha úpravami, až zde v roce 2006 vznikl 5 hvězdičkový boutique hotel, jež snoubí barokní noblesu s renesančními prvky.

La Ballerina Hotel
  • číslo 3 v žebříčku „Top 25 hotels in the Czech Republic“ - Tripadvisor.
Hotel La Ballerina, nacházející se pouhých pár kroků od pražského Tančícího domu, nabízí svým hostům maximální komfort a služby na prvotřídní úrovni. V hotelu La Ballerina naleznou klid a pohodlí jak nároční hosté, kteří přijeli do Prahy za obchodem, tak i turisté, kteří si potrpí na luxusní a jedinečné ubytování. Vybavením a službami se hotel neliší od svých sesterských hotelů, nicméně jeho koncept více vyznává klasický urbanistický styl, který se odráží zejména v přítomných moderních technologiích.

www.alchymisthotels.com

Datum:23.01.2016 00:00
Reklama

MMA událost roku

O víkendu proběhl v pražské O2 aréně jubilejní desátý turnaj největší česko-slovenské organizace OKTAGON MMA.

3 nejlepší masáže

Vyzkoušejte kouzlo thajských masážích, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Král Customů

Custom thajského dealerství pojmenovaný Princ je jednoduchá, čistá stavba, symbolizující to, jak by měl vypadat chopper roku 2018.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Zážitek s MAX 8

Společnost flydubai začala používat letadla Boeing 737 MAX 8, čímž změnila svou palubní nabídku a poskytuje tak zcela nové zážitky z cestování.

Inteligentní robot na recepci

OREA Hotels & Resorts přichází s neotřelou novinkou. Na recepci přivítá hotelové hosty inteligentní robot Pepper.

Světem business jetů

JetBook: vychází 2. vydání populárního průvodce světem business jetů a helikoptér.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
30.11.2018

Ikonická Sicily Bag v Praze

Italská módní značka Dolce & Gabbana připravuje ve dnech 29. - 30. listopadu 2018 možnost nechat si ručně personifikovat kabelku Sicily italskou kreslířkou v pražském butiku.

Reklama