Kolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&Blaine
Kolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&BlaineKolekce podzim zima 2015/2016, Harmont&BlaineHarmont&Blaine

Unikátní logo jezevčíka

08.01.2016 00:00

Harmont&Blaine vytváří, prodává a distribuuje exkluzívní pohodlné oblečení, boty a módní doplňky jak pro muže, ženy, tak i děti. Koncept společnosti si zakládá na rodinných základech, přátelství a vztahu k hodnotám.

Inspirací návrhářům je Itálie, jedno z nejkrásnějších míst světa, s nekonečnou škálou barev a motivů. Díky unikátním a elegantním znakům se Harmont&Blaine stává rychle rozpoznatelnou módní značkou nejen v Itálii, ale i v zahraničí. A to i svými vysoce kvalitními výrobky, neustálým vývojem designu, barev, tvarů a materiálů. To vše je schopno uspokojit požadavky náročného zákazníka.


Počátky značky se datují k roku 1995, kdy byla ve městě Capri představena první kolekce, od tohoto období prošel Harmont&Blaine značným posunem a vývojem. Sídlo a mozek italského Harmont&Blaine se nachází v nádherném prostředí Neapole. Odtud je vyvíjena veškerá produkce kolekcí od oblečení, po módní doplňky, a to s neustálým cílem objevovat nové barvy, kombinace střihů a materiálů. Vše se podřizuje aktuálním trendům a pohodlí zákazníků. Vysoce prestižní módní značku Harmont&Blaine v Itálii zastupuje 69 butiků. Společnost čítá asi 450 interních zaměstnanců a více než 1500 externistů zapojených do vnějších podpůrných činností značky.

Kolekce
Harmont&Blaine nenabízí pouze produkty, ale ucelený koncept, inspirovaný Středozemím. Jde o kombinaci filozofie luxusu a bohatství. Nově objevované a odlehčené materiály, v kombinaci s tradičními látkami, slouží k vytvoření inovativního a pohodlného oblečení.

Umění je zejména v detailech, díky nimž je každý kus neuvěřitelně sofistikovaný a propracovaný. Tyto prvky jsou ručně zpracované a posouvají kolekci na mnohem vyšší estetickou úroveň. Právě ruční zpracování, síla a kultura italské módy, barvy a kontrasty jsou základním kamenem konfekce. V tomto rámci se stal význam kreativních detailů dalším základním prvkem pro vývoj exkluzivních kolekcí, které vždy nabízí něco jedinečného a inovativního. Koncepčně jsou kolekce inspirovány pocitem optimismu a svobody. Jsou technicky navrženy tak, aby co nejlépe seděly lidem ve volném čase i v jejich pracovním životě.

Příběh Harmont&Blaine
Název značky pochází z legendárního příběhu vévody z Harmontu a jeho věrného jezevčíka Blaina. V 18. století cestoval vévoda z Harmontu kolem světa ve svém plavidle a hledal nejnovější, nejlepší a nevypátratelné tkaniny, které pak poskytoval nejvyšším hodnostářům a královským rodinám v Evropě. Blaine byl jeho stálým společníkem, který byl vždy připraven vévodu podpořit na jeho nebezpečných výpravách. Na oslavu tohoto muže s jezevčíkem, který kladl při svých cestách důraz na styl, kvalitu a vášeň pro zkoumání, připravuje společnost Harmont&Blaine řadu oblečení zaměřenou na živostí styl, ve kterém se dynamika, komfort a kvalita spojují do každodenní rovnováhy. Kolekce Harmont&Blaine nejsou kontaminovány opakujícími se příkazy v módních kruzích. Naopak inovativní a ležérní prvky vyjadřují reformní koncept elegance, vždy zaměřený na kvalitu a detaily. Výsledkem je vítězný mix jasných barev, inspirujících provokací a kreativní smělosti, který způsobil převrat v oblasti ležérního oblečení, znovuobjevování látek a barev, které již udusila každodenní všednost.

Zajímavosti

  • V roce 2009 byla otevřena v krásném prostředí Sardinie luxusní kavárna s logem jezevčíka. Následovat budou další a to jak v Itálii, tak v zahraničí.
  • V tomtéž roce Ernst & Young (mezinárodní auditorská, daňová a poradenská společnost) jmenoval generálního ředitel Harmont&Blaine, Domenico Menniti, Podnikatelem roku v kategorii: Komunikace a sdělení.
  • V roce 2010 Harmont&Blaine získává ocenění Excelence "Made in Italy", které uděluje Konfederace italského průmyslu. Toto ocenění bylo získáno již několikrát.
  • V září 2011 byla vyrobena limitovaná edice HONDA CR-V Harmont&Blaine ve spolupráci s Hondou Automobil Italia S.p.A a Harmont&Blaine.
  • V roce 2012 byl otevřen velký obchod o ploše 500m2 na Corso Matteotti, věnovaný vždy celé kolekci Harmont&Blaine.
Typickými znaky kolekcí Harmont&Blaine
  • Autentický středomořský původ.
  • Nadčasové principy stylu, kvality a pohodlí.
  • Mezinárodně obdivované a uznávané logo: Jezevčík.
  • Unikátní positioning v oblasti luxusních a lifestylových produktů.
Společnost Harmont & Blaine se nepochybně stala lídrem ve zkoumání alternativních způsobů chápání a používání barev a tkanin, ve vytváření nových stylů pro individuálního člověka, který hledá nový design a užívá si nositelné oblečení. Revoluce, která se kontinuálně posouvá s každou kolekcí, je nedílnou součástí budoucího vývoje značky. Jasným předpokladem je posílení hodnoty značky a pravidelné zvyšování sílícího postavení na trhu módních konfekcí.


Harmont & Blaine
28. října 14, Praha 1
www.harmontandblaine.cz

Datum:08.01.2016 00:00
Reklama

Philips opět slaví

Philips TV opět slaví úspěchy na poli designu, získal hned pět prestižních ocenění.

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Light Moments by Sans Souci

Křišťálové sklo, pokovené povrchy, lehané sklo, a mimořádné komponenty spolu s pečlivým ručním zpracováním českých mistrů sklářů.

Já chci na pláž

Portál o cestování, zaměřený především na nejkrásnější pláže celého světa.

Lyžování v Rakousku - lyžování na ledovci

Krásné ubytování v rodinném hotelu Lukashansl v blízkosti ledovce Kitzsteinhorn s možností celoročního lyžování.

Miluju boty

Milujeme boty a módní doplňky a píšeme o nich. Nikdy nebudu mít dost bot!

Vyhrála elegantní ženská silueta

Vítězem soutěže pro začínající módní návrháře VAN GRAAF Junior Talent 2019 pořádané v rámci Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku se stal Boris Kráľ.

Módní událost roku

Nespresso spojilo síly s jednou z nejlepších návrhářek Monikou Drápalovou v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019.

Vtip a humor u Levi´s

Snoopy a jeho kamarádi z Peanuts® zabrali džíny, trička, mikiny, džísky, dokonce i ponožky!

TWITTER
Reklama
PRÁVĚ V PRODEJI
VIDEO DNE
AKCE
08.09.2019

Století Medy Mládkové

Museum Kampa – Nadace Jana a Medy Mládkových připravuje celoroční blok akcí, jehož součástí budou výstavy, divadelní představení a tematické programy.

Reklama