Kolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&Blaine
Kolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&BlaineKolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&BlaineHarmont&Blaine

Unikátní logo jezevčíka

08.01.2016 00:00

Harmont&Blaine vytváří, prodává a distribuuje exkluzívní pohodlné oblečení, boty a módní doplňky jak pro muže, ženy, tak i děti. Koncept společnosti si zakládá na rodinných základech, přátelství a vztahu k hodnotám.

Inspirací návrhářům je Itálie, jedno z nejkrásnějších míst světa, s nekonečnou škálou barev a motivů. Díky unikátním a elegantním znakům se Harmont&Blaine stává rychle rozpoznatelnou módní značkou nejen v Itálii, ale i v zahraničí. A to i svými vysoce kvalitními výrobky, neustálým vývojem designu, barev, tvarů a materiálů. To vše je schopno uspokojit požadavky náročného zákazníka.


Počátky značky se datují k roku 1995, kdy byla ve městě Capri představena první kolekce, od tohoto období prošel Harmont&Blaine značným posunem a vývojem. Sídlo a mozek italského Harmont&Blaine se nachází v nádherném prostředí Neapole. Odtud je vyvíjena veškerá produkce kolekcí od oblečení, po módní doplňky, a to s neustálým cílem objevovat nové barvy, kombinace střihů a materiálů. Vše se podřizuje aktuálním trendům a pohodlí zákazníků. Vysoce prestižní módní značku Harmont&Blaine v Itálii zastupuje 69 butiků. Společnost čítá asi 450 interních zaměstnanců a více než 1500 externistů zapojených do vnějších podpůrných činností značky.

Kolekce
Harmont&Blaine nenabízí pouze produkty, ale ucelený koncept, inspirovaný Středozemím. Jde o kombinaci filozofie luxusu a bohatství. Nově objevované a odlehčené materiály, v kombinaci s tradičními látkami, slouží k vytvoření inovativního a pohodlného oblečení.

Umění je zejména v detailech, díky nimž je každý kus neuvěřitelně sofistikovaný a propracovaný. Tyto prvky jsou ručně zpracované a posouvají kolekci na mnohem vyšší estetickou úroveň. Právě ruční zpracování, síla a kultura italské módy, barvy a kontrasty jsou základním kamenem konfekce. V tomto rámci se stal význam kreativních detailů dalším základním prvkem pro vývoj exkluzivních kolekcí, které vždy nabízí něco jedinečného a inovativního. Koncepčně jsou kolekce inspirovány pocitem optimismu a svobody. Jsou technicky navrženy tak, aby co nejlépe seděly lidem ve volném čase i v jejich pracovním životě.

Příběh Harmont&Blaine
Název značky pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina. V 18. století cestoval vévoda z Harmontu kolem světa ve svém plavidle a hledal nejnovější, nejlepší a nevypátratelné tkaniny, které pak poskytoval nejvyšším hodnostářům a královským rodinám v Evropě. Blaine byl jeho stálým společníkem, který byl vždy připraven vévodu podpořit na jeho nebezpečných výpravách. Na oslavu tohoto muže s jezevčíkem, který kladl při svých cestách důraz na styl, kvalitu a vášeň pro zkoumání, připravuje společnost Harmont&Blaine řadu oblečení zaměřenou na živostí styl, ve kterém se dynamika, komfort a kvalita spojují do každodenní rovnováhy. Kolekce Harmont&Blaine nejsou kontaminovány opakujícími se příkazy v módních kruzích. Naopak inovativní a ležérní prvky vyjadřují reformní koncept elegance, vždy zaměřený na kvalitu a detaily. Výsledkem je vítězný mix jasných barev, inspirujících provokací a kreativní smělosti, který způsobil převrat v oblasti ležérního oblečení, znovuobjevování látek a barev, které již udusila každodenní všednost.

Zajímavosti

  • V roce 2009 byla otevřena v krásném prostředí Sardinie luxusní kavárna s logem jezevčíka. Následovat budou další a to jak v Itálii, tak v zahraničí.
  • V tomtéž roce Ernst & Young (mezinárodní auditorská, daňová a poradenská společnost) jmenoval generálního ředitel Harmont&Blaine, Domenico Menniti, Podnikatelem roku v kategorii: Komunikace a sdělení.
  • V roce 2010 Harmont&Blaine získává ocenění Excelence "Made in Italy", které uděluje Konfederace italského průmyslu. Toto ocenění bylo získáno již několikrát.
  • V září 2011 byla vyrobena limitovaná edice HONDA CR-V Harmont&Blaine ve spolupráci s Hondou Automobil Italia S.p.A a Harmont&Blaine.
  • V roce 2012 byl otevřen velký obchod o ploše 500m2 na Corso Matteotti, věnovaný vždy celé kolekci Harmont&Blaine.
Typickými znaky kolekcí Harmont&Blaine
  • Autentický středomořský původ.
  • Nadčasové principy stylu, kvality a pohodlí.
  • Mezinárodně obdivované a uznávané logo: Jezevčík.
  • Unikátní positioning v oblasti luxusních a lifestylových produktů.
Společnost Harmont & Blaine se nepochybně stala lídrem ve zkoumání alternativních způsobů chápání a používání barev a tkanin, ve vytváření nových stylů pro individuálního člověka, který hledá nový design a užívá si nositelné oblečení. Revoluce, která se kontinuálně posouvá s každou kolekcí, je nedílnou součástí budoucího vývoje značky. Jasným předpokladem je posílení hodnoty značky a pravidelné zvyšování sílícího postavení na trhu módních konfekcí.


Harmont & Blaine
28. října 14, Praha 1
www.harmontandblaine.cz

Datum:08.01.2016 00:00
Reklama

Pobyt ve vířivce vám zlepší spánek i náladu

Přemýšlíte nad tím, jak si zpříjemnit zimu? Přinášíme vám několik důvodů, proč byste se měli nad pořízením vířivky přeci jen zamyslet.

Zharmonizujte ducha i tělo pomocí vůní

Zpříjemněme si čas strávený doma vůní, která zharmonizujme ducha i tělo a navodí dokonalý okamžik nejen pro odpočinek.

S vášní pro moderní design

Nespresso představuje kolekci Nude vyrobenou z kávových slupek.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Život v Karibiku

Sledujte život na honduraském ostrově Roatan.

Jak se správně starat o spodní prádlo

Spodní prádlo je částí oblečení, která je nejblíže naší pokožce. Právě proto by měla odpovídat dostatečné kvalitě a pohodlnost rovněž nezanedbávejte.

Vaše fantazie. Váš Levi´s a Lego

Málokdo miluje kreativitu a hravost, stejně jako nekonečné možnosti individuálních úprav, víc než Levi´s.

Použij svůj hlas s Levi´s

Letošní kolekce s mottem Use Your Voice! se nese ve znamení maximálního sebevyjádření.

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE

Warning: Illegal string offset 'id' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2

Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 2
AKCE

Warning: Illegal string offset 'date' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 7


Warning: Illegal string offset 'name' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 8


Warning: Illegal string offset 'perex' in /webhosting/ftp/nexus/www.menhouse.eu/areas/akceBox.php on line 9

Reklama