The Alchymist Grand Hotel and Spa, Alchymist Luxury Group
The Alchymist Grand Hotel and Spa, Alchymist Luxury GroupLa Ballerina Hotel, Alchymist Luxury GroupLa Ballerina Hotel, Alchymist Luxury Group

Ocenění hotelů

23.01.2016 00:00

Sezóna vyhlašování cen je zde. Dvě z nejvýznamnějších internetových stránek o cestování Tripadvisor a Condé Nast Traveler zveřejnily své seznamy hotelů oceněných pro rok 2015. Hotely Alchymist Luxury Group získaly letos ocenění v několika kategoriích a potvrdily tak svou pověst založenou na vynikajícím servisu a neopakovatelné atmosféře.

Žebříček „Traveler‘s choice“ cestovatelského portálu Tripadvisor se skládá z hodnocení jak redaktorů Tripadvisoru, tak jeho uživatelů a samotných hostů jednotlivých hotelů.

Časopis Condé Nast Traveler zveřejnil seznam "Reader´s Choice Awards". Výroční osmadvacáté ankety se letos zúčastnilo více než 128 000 cestovatelů, což je nejvíce v její historii. Hodnocení ankety vyústilo v exkluzivní seznam 100 nejlepších hotelů ve světě.

Alchymist Luxury Group získala opět několik ocenění, a to jak na národní, tak i mezinárodní úrovni. Zde jsou hlavní ocenění:

The Alchymist Grand Hotel and Spa

  • číslo 1 v žebříčku „Top 25 hotels in the Czech Republic“ - Tripadvisor
  • číslo 2 v žebříčku „Top luxury hotels in the Czech Republic“ – Tripadvisor
  • číslo 17 v žebříčku „Top 25 Hotels in Europe“- Tripadvisor
  • číslo 9 v žebříčku „Best hotel in Central Europe“ - Condé Nast Traveler
Alchymist Grand Hotel & Spa se nachází několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, v jedné z malebných uliček Malé Strany a skládá se ze čtyř měšťanských domů. Nejstarší z nich, dům „U Ježíška“, prošel v průběhu let mnoha úpravami, až zde v roce 2006 vznikl 5 hvězdičkový boutique hotel, jež snoubí barokní noblesu s renesančními prvky.

La Ballerina Hotel
  • číslo 3 v žebříčku „Top 25 hotels in the Czech Republic“ - Tripadvisor.
Hotel La Ballerina, nacházející se pouhých pár kroků od pražského Tančícího domu, nabízí svým hostům maximální komfort a služby na prvotřídní úrovni. V hotelu La Ballerina naleznou klid a pohodlí jak nároční hosté, kteří přijeli do Prahy za obchodem, tak i turisté, kteří si potrpí na luxusní a jedinečné ubytování. Vybavením a službami se hotel neliší od svých sesterských hotelů, nicméně jeho koncept více vyznává klasický urbanistický styl, který se odráží zejména v přítomných moderních technologiích.

www.alchymisthotels.com

Datum:23.01.2016 00:00
Reklama

Léto plné brazilské energie

Propojení tropických kávových receptů a pozitivní mantry pro povznášející letní zážitek.

Topit tuhými palivy se dnes vyplatí

Mohlo by se zdát, že vytápění tuhými palivy šlo do ústraní. Dnes je ale všechno jinak.

Kam s penězi v nejisté době?

Není dne, abychom se nezabývali problematikou bezpečnosti světa, ve kterém žijeme. Osvědčeným řešením je využití bezpečnostní schránky.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Top romantická místa v Česku nejen na žádost o ruku

Prozkoumat svět křížem krážem můžeme zatím omezeně. Naše země je plná krásných a magických míst, kam můžete vyrazit se svoji drahou polovičkou.

Za vynikajícími sněhovými podmínkami

Součástí údolí Maurienne je zimní středisko La Norma. Zdatní lyžaři ocení především trasy ve vyšších polohách s kvalitní sněhovou pokrývkou.

Splitboard = svoboda

Při splitboardingu skoro žádný terén není nedostupný. Je to svoboda pohybu. Pokud zrovna nešlapete, využijete ho jako standardní snowboard.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
31.01.2023

Dovolená na Roatanu

Pojeďte za námi do Karibiku.

Reklama